SVE ZA LJUBAV!!!

DeteSunca:
Njena grečka brate, samo njena greška... Lakše je meni sa našim lepojkama nego njoj sa onim debilima Česima. U svakom slučaju hvala ti što mi nabijaš kompleks... :lol:
.......ma jok ,oni je verovatno napili dobrim pivom pa je maznuli....... :grin: :grin: :grin: a i chim se ti "druzish "sa ovim lepoticama,nije tebi loshe....... ;-) ;-)
 
DeteSunca:
Pa mučio sam sebe isto kao ti. Kažem ti, posetio sam je dva puta. Ne bih ponovio takvo iskustvo. Previše komplikovano...
On je u Italiji... Vizu morash da trazish 4 meseca ranije... Meni su odbili... Tako da od toga nishta... Chujemo se svaki dan sms, e mail... Ali ja sam mu napisala pismo ipak je to neshto drugo i sad hocu da mu poshaljem josh neshto sa tim pismom ili da napishem neshto posebno... Pa mi treba neka lepa ideja...
 
Ne zelim da te obeshrabrujem...ali vec osecas tezinu tog odnosa...imala sam takvo iskustvo...sve se na kraju pretvori u agoniju....reci, net, pozivi, ne mogu da pruze satisfakciju...pocinju frustracije, koje su porazne ukoliko postoje jake emocije, jaka zelja....ma....
 
just_somebody:
Zamislite da je neko koga volite vishe od zivota(dechko, devojka, mama, tata, brat, sestra, drug, drugarica ili neko dgugi...) daleko od vas, u drugom gradu, drzavi, pa i kontinentu mozda... Kako osobi ko ja vam je tako daleko da pokazete koliko je volite, koliko vam je potrebna? Shta je najludje, najsladje najlepshe shto biste uradili ili shto ste mozda uradili da pokazete nekome ko nije pored vas svoju ljubav? Zna li neko i dalje shta znachi romantika, a da nije sex? pishite................
da je negde daleko ja bih ovako uradio:
pripremio bajs lepo pa buket cveca pa neki plisani meda npr.moze i nesto vrednije i moja najdraza pesma sve bih ja uradio sa ljubav mog zivota..
 
ja sam impulsivna, i inace sam svasta radila u trenutku, bez daha. nikad nista ne planiram, jednostavno, ako nekoga u datom trenutku volim, sve cu uraditi za taj trenutak. ako tako trazis reci, stihove i ne znam sta jos koje bi poslala osobi koju volis..hm... meni je to malo izvestaceno, mada, lepo od tebe sto zelis da ga iznenadis. ja sam ipak vise osoba trenutka, trenutne inspiracije, trenutnog ludila..a ako bas hoces neke lepe stihove, pa to bar nije tesko naci. ja volim prevera, a od nasih, antic definitivno (pored jos milion dobrih pesnika na svetu), pa biraj
 
Emisija sve za ljubav je skroz pateticna....bar ja tako mislim...i, da mi neko izjavi ljubav na taj nacin :? :roll: I don´t like it....at all...
Stvar pojedinca i njegovog ukusa....

Ah, ah...ta ljubav...bem ti.... :roll: ...na pocetku mislis kako mozes sve...a na kraju nista ne mozes...auuu ufatise me crne misli... :D
 
pravnicax:
Sa Novalstom sam ugovorila stranku NE-ljubomornih zena, a sa Alyom bih mogla na temu veza na daljinu....smisli neki zvucan naziv, ja sam mnogo umorna...

Najbolje da ja i ti pocnemo da vodimo neku ne pateticnu emisiju gde bi spajale zaljubljene koji imaju vezu na daljinu....
Ajd, da se proslavimo..... :lol: :lol:
 
Alya nije ti losa ideja, ma odlicna je, ali da ukljucimo i finansijske institucije, kao sponzore u cilju mentalnog zdravlja mladih, a i bela kuga vlada... ma moracemo strategiju da razvijemo do najsitnijih detalja...
 
Ti kao pravnica, ja kao ekonomista.....ma cuda cemo napravit....to ce biti veliki bum... :lol: :lol:

@Tweety
Eeeee na pocetku je to sa web cam super...sad kad mi neko to spomene dodje mi da mu cam na****** na nos..... :lol: :lol: Ne mari za moja lupetanja...ufati me ponekad... :D ;) :p
 
Preletanje, kao i preplivavanje su privremena resenja...treba se vratiti...ako postoje bas jake emocije, ako su doziveli nesto posebno...agonija se i u tim naizgled adekvatnim resenjima nastavlja...jer, svaki momenat se kasnije skupo plati!
 
pravnicax:
Preletanje, kao i preplivavanje su privremena resenja...treba se vratiti...ako postoje bas jake emocije, ako su doziveli nesto posebno...agonija se i u tim naizgled adekvatnim resenjima nastavlja...jer, svaki momenat se kasnije skupo plati!

E tu je nas problem....suvise smo realne za tako nesto...a opet toliko lude....bar je moj slucaj taj....
a062.gif
a080.gif


@Tweety
Ma sta ima da ti bude zao, kad ni meni nije...
a050.gif
a065.gif
a068.gif
 
just_somebody:
On je u Italiji... Vizu morash da trazish 4 meseca ranije... Meni su odbili... Tako da od toga nishta... Chujemo se svaki dan sms, e mail... Ali ja sam mu napisala pismo ipak je to neshto drugo i sad hocu da mu poshaljem josh neshto sa tim pismom ili da napishem neshto posebno... Pa mi treba neka lepa ideja...
mozda cu biti gruba,ali hebes ti vezu na daljinu,ako se sve svodi na dopisivanje,poruke,pozive i slicno.mislim za vezu je potrebno vise...i sta kada ti u jednom trenutku toliko zatreba njegov zagrljaj,ili poljubac,ili dodir,uteha,savet...ma sta god.
a on je negde tamo iza sto granica,nedostupan i dalek.

znajuci sebe,veza na daljinu,nikad.ali nikad.pa meni to ne bi trajalo ni dve nedelje :neutral:
to ti je ko kad imas pare u banci,a banka zatvorena bas kada ti hoces nesto veoma da kupis.visa electron istekla ili limitirana,kreditnu nemas i bas kad ti je najpotrebnije,jednostavno nemas.

kada nemas vezu znas da je nemas i tacka,a kada imas na daljinu,to mu dodje ko poluveza,ni sam ne znas na cemu si.
 

Back
Top