Све што желите да питате о Хрватској - збирна тема

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.049
Hrvatska daje autoputeve u koncesiju na 50 godina da se spasi Bankrota, a Srbija prodaje Telekom, Dunav i daje Aerodrom u koncesiju isto na 50 godina da uradi isto.

Sve u svemu zakljucak je da su sve balkanske vukojebine koje se nazivaju kvazi drzavama totalno propali ekonomski projekti koji su nesposobni da okrece ono sto su im preci napravili i ostavili a kamoli da naprave nesto novo.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:438231-Hrvatski-autoputevi-idu-u-koncesiju

A najsmesnije od svega je medjusobno podjebavanje koje me podseca kad se gluv ruga slepom sto ne vidi, a slepi gluvom sto ne cuje.
 
To je Vrzino kolo ,u kome se resenje ne nazire.
Pa,ipak u svom tom ludilu ,Hrvati za sebe i pored
bede ...Sebe smatraju ''Elitom u Evropi''.
-------------------------------------
To me podseca na tipicni engleski vic o senilnom grofu;;

Edmunde ! Edmundeee!

Izvolite vase visocanstvo,zvali ste me.
Da...Edmunde ,imaju li wc-i dvokrilna vrata?
Bojim se da ne ,gospodine.
Oh,dodjavola ..Opet sam sedeo u ormanu- Odgovori ''Elita''
 
Cilj zapada je bio da rasturi JUgoslaviju tako sto ce dovesti Hrvatima Slovencima i Bosnjacima ustase balije i ostale separatiste da krenu da cine zlo Srbima, jer svako normalan zna da kad nekom opalis samar da ce on isto uraditi tebi - ako moze, cim se pokrece spirala nasilja i zla koja nikada ne staje , i onda kada ih sve podelis , i ucenis ,onda im svakom pojedinacno uzmes sve resurse koje imaju a ostavis im samo zastavu i himnu da se time budale zamlacuju.

Naravno svo vreme im obecavas raj koji ih ceka ako budu sprovodili tvoje, zapadne naloge.

Na Balkanu zive mnogo glupi ljudi.
 
Hrvatska daje autoputeve u koncesiju na 50 godina da se spasi Bankrota, a Srbija prodaje Telekom, Dunav i daje Aerodrom u koncesiju isto na 50 godina da uradi isto.

Sve u svemu zakljucak je da su sve balkanske vukojebine koje se nazivaju kvazi drzavama totalno propali ekonomski projekti koji su nesposobni da okrece ono sto su im preci napravili i ostavili a kamoli da naprave nesto novo.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:438231-Hrvatski-autoputevi-idu-u-koncesiju

A najsmesnije od svega je medjusobno podjebavanje koje me podseca kad se gluv ruga slepom sto ne vidi, a slepi gluvom sto ne cuje.

Svi smo mi sami sebe sjebali !
To se ne može poreći.
I da nas je neko gurao u obračune, zašto smo prihvatili ?
A, mogli smo se izmaći.....
 
Evo Hrvati, su uzeli kredit ultra skup na 30 godina da naprave autoputeve, i napravili , i sad umesto dao ni ubiru zaradu, oni ce da vracaju kredit - a zaradu ce da ubire neko drugi tj pravi hrvatski gazda ;)

Nije im valjalo sa Srbima u istoj drzavi gde su bili svoji na svome , sada ce da uzivaju pod svapskom i americkom cizmom. Ko i mi.

Stim sto je vecina Srba zelela da Jugoslavija opstane, al kad Amerikanci i Nemci kupe Hrvate, Slovence, Bosnjake i Makedonce da je uniste jasno je zasto je ista bila neodrziva.
 
To je Vrzino kolo ,u kome se resenje ne nazire.
Pa,ipak u svom tom ludilu ,Hrvati za sebe i pored
bede ...Sebe smatraju ''Elitom u Evropi'
'.
-------------------------------------
To me podseca na tipicni engleski vic o senilnom grofu;;

Edmunde ! Edmundeee!

Izvolite vase visocanstvo,zvali ste me.
Da...Edmunde ,imaju li wc-i dvokrilna vrata?
Bojim se da ne ,gospodine.
Oh,dodjavola ..Opet sam sedeo u ormanu- Odgovori ''Elita''

jako griješiš za boldirano, vjerovatno si stekao dojam na forumu gdje je prisutan inat. znamo mi vrlo dobro di smo i kakvi smo al kako da to tebi priznamo kad je iovako podjebavanje od istog (srba) ili goreg neprestano:D
 
jako griješiš za boldirano, vjerovatno si stekao dojam na forumu gdje je prisutan inat. znamo mi vrlo dobro di smo i kakvi smo al kako da to tebi priznamo kad je iovako podjebavanje od istog (srba) ili goreg neprestano:D

Sami ste krivi za to...Podji od tvojih zemljaka
Orion,i slicni njemu koji maltene vitlaju ,po ovom
forumu u pokusaju da prikazu vas/sami sebe ,kao elitu :lol:
 
Sami ste krivi za to...Podji od tvojih zemljaka
Orion,i slicni njemu koji maltene vitlaju ,po ovom
forumu u pokusaju da prikazu vas/sami sebe ,kao elitu :lol:

pa pogledaj koliko se tema o hrv otvori s namjerom da se popljuje i ponizi, i onda krivi hrv forumaši? ma jel da je smišno. tako se probudi inat jer da to pišu švabe pa aj nemoš in ništa reć jer su svemir ali kad pišu srbi a virujen da smo svi mi bili tu kod vas i vidili koje je sranje nemoš premučat. i onda , ko je počeo? pa nije to ni bitno, nego ko će prestat.
 
pa pogledaj koliko se tema o hrv otvori s namjerom da se popljuje i ponizi, i onda krivi hrv forumaši? ma jel da je smišno. tako se probudi inat jer da to pišu švabe pa aj nemoš in ništa reć jer su svemir ali kad pišu srbi a virujen da smo svi mi bili tu kod vas i vidili koje je sranje nemoš premučat. i onda , ko je počeo? pa nije to ni bitno, nego ko će prestat.

Onoliko teme o Hrvatima ima isto onoliko koliko
se popljuju Srbi u Hrvatskoj na ovaj ili onaj nacin.
I,to sto je tema na forumu je premalo ,koliko su vasa
usta puna pljuvacina prema Srbima,evo ti aktuelno je
bilo u toku izbora u Vukovaru:cool:
A,da ste bili iole fer ,koliko niste i Srbi bi bili fer prema vama
Zakon akcije -reakcije;)
A,prestat ce vrlo tesko ili nikako s obzirom na zlu krv,koja odvec tece
 
Za Hrvatsku ne bih rekao da je propala vukojebina. Imamo odličnu perspektivu i EU kao platformu na kojoj se može mnogo toga promijeniti. Sad već postoji nekoliko pozitivnih trendova i ja sam siguran da ćemo rješit trenutačne ekonomske probleme. Stanje u Srbiji neka procjene njezini vlastiti stanovnici.

Što se tiče aerodroma i autocesta. Ako nema dovoljno novaca da se aerodrom modernizira i proširi onda je sasvim logično da se da u koncesiju, da investitor uloži 220 mil. eura i da zračna luka Zagreb postane najveći aerodrom na području ex Yu. Od povećanja broja putnika će svi imati koristi tak oda država obilaznim putem opet dobije svoj dio kolača od npr. naplate pdv-a.

Kod autocesta nisu problem bili skupi krediti nego strukturni problemi u vidu prevelikog broja zaposlenih po km autoceste i to se sad rješava na način da se ljudi otpuštaju kako bi došli u europske okvire. Također je bilo i korupcije jer su se npr. neki tuneli farbali više puta, gradila su se odmorišta gdje treba i ne treba itd.
 
Onoliko teme o Hrvatima ima isto onoliko koliko
se popljuju Srbi u Hrvatskoj na ovaj ili onaj nacin.
I,to sto je tema na forumu je premalo ,koliko su vasa
usta puna pljuvacina prema Srbima,evo ti aktuelno je
bilo u toku izbora u Vukovaru:cool:
A,da ste bili iole fer ,koliko niste i Srbi bi bili fer prema vama
Zakon akcije -reakcije;)
A,prestat ce vrlo tesko ili nikako s obzirom na zlu krv,koja odvec tece

vukovar je posebno misto, dio hrvatske koji još plače, traži nestale i pokapa kosti pa su razumljive tenzije. u ostalom dijelu hrvatske, u medijima i po forumima nema nikakvih napada, nema bjesomučnih otvaranja tema o srbiji, nema čovječe. možda se komantira koji članak i to je sve. o srbiji u realnom životu niko ne razmišlja uopče.
 
vukovar je posebno misto, dio hrvatske koji još plače, traži nestale i pokapa kosti pa su razumljive tenzije. u ostalom dijelu hrvatske, u medijima i po forumima nema nikakvih napada, nema bjesomučnih otvaranja tema o srbiji, nema čovječe. možda se komantira koji članak i to je sve. o srbiji u realnom životu niko ne razmišlja uopče.

Dao sam ti primer Vukovara,a takvih ponasanja ima
skoro po celoj Hrvatskoj,naravno sad je za ocekivati tvoju reakciju:)
Taj deo Hrvatske trazi i nestale Srbe ,jel tako?
 
Тихи:
A najsmesnije od svega je medjusobno podjebavanje koje me podseca kad se gluv ruga slepom sto ne vidi, a slepi gluvom sto ne cuje.

Nemoj tako, ge'ota pljuvati Srbe, mnogovekovni rezon: Srbin ce uvek bilo koga drugoga da prevede zednog preko vode, uz pamet stecenu rodjenjem sa Autoritetom, i svakako neizbeznom Socijalnom Inteligencijom u svekolikom paketu i svakom pogledu. :mrgreen:

Rezultati na kratke staze su bili cak i dobri... Vidimo sta se desava na duge... Da li ce uopste postojati za 20 godina bilo kakvi (cak i glupi) Srbi? :lol:

_nobody_
 
Za Hrvatsku ne bih rekao da je propala vukojebina. Imamo odličnu perspektivu i EU kao platformu na kojoj se može mnogo toga promijeniti. Sad već postoji nekoliko pozitivnih trendova i ja sam siguran da ćemo rješit trenutačne ekonomske probleme. Stanje u Srbiji neka procjene njezini vlastiti stanovnici.

Što se tiče aerodroma i autocesta. Ako nema dovoljno novaca da se aerodrom modernizira i proširi onda je sasvim logično da se da u koncesiju, da investitor uloži 220 mil. eura i da zračna luka Zagreb postane najveći aerodrom na području ex Yu. Od povećanja broja putnika će svi imati koristi tak oda država obilaznim putem opet dobije svoj dio kolača od npr. naplate pdv-a.

Kod autocesta nisu problem bili skupi krediti nego strukturni problemi u vidu prevelikog broja zaposlenih po km autoceste i to se sad rješava na način da se ljudi otpuštaju kako bi došli u europske okvire. Također je bilo i korupcije jer su se npr. neki tuneli farbali više puta, gradila su se odmorišta gdje treba i ne treba itd.

da niste propala vukojebina ne bi ste davali autoputeve u zakup da se spasite bankrota.


Takve poteze preduzimaju samo ocajnici.

Ovo me podseca na ljude koji prodaju posudje iz kuce da plate racune....
 
jako griješiš za boldirano, vjerovatno si stekao dojam na forumu gdje je prisutan inat. znamo mi vrlo dobro di smo i kakvi smo al kako da to tebi priznamo kad je iovako podjebavanje od istog (srba) ili goreg neprestano:D

Bas cudno, Srbi vas podjebavaju na Srpskom forumu a imaju materijala za sledecih milijun godina.
 
da niste propala vukojebina ne bi ste davali autoputeve u zakup da se spasite bankrota.


Takve poteze preduzimaju samo ocajnici.

Ovo me podseca na ljude koji prodaju posudje iz kuce da plate racune....

Ne daje se ništa u koncesiju besplatno,dobit će se novac za to!Možda pojeftini vožnja po auto cesti i to je nešto!?
 
Ne kapiram zašto stavljate Hrvatsku i Srbiju u isti koš??

Pa Hrvatska je trenutno za Srbiju svemirski brod!

Onda možemo zamisliti kakva je Srbija, ako znamo da ni Hrvatska baš nešto ne valja.

da ste svemirski brod ne bi ste davali autoputeve komplet u koncesiju na 50 godina za pisljive 3 milijarde.

pre bi reko da ste svemirska gologuzija

samo sto toga jos niste svesni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top