Meni mnogo više smeta što profesori i nastavnici više nemaju autoritet, deca su postala carevi u školama, a roditelji šene kako deca diktiraju i niko im ništa ne može.
'Ebala nas demokratija, da nas 'ebala!
Školski program bi trebao da se modifikuje, ali i dalje su naša deca među najobrazovanijom tako da ne bih da se mešam u nešto u šta se ne razumem.
I da se pohvalim: od danas sam na godišnjem pa sve do 12 juna kada idem na posao, a onda opet idem na godišnji od 1-16.jula.
I najvažnije: danas smo uplatili more!

Nikada u poslednjih 10 godina nisam ovako kasno uplatila more pa sam se mučila koliko je sve skupo.
Mi uvek rezervišemo zimi kada su popusti 30-40%, ali su ove godine prijatelji koji su trebali da idu sa nama imali peh, pa smo njih čekali i na kraju se ispostavilo da najverovanije neće ni ići na more.

More je stvarno preskupo ako se plaća ovako kasno pa mi je bilo jako teško da se odlučim gde ćemo i šta ćemo i na kraju smo presekli jer na more se mora ići.

Ceo dan sam na sedmom nebu.
