Stvari i likovi koji se ponavljaju iz filma u film?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::klap::klap::klap::klap::klap::klap::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:

E ovo je tacno ne 100% nego 1000%.Jos u nijednom filmu nisam video sefa policajaca a da je belac ili da nije debeo!!!!!!

Da dodam jos : I uvek imaju u svojoj kancelariji pikado :hahaha::hahaha:

:hahaha: ili igraju golf po podu sa soljama plavim na kojima je policijski logo..
ili imaju igracka-elektricnu lokomotivu koji kad pobenave ukljuce pa sednu pored nje i gledaju u vozic..
:manikir:
 
Dulord best of

detektiv može rešiti slučaj samo ako je suspendovan sa dužnosti

Šef policije uvek će suspendovati svoga glavnog detektiva ili će mu
dati 48 sati da završi posao.

Kada su sami, svi stranci više vole da govore engleski.

Skidanje do struka može muskarca učiniti neranjivim za metke.

Prezivećete bilo koju bitku u bilo kom ratu osim ako ne napravite
grešku i pokažete nekome fotografiju vase voljene koja vas čeka kod kuće.
(ili po mojoj verziji ako vojnik kaze jedva cekam da se vratim kuci,ma prezivecemo pa cemo posle rata svi zajedno svako vece u kafanu da idemo taj sigurno umire)
Ili svaki vojnik pre nego sto umre izvadi neku sliku zene/devojke/dece i kaze glavnom junaku ako prezivis nadji je......
Po povratku kući obavezno je popiti čašu nekog žestokog pića...

nije potrebno reći 'dobar dan' ili 'doviđenja' kad započinjete ili završavate telefonski razgovor

pošteni i radni policajci po pravilu bivaju upucani tri dana pre penzije
moj komentar - ili nikada nisu bili pogodjeni i rani ih metak dan pred penziju ali nekim cudom prezive

nije važno ako ste viseštruko nadbrojani u borbi koja uključuje borilačke veštine-vaši neprijatelji će strpljivo čekati da vas napadnu jedan po jedan
Moj komentar - Da da prvo kaze glavni opkolite ga da nema gde da ide!I njih 20 ga opkole i onda ga napadaju jedan po jedan s'tim da ga drugi ne napada sve dok prvi ne padne na pod.I svakog udari po jedanput i na kraju svi onesvesceni leze po podu ili ih toliko boli da ne mogu da ustanu
 
:hahaha: ili igraju golf po podu sa soljama plavim na kojima je policijski logo..
ili imaju igracka-elektricnu lokomotivu koji kad pobenave ukljuce pa sednu pored nje i gledaju u vozic..
:manikir:


ili igraju golf po podu sa soljama plavim na kojima je policijski logo..Ovo pod obavezno !!!!Inace tamo ako pijes kafu iz ove nase solje crvene don kafe odma' te izbace sa posla.Mora da se pije iz njihove solje samo,a solja uvek okrenuta da se vidi policijski logo!!!!
I dnevno popiju 29,3 litara kafe!!!
E al me nasmeja....vicevi o policajcima mora da su potekli od ovih americkih pajkana...
Zamisli samo ulazis u kancelariju kod ministra mupa Ivice Dacica a ono on sedi na podu i igra se sa vozicima:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
:hahaha: odoh da radim nesto korisno,molim te pisi jos ovih premnogo grdih stvari..
btw ne znam koliko je neko raspolozen za slicnu temu ali o serijama latinoamerickim/spanskim/.. u svakom slucaju isto premnogo grdim..
tu bih imala svasta za rec'..
:dash:
:bye:

Sto se tice toga zna se sve,mada to ne gledam ali mislim da svi znaju jedno : Coravi progledaju,mutavi propricaju,posteni i dobri likovi sa smrtnim ishodom bolesti se nekako izlece,glupi postanu pametni i doktoriraju fakultete bez problema,ovi bez nogu i ruku - izrastu im nove,najsiromasnija i najruznija devojka na kraju ispadne najlepsa i najbogatija,svi negativci dobiju zasluzeno bas onoliko koliko su zasluzili,ljudi koji su celu seriju bili u komi bude se,svaka serija se zavrsava vencanjem,glavni muski lik uvek vozi nekog mercedesa ili tako nesto od 200.000e.....Svi u kuci imaju po 50 coveka koji rade kao posluga......svaka serija mora u svom naslovu da sadrzi reci kao amor - ljubav strast bla bla ili se zove po imenu glavne junakinje
U sledecoj seriji sve isto samo obrnu 3-4 glumca
 
Sto se tice toga zna se sve,mada to ne gledam ali mislim da svi znaju jedno : Coravi progledaju,mutavi propricaju,posteni i dobri likovi sa smrtnim ishodom bolesti se nekako izlece,glupi postanu pametni i doktoriraju fakultete bez problema,ovi bez nogu i ruku - izrastu im nove,najsiromasnija i najruznija devojka na kraju ispadne najlepsa i najbogatija,svi negativci dobiju zasluzeno bas onoliko koliko su zasluzili,ljudi koji su celu seriju bili u komi bude se,svaka serija se zavrsava vencanjem,glavni muski lik uvek vozi nekog mercedesa ili tako nesto od 200.000e.....Svi u kuci imaju po 50 coveka koji rade kao posluga......svaka serija mora u svom naslovu da sadrzi reci kao amor - ljubav strast bla bla ili se zove po imenu glavne junakinje
U sledecoj seriji sve isto samo obrnu 3-4 glumca

i jos..
ne kontam zasto se posle svake replike gledaju u oci po 5min?
ni zasto u kucama npr. kad je cela porodica tu svi stoje na sred sobe?
kod mene u kuci ili svi leze ili ako nema mesta onda ..se tuku da bi mogli svi da legnu..
:manikir:
 
a kad crnci medju sobom govore -crno gov.. ili npr..dovlaci ovamo to crno dupe...:sad2:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ko zna mozda je njihovo belo jer mazali pigment ko Majki Dzekson pa sad malo da se kur'e :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

E jel znas mozda onaj vic po slicnoj analogiji:
Odluci se mali ciga da udje u Skin Hedse.I uhvate ga Skin Hedsi i prebiju ga a on ustaje i kaze tih Uso sam u skin hedse danas i vec mrzim bre ovi cigani - tako nesto ne ecam se dobro :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ko zna mozda je njihovo belo jer mazali pigment ko Majki Dzekson pa sad malo da se kur'e :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

E jel znas mozda onaj vic po slicnoj analogiji:
Odluci se mali ciga da udje u Skin Hedse.I uhvate ga Skin Hedsi i prebiju ga a on ustaje i kaze tih Uso sam u skin hedse danas i vec mrzim bre ovi cigani - tako nesto ne ecam se dobro :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

pa i ja se secam tog vica al kroz maglu;) mada u svakom filmu mora biti "glupi crnja" jedino im u zadnje vreme daju uloge nekakvih hakera i naravno tu je Morgan Freeman da sacuva obraz svoje crne brace...
 
A u svakom filmu u kome ima neka bomba ili eksploziv,ali bukvalno u svakom filmu glavni junak nema pojma da deaktivira bombu sat vremena i onda zadnjih sekundi se pojacava uznemirujuca muzika i ide ono 10....9....8...7......6....5....4....3....2.....1....i on pretisne tamo nesto i iskljucio bombu u zadnjoj sekundi tj na bombi pise 00 00 01 do eksplodiranja :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Druga verzija je kada neki glupan hoce da deaktivira bombu i preko toki-vokija nazove strucnjaka a ovaj mu kaze
1)otvori poklopac
2)Pronadji crvenu i zelenu zicu
3)Da bi deaktivirao bombu preseci zelenu zicu

A onda se obicno ispostavi da je ovaj glupan daltonista pa uzme da sece crvenu zicu a mi svi sto gledamo NEEeeeeee rekao je zelenu bre puknuce bomba!!!!!
Kad ono on presece crvenu i ugasi bombu i onda provalimo da je strucnjak pogresio u savetu a da je glupan sasvim slucajno iskljucio bombu jer je daltonista!!!!!
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Glavni "pajkan" u americkim filmovima

Na pitanje zasto je postao policajac, odgovara da mu je i cale bio policajac ali su ga zlikovci ubili dok je radio na nekom slucaju jer ga je izdao partner(ili bio je na pogresnom mestu u pogresno vreme) i zato je on odlucio da nema partnera(ili su njegovog partnera ubili i on ne zeli da se vezuje nizakoga(naravno dok mu sef ne dodeli nekog, nasta ce on poceti da se baca kao riba na suvom))
Njegov sef(debeljko,celav,voli krofne..) zabranjuje mu da radi na razotkrivanju misterije ubistva njegovog cala,ali nas junak ne preza niodcega i primenjuje "svoje metode" ispitivanja lokalnih dousnika koje su obicno propracene sa nekoliko eksplozija,razbijenih kola,radnji.. Kada mu nadredjeni trazi legitimaciju i pistolj on samouvereno odgovara da nema nameru da da pistolj jer ga je platio svojim parama. Usput, posle previjanja rana,(gde dolaze do izrazaja njegovi bicepsi i fotrola sa pistoljem), opali neku ribetinu(koju treba da zastiti) jer je cerka nekog ruskog,kineskog,japanskog... ministra..Dok zurno prolazi kroz policijsku stanicu kolege mu dodaju neke izvestaje,fotokopije,kafu,, nasta ih on moli da ne vicu jer je predhodne noci imao mamurluk..
Glavnog zlikovca uvek nalazi u nekom striptiz baru,na cijem se spratu nalazi sa svojim bicarkama i obezbedjenjem.
Heroj se u vecini slucajeva, bez razmisljanja prepusta nemilosrdnom premlacivanju gangstera, (a riba kojoj je reko da sedi u kolima) biva kidnapovana i dogovaraju se da izvrse zamenu na nekom napustenom stovaristu.
Nakon hvatanja zlikovca sledi dug i socan poljubac od ribetine, kao znak zahvalnosti.
E,da! usput je prebio lokalne siledzije, u lokalnom baru, koji su na njega nasrnuli sa polomljenim flasama,stolicama,stapovima za bilijar..
 

Back
Top