Sudbina i budućnost Srbije u EU?

Gluposti
Kako je broj siptara onda rastao? ziveli bogato?
Broj Srba se smaljuje zbog
-Djitlera koji je uveo 'veliku bracu' u Srbiju,
-Baba Fikrete jer je srpkinjama 'pokazala' kako da budu bogate 'lepe' kurcolomke i da je bolje da gole pevaju u grandu nego da normalno zive,
-u produzetku da ne nabrajam sve medije na kojima se vrte gologuze nedovrsene pevaljke i 'krimi' 'pevaci' (najgore sto qrca znaju da pevaju propuste kroz efekte i bleje ko ovce)
od blejucih pevaca i gologuzih pevaljki Srbija i nema neke koristi- radjace se isti degeni, trebalo bi to sterilisati bar da ne gade
 
Ti si izdajnik iako si Srbin nažalost. Da si crnac koji mrzi Srbe ne bih imao problema sa tobom, ali ti si gori od takvog crnca. Ti si šljam, bagra i ološ.
Ja sam priveo jednog Rusa i jednog bivseg budistu u srpsku crkvu, kumovao sam na krstenju, ti si samo mogao da nagovoris nekog da ne ide u srpsku crkvu, a ti nisi ono sto mislis o sebi nego ono sto radis. Cinjenice su surove, ti si otpao davno.
 
treba zbog kosova..

Србија мора да призна Косово ако оће да уђе у ЕУ, то се отворено говори из Берлина и Брисела. Хипотетички чак и да Србија призна Косово, не би ушла у ЕУ. Улазак у ЕУ је само мамац за Србију да се одрекне своје територије.
 
Да али биће веће исељавање из економских разлога. Већ сад је Војводина празна. Кад би Срби имали ЕУ пасоше ко би остао у Србији!?!? Пензионери и деца..
Znam ali desice nam se ista stvar u svakom slucaju, ulaskom u EU cemo izumreti mozda 30 godina pre nego da ne udjemo al svakako necemo opstati jos dugo
 
Србија мора да призна Косово ако оће да уђе у ЕУ, то се отворено говори из Берлина и Брисела. Хипотетички чак и да Србија призна Косово, не би ушла у ЕУ. Улазак у ЕУ је само мамац за Србију да се одрекне своје територије.
jes ostavice eu nezavisnu mudzi drzavu u sred evrope..:rotf:
 
jes ostavice eu nezavisnu mudzi drzavu u sred evrope..:rotf:

Немачка је један од главних спонзора криминалне квази државе Косово.

Шта баби Меркел смета муслиманска држава у срцу Балкана, кад је у своју земљу увезла 2 милиона афро-азијских муслимана који су екстремнији исламисти од Шиптара...
 
Швабе су архинепријатељи Срба и спонзори и савезници Шиптара и Хрвата у борби против српског фактора. Док год је Немачка јака она ће Србима постављати клипове у точкове на разне начине.
 
Немачка је један од главних спонзора криминалне квази државе Косово.

Шта баби Меркел смета муслиманска држава у срцу Балкана, кад је у своју земљу увезла 2 милиона афро-азијских муслимана који су екстремнији исламисти од Шиптара...
moze jos jedno milion da ih merkel uvede svaba je to
 

Back
Top