Sve više žena puše cigarete na ulicama?

A šta vam to smeta? Šta bi trebalo da puše? Možda lulu? :mrgreen:
Ne bi trebalo da puse nista. Smeta mi. Naravno da mi smeta

E svašta jbt kad mi se puši ja pušim sedela ležala hodala nebitno a ovim gadljivim imam poručim samo živite i pustite druge da žive šta vas bole kurci ko gde i kad puši
Cigarete su zlo.
 
ne zanosite se da su cigarete zlo jel sve je štetno ako se pretera u korišćenju ako se koristi normalno onda nije toliko štetno

da se nisu pojavile razne organizacije koje vode kampanju protiv pušenja a sve sa ciljem da duvanska industrija profitira vodeći se logikom anti kampanje i dan danas bi se cigarete reklamirale kao 50-ih godina ali ne bi preterano bile korišćene
 
"Не дај боже" али ниси написао "све више људи" него "све више жена".
Pa ako je primetio da zene vise puse nego ranije, kako drugacije da postavi pitanje? :think:
Jos jedna borkinja jbt....
Svi koji puse su budale
Nista manje od onih koji ih nazivaju budalama.
Zasto?
Imate li odgovor?
Eto zato. I sebi i tebi i svakom drugom ko postavlja glupa pitanja.
Svako ima pravo na svoj izbor. Neko pusi cigarete, neko pije, neko stavlja silikone, neko nosi bele carape i crne cipele.
 
A cuj ja sam do 16 bio zestok protivnik duvana, baka, deka, otac su me gusili cigarama u dimnoj s]zavesi kad sam
bio mali i onda... dosla devojka i rekla kakav si ti to frajer ako ne pusis? Sve ostalo je istorija..
Nikada nikoga nisam navlacila da pusi.
Cak ni u drustvu nudila cigaretu. To mi je bilo bas dziberski. Ako sam ja u govnim.a hajde da povucem sto vise za sobom
 
Nikada nikoga nisam navlacila da pusi.
Cak ni u drustvu nudila cigaretu. To mi je bilo bas dziberski. Ako sam ja u govnim.a hajde da povucem sto vise za sobom
80e su bile u fazonu cigareta. Pogledaj filmove iz tog perioda, videces kako se reklamiralo pusenje.
Tek 92. su poceli da zabranjuju da bi sada cigarete bile out. Da nisam rastao 80ih verovatno ne bih pusio...
 
Nekulturno je uopšte pušiti! ?
i to jos na ulicu...............ajd da je u parku negde iza neko drvo il u neki zbun...........

Grozno!
Moja koleginica puši elektronske cigarete u kancelariji.Msm, da one nisu zabranjene.
Valjda nekud žure,...nije ni mnogo lep osećaj pušiti u hodu.
kad vec mora ondak bolje u lift......
 
Vazno upozorenje pusacima: Radi vase licne sigurosti - Pusite van grada!

U gradu, na ulici, rizikujete da vas nepusacki aktivisti stave na lomacu pod sloganom: 'nema da pusite - ima da se pusite'
P.S. ovi sto puse elektronske cigare, pusice se na elektronskoj lomaci, drugim recima, necete da se dimite, nego samo da isparavate.

Posle akcije protiv pusenja, krece akcija protiv ispijaca espresso kafe, ispijaca rakije, i kockara.

(Disclaimer: ja se iskreno nadam da me niko nece shvatiti ozbiljno. Ako vam se slika u glavi ne slaze sa onim sto realno vidite, ili vam ovaj post izaziva nezeljene efekte, posavetujte se sa lekarom ili farmaceutom) Napomena: ovaj deo citajte brze od prethodnih delova.
 
Manipulacija?
Ne znam za greh. Ali stetno svakako jeste.
U moru stetnih stvari koje ne zavise mnogo od nas samih ova je apsolutno u nasim rukama.

mislim na medijsku manipulaciju oko toliko ''štetnih'' cigareta

Moze biti i da je do toga. Bile su cigarete, poput zvaka npr. Cak se i po bolnicama i domovima zdravlja najnormalnije pusilo, sto u cekaonici sto u ordinaciji. Cak i one pepeljare na visokim nogama

ranije se nije uopšte toliko obraćala pažnja ljudi su pušili svuda dešavalo se da ti neko prigovori ali to je bilo retko kasnije tek su se pojavile razne organizacije koje su počele da tupe oko ogromnog štetnog uticaja duvana :roll: a što je hrana veštačka i puna svime i svačime to ništa

eto neki maksimum pola paklice/paklica dnevno ko upotrebi ok sve preko toga je mnogo
 
Vazno upozorenje pusacima: Radi vase licne sigurosti - Pusite van grada!

U gradu, na ulici, rizikujete da vas nepusacki aktivisti stave na lomacu pod sloganom: 'nema da pusite - ima da se pusite'
P.S. ovi sto puse elektronske cigare, pusice se na elektronskoj lomaci, drugim recima, necete da se dimite, nego samo da isparavate.

Posle akcije protiv pusenja, krece akcija protiv ispijaca espresso kafe, ispijaca rakije, i kockara.

(Disclaimer: ja se iskreno nadam da me niko nece shvatiti ozbiljno. Ako vam se slika u glavi ne slaze sa onim sto realno vidite, ili vam ovaj post izaziva nezeljene efekte, posavetujte se sa lekarom ili farmaceutom) Napomena: ovaj deo citajte brze od prethodnih delova.
:hehe:
 
Vazno upozorenje pusacima: Radi vase licne sigurosti - Pusite van grada!

U gradu, na ulici, rizikujete da vas nepusacki aktivisti stave na lomacu pod sloganom: 'nema da pusite - ima da se pusite'
P.S. ovi sto puse elektronske cigare, pusice se na elektronskoj lomaci, drugim recima, necete da se dimite, nego samo da isparavate.

Posle akcije protiv pusenja, krece akcija protiv ispijaca espresso kafe, ispijaca rakije, i kockara.

(Disclaimer: ja se iskreno nadam da me niko nece shvatiti ozbiljno. Ako vam se slika u glavi ne slaze sa onim sto realno vidite, ili vam ovaj post izaziva nezeljene efekte, posavetujte se sa lekarom ili farmaceutom) Napomena: ovaj deo citajte brze od prethodnih delova.

istina posle atak ima da bude i na ostale kategorije :fdlan:
 
Zlo koje smo sami izabrali, isto kao što ga vi niste..kao što svako u svemu ima prava na svoj izbor
Нико од људи око вас које засипате димом нису изабрали то. Секундарно пушење је далеко штетније по здравље, али ни то вас не дотиче, ваљда, јер ,,није ваш проблем", али би био ваш проблем ако би, рецимо, пролазили сами или с дететом поред неког ко пуши канабис или се боде у вену, за тако нешто би пронашли хиљаду замерки и изговора због којих ви сматрате да сте ви у праву и да имате више права од такве особе, да то не би требало да раде на улици него између своја 4 зида, да би требало да вас заобилазе у широком луку, да је то јако ружно, да дају лош пример, итд.

dosla devojka i rekla kakav si ti to frajer ako ne pusis?
Жешћа кретенка...
 

Back
Top