Sve više žena puše cigarete na ulicama?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Nije nikakva šala, niti ne daj Bože mizogenija i tome slično..
U zadnje vrijeme sve više susrećem žene, većinom mladje populacije koje hodaju ulicama i konzumuraju cigarete..
U prvo vrijeme sam to prevashodno posmatrao kao nekultura i nešto što se ne preporučuje ni muškarcima a kamoli.. medjutim, u nekoliko navrata sam primjetio da njih nekoliko zajedno šetaju i puše?
Novi trend, ili nešto što im tamo negdje neko sugeriše kao nešto novo u ponašanju? Danas, u susret mi dolaze majka i ćerka.. obje top obučene, dotjerane.. zbnam ih iz vidjenja, nije prvi put. Ništa neobično, da ćerka koja ima tu negdje oko 22-25g ne povuče dim, taman predamnom.. ne ona klasična, to sam primjetio, nego ove nove elektronske.. ne razumijem se baš jer sam nepušač.
Sad, ne znam da li je to tako baš kod mene, ali nešto nije kao prije.
 
Pa sta ocekujes kada je svuda zabranjeno, sem na ulici jos?

Nije recimo u kafićima i mnogim drugim lokalima.

Nema se kad, sve je u trku pa i cigareta.Kakve veze ima hoda li ili stoji ili sjedi.

Kako nema.. pušiti i hodati, pušiti i raditi istovremeno?
Prije se to baš rijetko moglo vidjeti i nije se gledalo sa odobravanjem. Jesmo li učili da je to nekulturno.. ili više nije? :D
 
Генерално жене више пуше и гори су пушачи од мушкараца. Ако им било шта кажеш, одмах су осионе!
Док сам живео у Србији, из мог окружења људи који су пушили, 90% мушкараца оставило је пушење а од жена, ни једна!
 
Реч је о пушењу а не о муци.
Pa nije bas. Jedino im ostaje ta cigareta kada imaju vremena da malo podignu glave od problema i zivotnog blagostanja u Srbiji u trecem milenijumu rade za 35.000.

Da li znas da nas je vecina africkih drzava prestigla sa platama. A mi kao u srcu evrope. Afrikanci do pre dve decenije umiru od side, nemaju vodu za pice, indijanci, nepismeni.

Pustite tu pricu, dok god te neko ne ugrozava neka radi sa svojim telom sta hoce. Stalno sko pod nekim pritiskom, tenzija, sve gledamo sta drugi radi, sve mi mozemo bolje i tako dok se bavimo drugima prodje zivot a da se nismo bavili sobom.
 
Nije nikakva šala, niti ne daj Bože mizogenija i tome slično..
U zadnje vrijeme sve više susrećem žene, većinom mladje populacije koje hodaju ulicama i konzumuraju cigarete..
U prvo vrijeme sam to prevashodno posmatrao kao nekultura i nešto što se ne preporučuje ni muškarcima a kamoli.. medjutim, u nekoliko navrata sam primjetio da njih nekoliko zajedno šetaju i puše?
Novi trend, ili nešto što im tamo negdje neko sugeriše kao nešto novo u ponašanju? Danas, u susret mi dolaze majka i ćerka.. obje top obučene, dotjerane.. zbnam ih iz vidjenja, nije prvi put. Ništa neobično, da ćerka koja ima tu negdje oko 22-25g ne povuče dim, taman predamnom.. ne ona klasična, to sam primjetio, nego ove nove elektronske.. ne razumijem se baš jer sam nepušač.
Sad, ne znam da li je to tako baš kod mene, ali nešto nije kao prije.
Ne znam, ja sam pušač, i smatram da je hodati ulicom i pušiti vrlo nekulturno. Ali, to je moj lični stav.
 

Back
Top