Studentski domovi

Mozda.Gori od Karaburme su Patris,Vera2 i Zarko Marinovic

Не бих се баш кладила. Карабурма сада има нов намештај и купатила, то је тачно, али зато те тамо баце на 12+ спрат, а лифтови су јако несигурни и често се кваре (бар је тако било када сам ја била тамо). И пљус је невероватна бука тамо, ко није навикао да му 24 часова дневно пролазе кола испод прозора, тешко ће се навићи. И Патрис и Вера 2 су реновирани и уопште нису лоши. Е сада, кажу за Жарка М. да је лош, али никада нисам била тамо...
 
Kako izgleda ta raspodela? Ko ce moci da bira dom kad je nas 100 sa istim brojem poena? Je li se taj dan odlucuje koja si soba, sa kim si pa mi je svejedno da li cu se useliti odmah tada ili za pet dana?
 
Kako izgleda ta raspodela? Ko ce moci da bira dom kad je nas 100 sa istim brojem poena? Je li se taj dan odlucuje koja si soba, sa kim si pa mi je svejedno da li cu se useliti odmah tada ili za pet dana?

Ima 300 devojaka sa max brojem bodova...:D
pa kako sam ja saznala, vrsi se na osnovu udaljenosti relacije fax-dom, onda takodje koji je fax u pitanju, i koliko si visoko rangiran na listi(bolje ce domove dobiti sigurno oni od 1-300), i naravno da ne zaboravim faktor da li imas vezu da te progura!:manikir:
 
Ljudi, hitno mi treba informacija. na budzetu sam, dogovorio sam s jednim deckom da mi proda mesto u domu, ali mene interesuje kako da to izvedemo na legalan nacin. kako ide procedura? unapred neizmerno zahvalan!
 
Koliko ja znam, a ne znam iz prve ruke, on i njegov cimer treba u romu, kod referenta, pretpostavljam, da potpišu da se slažu da ti deliš sobu s njima. Posle toga verovatno nekako treba tebe zavesti u kompjuter i to je to, useljavaš se.
 
Koliko ja znam, a ne znam iz prve ruke, on i njegov cimer treba u romu, kod referenta, pretpostavljam, da potpišu da se slažu da ti deliš sobu s njima. Posle toga verovatno nekako treba tebe zavesti u kompjuter i to je to, useljavaš se.

Jao ,to bi bilo super. znaci moze. Ljudi,ako jos neko nesto zna,neka javlja, a tebi Electra jedno veliko hvala. pozdrav
 

Back
Top