Subota 29.03.2009. 12h vlada Srbije

Pa sad ne mogu da trazim, ali znam da su narucili od finaca neke transportere, duplo su skuplji ali su zato dva puta gori od nekih drugih ponudjenih...ali me mrzi da trazim sad link...

То није потписано... Постоји само најава, али и сами смо конструисали домаћи оклопни транспортер тако да је врло могуће да ће се од те набавке одустати.
 
дај 1000 evra! ди то има? Ако деле 29. има о`ма да дођем да заузмем ред... и целу породицу даљу и ближу да поведем... и комшије (па кад деле нека и њима дају мало)...
Делиће се тамо само шљиве од полицијских палица... :P
 
6% veci porez --> 6% manja potrosnja.
6% manja potrosnja --> 6% manji prihodi od prodaje
6% manji prihodi --> 6% veci gubici
6% veci gubici --> 6% otpustenih radnika
6% otpustenih radnika --> dodatnih 6% manje potrosnje

i tako u krug i u krug.....

[link]

ovde se moze videti koja je stvarna svrha MMF-a, a nasi su kao cuvali ovce....
 
Ljudi ja sam za. Mi ionako ne možemo ništa bez demonstracija i pokazivanja sile.:ok:
Ali vas molim bez lomljave po gradu, pa toliko puta smo ga porušili, lomili i palili da nam i nemci zavide, i njih smo zajebali od 1941. godine.:gace:
Moj predlog je da se uhvate ministri, podpredsednici i predsednik Vlade za gušu, pa udri bato!!!:evil:
 
Treba uzeti u obzir da je SEKA polako ali ozbiljno usetala i u ovu nasu Srbiju,
tako da ne bi trebalo u ovom trenutku protestvovati i buniti se protiv vlade.
Ove mere iako nepopularne, morale su biti donete kao pokusaj prevazilazenja trenutne lose situacije u drzavnom budzetu,
bez obzira sto ce biti popunjen sa 3 milijarde dolara iz MMF-a.
Znaci, strpimo se jos malo da vidimo kakve rezultate ce proizvesti ove vladine mere.:think:
 
Иди бре БЕЧКИ БОСАНЧЕРОСУ!:mrgreen:
Па пола Србије избачено на улицу са отпремнинама од 100.000 динара! А радили људи по 30 и кусур година!
Што и овима не дају такве отпремнине!?
Да нису нешто бољи од остатка Србије!?
Па гурају руке и ваде из џепова најсиромашнијих - да би дали њима "јаднима, сиротима и убогима"!
Иди бегај!
:ok::ok:
 
Treba uzeti u obzir da je SEKA polako ali ozbiljno usetala i u ovu nasu Srbiju,
tako da ne bi trebalo u ovom trenutku protestvovati i buniti se protiv vlade.
Ove mere iako nepopularne, morale su biti donete kao pokusaj prevazilazenja trenutne lose situacije u drzavnom budzetu,
bez obzira sto ce biti popunjen sa 3 milijarde dolara iz MMF-a.
Znaci, strpimo se jos malo da vidimo kakve rezultate ce proizvesti ove vladine mere.:think:

Blago tebi...
 
y185198882624480916.jpg
 
Jel ima kavih patika viska,mislim `oce da bude toga...moram klincu kupiti ,pa reko ako bude nesto ispod cene,´ce da navratim..a da broj 27.....SEKA bata udara ,mora da se stedi...:D;)

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

И ако буде окупљања, биће га без политичара и осталих организација. Теби је видим супер, чим подјебаваш
 
Treba uzeti u obzir da je SEKA polako ali ozbiljno usetala i u ovu nasu Srbiju,
tako da ne bi trebalo u ovom trenutku protestvovati i buniti se protiv vlade.
Ove mere iako nepopularne, morale su biti donete kao pokusaj prevazilazenja trenutne lose situacije u drzavnom budzetu,
bez obzira sto ce biti popunjen sa 3 milijarde dolara iz MMF-a.
Znaci, strpimo se jos malo da vidimo kakve rezultate ce proizvesti ove vladine mere.:think:

Dobro ako su tebi ispunili predizborno obecanje otvaranjem SOS prodavnice onda cemo se solidaristi sa tobom:mrgreen:
 

Back
Top