Nova Vlada Srbije - koliko ima Americkih tj Zapadnih ljudi u njoj?

Nisu oni tu dvojicu 🦧 🦧 sebi birali za ministre, nego za svoju kolonijalnu upravu, a recept je, sto gore to bolje.
Srbija vec 24 godine nije drzava.

Ajde, a kod Miloševića je bila države

nemoj da me zahebavaš

Ova agonija koju živimo i jeste posledica idiotskih poteza i odluka donetih u Miloševićevo vreme.
Mnogi od aktuelnih su i tada bili akteri, više manje sve je isto, samo njega nema

Ajde, a kod Miloševića je bila države

nemoj da me zahebavaš

Ova agonija koju živimo i jeste posledica idiotskih poteza i odluka donetih u Miloševićevo vreme.
Mnogi od aktuelnih su i tada bili akteri, više manje sve je isto, samo njega nema
Zlobo je bio komunisticki mamlaz koji je ziveo za Jugoslaviju a ne za Srbiju.
Umesto da je vratio srpskog kralja na celo drzave i uspostavio jedinstvo naroda; a uveo parlamentarnu monarhiju i za premijera u to vreme postavio Milana Panica; danas bi sve drugacije bilo.

Sa druge strane u njegovo vreme su i dalje postojale institucije i ljudi bivse drzave koji su svetlosnim godinama ispred danasnje govedje garniture selektovane od stranih ambasada.

Tako da se moze slobodno reci da je SRJ bila drzava, dok je Srbija danas nista drugo nego kolonijalna uprava Kvinte, cija naredjenja na terenu sprovodi kapo AV.

Poslednja izmena:
Има их мање , уласком заветника у владајућу колацију .Наравно има још оних који су вукови у кожи јагњета , досовци , г17 и остали шљам , опортунисти који су прозападни .Требају они да се избаце а позитивни уђу и онда ће бити много боље.

Ако не можеш избором да промениш власт , онда можеш да је промениш изнутра нпр Милица је то веома добро схватила и сви остали треба исто да раде .

Има их мање , уласком заветника у владајућу колацију .Наравно има још оних који су вукови у кожи јагњета , досовци , г17 и остали шљам , опортунисти који су прозападни .Требају они да се избаце а позитивни уђу и онда ће бити много боље.

Ако не можеш избором да промениш власт , онда можеш да је промениш изнутра нпр Милица је то веома добро схватила и сви остали треба исто да раде .
Fino objašnjenje za lizanje Vučićevog du.peta od strane dotične.
Siguran sam da će ga Mica Slinica (Zanoktica, Lažljivica,...) na ovaj način oboriti sa vlasti.

Back