SVAŠTA SA ASISTENTOM, ZNAM DA JE NEMOGUĆE, HOĆU SAVET!!!!!!

nije oženjen
pola fakulteta dovodi u pitanje njegovu seksualnu orijentaciju.....
ne znam zašto.....
meni se nikada nije desilo nešto ovako....važim za hladniji, brrr, tip devojke, čak sam se istripovala, bila, da sam frigos, dok nisam naučila šta to stvarno znači:)
mislim, verovatno sam ja nešto utripovala, verovatno nije zainteresovan.....ali ja, ne znam, ludim.....
užas užas užas užas......ovo nije normalno stanje

Naravno da ne smem da ga startujem, ispalila bih se najverovatnije, a ne mogu to da podnesem bar ne još par meseci, imam neke vežbe kod njega od oktobra.....
a i ne znam da startujem tipove

mnogo sam bre smotana....i zato propuštam dobre stvari....da je malo drugačije možda bih se i omrsila koji put....a problem uopšte nije u izgledu, naprotiv, psihički sam smotana.....

šmrc šmrc....
moraću makar da krenem na konsultacije, makar da naučim da pričam pred njim....
 
nije oženjen
pola fakulteta dovodi u pitanje njegovu seksualnu orijentaciju.....
ne znam zašto.....
meni se nikada nije desilo nešto ovako....važim za hladniji, brrr, tip devojke, čak sam se istripovala, bila, da sam frigos, dok nisam naučila šta to stvarno znači:)
mislim, verovatno sam ja nešto utripovala, verovatno nije zainteresovan.....ali ja, ne znam, ludim.....
užas užas užas užas......ovo nije normalno stanje

Naravno da ne smem da ga startujem, ispalila bih se najverovatnije, a ne mogu to da podnesem bar ne još par meseci, imam neke vežbe kod njega od oktobra.....
a i ne znam da startujem tipove

mnogo sam bre smotana....i zato propuštam dobre stvari....da je malo drugačije možda bih se i omrsila koji put....a problem uopšte nije u izgledu, naprotiv, psihički sam smotana.....

šmrc šmrc....
moraću makar da krenem na konsultacije, makar da naučim da pričam pred njim....

E, sad si me raznežila! :D
 
Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Ne znam šta mi se dešava, ne mogu da govorim kada je ispred mene, iza mene, ili on nešto govori, nikako mi ne ide kada me pogleda i pita nešto.....
Kada dežura na nekom ispitu koji polažem, nema šanse da se skoncentrišem i uradim nešto, evo, neki dan sam treći put pala ispit, na kom je on bio...mada se nisam ni pretegla od učenja, ali nema veze, naravno da mi nije on kriv što padam, samo bih volela da mogu da se odlepim od one stolice, i da idem lepo kući, a ne da blejim tri sata samo zato što je on tu....sa praznom vežbankom...šmrc šmrc:sad2::sad2:
Samo razmišljam o sledećim stvarima:
1.on i ja na stolu
2.on i ja na stolici
3.ja i on na stolici
4.on i lisice
5.on i ja u njegovom kabinetu
6.on i ja "69".....

Pomozite mi, ne znam šta da radim:dash:
Dečko je sasvim korektan, mislim, ni na koji način mi nije davao povoda, a ja, ne mogu da prestanem da balavim....

p.s. znam da je normalno da te neko privlači, da se ne bi javili sada neki tu psiholozi i nadripsiholozi sa pametnim savetima, ali, ja gubim moć komuniciranja i razmišljanja, što mi se ne svidja....:dontunderstand:

p.s.s. čula sam da se masturbacijom, ukoliko na pameti imaš odredjenu osobu, oslobadjaš želje za njim/njom, ili nenormalnih potreba, probala nije išlo...neki drugi savet?

ako je neko imao sličnu situaciju, neka se oglasi, i neka kaže kako je prevazišao istu...

hvala:rumenko::rumenko::rumenko:

Shto ja ne nadjem ovakvu devojku...:)
 
Bracno stanje ne igra ulogu,moralu nije mesto u 21 veku
Ah kakva visprenost :dash:
Pa ako je doslo do kres sheme onda je brak puko :whistling:
Nego ne znam jel' primecujes da je u koliziji sa ovim stavom?

Dakle ako je svejedno dal' neko ima brak i nije nicim ogranicavajuce po kres seme, a sto bi mu se brak naknadno raspao?
 

Back
Top