Све о бебама 0-12 месеци

mozda je nisi ni zgazila
ako je nema mozda joj nije nista i zbrisala je : )

Pa nadam se.
:)
Ustvari, ja nju nisam zgazila sigurno. Ja sam je 'samo' udarila.
Nije to bio jak udarac ali se culo.
Stvarno nisam mogla izbeci. Jedino da sam sletela sa puta I zakucala se u jarak ili da sam legla na kocnicu (sto bi opet bilo kasno), I rizikovala da bebi povredim vrat ili bilo sta, da je uplasim, probudim, sokiram.
 
Nisam se pohvalila da nas je sveki otresla ko sline sto se tice moreta...
Mi mislili da idemo zajedno, nas cetvoro I matorci, da pripomognu... kad ono cvrc ili trt... kako god... :mrgreen:
I tako... izgleda od moreta nece biti nista :aha:

missim, mozete i sami da idete ali to nece biti odmor ni u ludilu....ali, da je dobro za decu jeste....mada, ja ne bih kolima isla sa jako malom bebom, sa starijim sam isla kada je imao 6 meseci avionom i bilo nam je super, mama, sestrin sin od 13 god i ja sa bebom....za dve nedelje idemo nas 4 u grcku kolima, muz,ja,tinejdzer i bebac od 16 mes....i to nece biti odmor ali nema veze, samo da se pobegne od vojvodine i polena :roll:
 
a sta da pripomognu?
ne kapiram...sto ne idete sami sa decom na more?

Da cuvaju bebu dok mi idemo sa Pedjom na plazu.
Smestaj nam je dosta udaljen od plaze pa nije nimalo ugodno sedati u vreo auto dva puta sa bebom od 5 meseci I cimati se,
kad njoj to nista ne znaci a nama bi znacilo da se posvetimo Pedji. I to ne bi bio odmor ali bi bar on maximalno uzivao
A bez pomoci je bas muka.

Druga je prica da je meni more blizu, isla bih ja sama sa njima u tom slucaju.
Plus racunaj na dorucak/rucak/veceru/uzine... spremi, nahrani, operi sudje, operi ves, rasiri...

Ma hotel je zakon.
Kao prednost imas stan a u stvari se tih 10 dana vise umoris nego odmoris jer obavljas sve isto kao kod kuce jos klajcas na plazu svaki dan I u setnje...
To je super kad si tamo 3 meseca... ima smisla... a ovo je... pa uzas
 
Da cuvaju bebu dok mi idemo sa Pedjom na plazu.
Smestaj nam je dosta udaljen od plaze pa nije nimalo ugodno sedati u vreo auto dva puta sa bebom od 5 meseci I cimati se,
kad njoj to nista ne znaci a nama bi znacilo da se posvetimo Pedji. I to ne bi bio odmor ali bi bar on maximalno uzivao
A bez pomoci je bas muka.

Druga je prica da je meni more blizu, isla bih ja sama sa njima u tom slucaju.
Plus racunaj na dorucak/rucak/veceru/uzine... spremi, nahrani, operi sudje, operi ves, rasiri...

Ma hotel je zakon.
Kao prednost imas stan a u stvari se tih 10 dana vise umoris nego odmoris jer obavljas sve isto kao kod kuce jos klajcas na plazu svaki dan I u setnje...
To je super kad si tamo 3 meseca... ima smisla... a ovo je... pa uzas


Кажеш да имаш стан на мору. Па зашто онда само десет дана?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не видим ни један разлог да се мале бебе воде на море.

sta fali bebama da putuju :)

moj sin je prvi put putovao na more sa tacno 2 meseca. izbor te paklene 2003. bio je apartman na samoj obali, privatna plaza. njega smo setali ranim jutrom i posle 9 uvece. ostatak je provodio uz otvoren prozor, miris borovine :zaljubljena: nas troje smo se posteno iskupali, vozikali camcem, uzivali svi, i sto je najvaznije - deca cele godine nisu bila bolesna niti u najavi.
 
sta fali bebama da putuju :)

moj sin je prvi put putovao na more sa tacno 2 meseca. izbor te paklene 2003. bio je apartman na samoj obali, privatna plaza. njega smo setali ranim jutrom i posle 9 uvece. ostatak je provodio uz otvoren prozor, miris borovine :zaljubljena: nas troje smo se posteno iskupali, vozikali camcem, uzivali svi, i sto je najvaznije - deca cele godine nisu bila bolesna niti u najavi.

Ко је био са бебом док је спавала у апартману?
 

Back
Top