Sukob Šešelja i Nikolića?

mislim da nemas pojma o cemu pricas,,.
radi se o novcu za finansiranje odbrane koji vojvoda Seselj ,preko svojih pravnih savjetnika,potrazuje od Tribunala na ime troskova svoje dosadasnje odbrane.
dakle nema sukoba kod nas u stranci,a vidim da su neki na ovome 4umu i sam nagovjestaj tako necega docekali sa radoscu,.
ma jaci smo i slozniji nego ikada!
pa neka crknu dusmani!!
 
giovaniI:
mislim da nemas pojma o cemu pricas,,.
radi se o novcu za finansiranje odbrane koji vojvoda Seselj ,preko svojih pravnih savjetnika,potrazuje od Tribunala na ime troskova svoje dosadasnje odbrane.
dakle nema sukoba kod nas u stranci,a vidim da su neki na ovome 4umu i sam nagovjestaj tako necega docekali sa radoscu,.
ma jaci smo i slozniji nego ikada!
pa neka crknu dusmani!!

e pa, pare od tribunala nece dobiti, u to mogu pare da stavim...tj dobice, ali to ni blizu biti dovoljno da pokrije troskove...
pa da vidis ti tu slogu kada krene drustvo da se rasipa zato sto nisu placeni za ono sto su radili...

giovaniI:
hag i zakon su nespojive kategorije.
vojvoda je tamo otisao da optuzi i osudi haske inkvizitore,vatikan,..
a vec vodi sa 1:0!

vidim, vodi 10:0...
zato ga valjda i dalje drze u zatvoru...
 
adem_ks:
znate li da je za odbranu g. haradinaja obezbedjeno 7.500.000. e. a treba se obezbediti jos 1.500.000, znaci dobra odbrana=skupa odbrana 9-10 miliona eurocica

Pa o tome sam ja sinoć pisao. Znam da ste podmazali one gore u Hagu pa se zato onaj sa izbačenom vilicom ponaša kao u svojoj pećini. One sudije u Hagu kako mi izgledaju za 50 E bi mogao sve redom da natrtiš. Dobro možda je Karla malo skuplja ali je i traženija a i ima dobre noge !
 
rider on the storm:
Pa o tome sam ja sinoć pisao. Znam da ste podmazali one gore u Hagu pa se zato onaj sa izbačenom vilicom ponaša kao u svojoj pećini. One sudije u Hagu kako mi izgledaju za 50 E bi mogao sve redom da natrtiš. Dobro možda je Karla malo skuplja ali je i traženija a i ima dobre noge !

ma jok bre, to je deo samo za advokate, baska....
 
giovaniI:
nije valjda da mislis kako bih za ove stavove o srs trebao dobiti i neku materijalnu nadoknadu?
onda ne znas sta je ideal,//

jel si ti glup ili gluv?
govorim o ljudima koji rade za NISTA, i koji deci kupuju NISTA od plate koju im je davao Seselj i Toma tokom spremanja odbrane. Mislim da treba napomenuti da im je plata bila jednaka NULA.
E sad, mozda su SRS sledbenici neki zombiji pa zive od vazduha...
 

Back
Top