Sukob izmedju DS-a i LDP-a...

zelebp:
Vidiš, tu si već u pravu. Pre petog oktobra (mnogo pre) imao sam jasnu viziju šta je dobro, a šta loše. Sada ima samo jasnu viziju šta je loše. sve je loše. Tada sam mislio "ma, samo da ovi odu, biće bolje", kad ono na njihova mesta uzjaha nova srpska elita. Umesto Mirinih komunista-lopova, dođoše neki desno orijentisani klero-legalisti. Mislim, otvorim frižider kad ono dva popa, 'oće da me krste (za pare). Evo primera. Koji će ..... pop u Savetu RRA. Šta, on je kao neki stručnjak za pitanja telekomunikacija. Da li se na Bogoslovskom fakultetu otvorio smer novinarstvo, ili radio i televizijska tehnika, odsek za TV frekvencije "Sveti Mučenik Megaherc". Samo kad pomislim da sam onomad pevao "spasi Srbiju iz ludnice Koštunice", ujedem se za dupe.

:lol: :lol: :lol:
Genijalno!
 
Eraserhead:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Zaboravio si da čitaš?
Te dve izjavestoje. SRS se može zabraniti jer je na delu ubijala, širila mržnju itd. A neko drugi može ostati fašista samo na ideološkom nivou bez delovanja i ne biti zabranjen.
kada SRS i DSS budu imali ispod 10% kao u normačlnim zemljama Srbija će biti na konju.




Nisam još dobio neki dokaz da je bilo ko iz LDPa nazvao DSS fašistima.
Biće da izmišljaš i pričaš o stvarima o kojima ne znaš mnogo. :wink:

Znači utvrdili smo da je SRS fašistička otrganizacija koja je ubijala građane Srbije i da je zbog toga trteba zabraniti, a vrhu zabraniti bavljenje politikom.

Simpaticni ste :lol: SRS ubijala grdjane Srbije. Pa vi se ponasate kao da niko u Srbiji nema vise od 10 god.
Znaci postoje pravi fasisti i fasisti na ideoloskom nivou :D
Dakle, da vam verujemo da ne bi zabranili sve one koje nazivate fasistima u bilo kom obliku?
Pa i to sto nekog nazivate fasista zbog vase gluposti je kleveta.

Jedino sto smo utvrdili je da LPD jedina ima dodirnih tacaka sa fasizmom. :!:
 
urospo:
Simpaticni ste :lol: SRS ubijala grdjane Srbije. Pa vi se ponasate kao da niko u Srbiji nema vise od 10 god.
Znaci postoje pravi fasisti i fasisti na ideoloskom nivou :D

Vidiš kako znaš. To što je neko fašista nije krivično delo, ali to što je SRS radila kao proizvod njihovog fašizma jeste.
Zato predsednik SRSa sedi pred sudom UNa. :lol:
Zato SRS treba zabraniti.

Jedino sto smo utvrdili je da LPD jedina ima dodirnih tacaka sa fasizmom. :!:

Ako još koji put budeš ovo ponovio bićeš pohvaljen na sledećem partijskom sastanku.
Stara komunistička navika jeste da ponavljaju besmislice misleći da će one postati istina. :wink:
Ipak ono što ti nedostaje je argumentacija.

PS. Ne napadam Veru Pravoslavnu niti je nipodaštavam. Imam samo mali problem sa ljudima koji je predstavljaju. Mislim da su oni svetlosnu godinu udaljeni od biti Hrišćanstva.

Slažem se.
 
Torrente-BG:
Zaboravio si one koji su do 5.oktobra tumarali Terazijama u ofucanoj koznoj jakni a sada furaju dzipove,vojsku i skupa odela
Nisam, ali mi ovo više smeta.
PS. Ne slažem se s tvrdnjom da je SRS fašistička stranka. Mnogo opsniji su DSS-ovci. Oni, odnosno neki njihovi članovi su ideolozi Obraza i sličnih organizacija (prof. dr. Ljušić i slični njemu). Radikali galame, viču, demagogišu, ali nisu ni upola toliko opasni.
Sukob između DS i LDP je kozmetička stvar. Svi imaju putera na glavi. I jedni i drugi (a bogami i svi ostali treći) lepo pričaju ciljanu priču svojim autističnim biračima, a sve sam go lopov do lopova. Politika je *****, izvinite što psujem...
 
Eraserhead:
Ima istine u opasnosti DSSa, ali ipak DSS nije ubijao a SRS jeste.To je došta važna razlika.
Ubijali su i jedni i drugi, a opet kažem i mnogi, mnogi, mnogi treći. Neki su ubijali po naređenju, a neki su naređivali ubistva, ali ih to ne čini fašistima. Fašizam je ideologija, i ona se propagira iz najvišeg vrha DSS-a, a ubistvo je zločin, a on nema ideologiju. Ubica je uvek ubica, gde god a raste, i tu nema nekog uzvišenog cilja. Te priče su samo paravan.
 
Eraserhead:
Jak argument, kao i obično od strane radikala. :lol:
Radikali su jaki obično samo kada imaju puške a oni protiv kojih su nemaju ništa. Tako je bilo i u Hrtkovcima i u Bosni. Pa evo ga sada predsednik SRSa pred sudom Ujedinjenih Nacija.

Stranka čijeg predsednika UN osudi zaslužuje da ne postoji i da joj se ime nađe na najcrnjim stranicama nacionalne istorije.

To je još jedan argument u korist zabranjivanja fašističke organizacije SRS. ;-)

Класичан примјер да је човјек настао од мајмуна али да еволуција не иде увијек само узлазном путањом.
 
no_problem:
Заборавио си да су у просек урачунате и плате посланика, а које су надуване до максимума. То си заборавио. ЛДП треба забранити, ЛДП је фашистичка партија, ЛДП је зло за Србију, ЛДП је наркоманска партија, ЛДП је геј партија.
No_problem, hajde se kontroliši... Ne zaustaviš se na jednom, nego moraš nekoliko puta... Mani se toga, posle samo kukaš.
 
Eraserhead, ti na forumu ubedljivo prednjacis u izjednacavanju svih zivih sa fasizmom, uspori malo. Dosta toga sto pises na forumu je tacno, i cesto imas OK zakljucke ali potpuno upropastis svoj kredibilitet izjavama tipa: "Sud UN sudi predsedniku SRS-a, znaci treba ih zabraniti". To su diletantski argumenti...
 

Back
Top