Streberaj (Dodjite ponovo prvog septembra xD )

hahaha, sad kad bolje razmislim jesmo spominjali canabis, pošto imamo predmet lekovito bilje

koleginice:) ja sam sasvim slucajno zapala tu kad sam rekla adios gimnaziji, pa na kraju ispade nesto dobro, makar me to odvelo posle na fax koji me zanima
jel' upisujes poljoprivredni ili nesto levo?

Ne, pogrešila bih ako upišem opet, nisu za mene prirodne nauke. Ovu srednju sam završila jer nisam imala ništa određeno što me je zanimalo, a gimnaziju nisam htela. Ako ništa, vučem dobar prosek iz srednje ;) Upisaću pravo, nadam se.
 
aj da smo cupali travu, to su 3 godine kopanja i poslova koje rade komunalci, kakva teretana, hulk mi nije ravan
najgora stvar je ta sto je skola prosirila posao i svaka generacija hortikulture u skoli otkako smo mi otisli od sada dobija 4000 mesecno od skole!!! majku im ***** njihovu
hahahah mi na vezbama imamo presovan list kanabisa, skrnavljenje
a za maturski sam birala opijumski mak...profesor mi je legao od smeha.
 
petre, cestitke
joj jeco, znam te muke...ono vreme milina svi na bazen a ti na praksu...ali ne mogu da verujem da ih sad placaju za praksu to nigde nisam videla...tesi me ovo da sam se makar nakrala cveca kao kleptoman za vreme srednje, jedina korist od njega...svakako sam mrzela svoj smer ali skolu obozavala jer je totalni raspad djaci raspali narkomani a profesori zagoreli matorci, du.pe smo im pomerali i sad sam nostalgicna :D najlepsa jutra kad dodjes navaren..eh :)
 
Prolazna iz mate, posle milion nepotrebnih kontrolnih koje mi je priredila, popravljanja i pozitivnih i negativnih ocena... Nije ni bitno, vidimo se u septembru...

- - - - - - - - - -

Prolazna iz mate, posle milion nepotrebnih kontrolnih koje mi je priredila, popravljanja i pozitivnih i negativnih ocena... Nije ni bitno, vidimo se u septembru...
 
koji je ovo ****** ebo te
isti dan kad sam radio prijemni, utripovo sam se da sam 39. od nas 112 na listi, ni manje ni vise vec tacno trideset deveti.
danas izasla lista, ja odmah na 39. mesto, kad tamo moje ime.

kako ste vi ostali prosli?

Ja konj radio na 3 fakulteta ,na sva 3 prosao...Na Filozofskom ( istorija) sam na budzetu,a na FPN-u( politikologija) i na Pravnom sam upao na samofinansiranje. Sad iskreno jos nisam siguran sta cu...Jedino znam da necu Pravni...
 
Ja konj radio na 3 fakulteta ,na sva 3 prosao...Na Filozofskom ( istorija) sam na budzetu,a na FPN-u( politikologija) i na Pravnom sam upao na samofinansiranje. Sad iskreno jos nisam siguran sta cu...Jedino znam da necu Pravni...

ne znam sta su ti ciljevi, al pravni ti je najisplativiji. uostalom, nisam ni ja na budzetu (30 primaju na budzet), al cu sledece godine upast posto vecina ovih budzetlija veze nema, a na budzetu su jer su zavrsili neke tehnicke i strucne srednje. al ebaji ga.
istorija se i meni svidja, al to mi je vise kao neka propratna nauka u sklopu neke slozenije, kao i sociologija na primer.
 
ne znam sta su ti ciljevi, al pravni ti je najisplativiji. uostalom, nisam ni ja na budzetu (30 primaju na budzet), al cu sledece godine upast posto vecina ovih budzetlija veze nema, a na budzetu su jer su zavrsili neke tehnicke i strucne srednje. al ebaji ga.
istorija se i meni svidja, al to mi je vise kao neka propratna nauka u sklopu neke slozenije, kao i sociologija na primer.

Ne mogu da studiram Pravni,nemam nekog prevelikog interesovanja,a kao sto kaze BS formula je volja...Sad od ova dva, verovatno ce biti Filozofski zbog budzeta...
 
Bodler, "Alhemija bola"....čak iako je bio roman po izboru pored toga(a uz to i lirsku pesmu po izboru, i Šekspirova drama), dežurni profesor je naglasio kako teme moraju biti u okviru gradiva srednje škole tako da sam morao da se okanem Faustusa :confused: ali nema veze, i ovo sam sada rešio... dobro je.
Jedna drugarica je poslednja na listi, ima 70 bodova, i naravno, sad je njoj cim da je neko ne prestigne uz pomoć žalbe. To je baš zaebano u ovom trenutku :eek:
 
Bodler, "Alhemija bola"....čak iako je bio roman po izboru pored toga(a uz to i lirsku pesmu po izboru, i Šekspirova drama), dežurni profesor je naglasio kako teme moraju biti u okviru gradiva srednje škole tako da sam morao da se okanem Faustusa :confused: ali nema veze, i ovo sam sada rešio... dobro je.

Dežurni bradati Loma verovatno, reko sam ti da mora biti iz gradiva
Šta kupuješ Slipi hahahah
 
Rekoh joj pivo, ali sada, bogami, mora nešto veće :per: :D

Ja sam baš mislio da sam uprskao esej, pošto sam se bukvalno više fokusirao na sporedne elemente(samo objašnjenje alhemije, pa kroz Jungovo tumačenje, a onda i aluzije u pesmi) nego na tumačenje, ali ko zna... možda su smanjili kriterijum jer je za srpski bilo baš zeznuto. Ne teško, nego konfuzno. Dosta trik-pitanja, i nije bilo ništa što sam ja baš učio--- ali dobro, prođe i to.
 

Back
Top