Страх од развода

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.747
Разводи су данас прилично реална могућност, па да видимо, коме развод иде на руку а коме не.
Да ли је битно време, паре, деца, начини посматрања живота и шире...
 
Nisu prilično realna mogućnost, nego mi se čini da se više ljudi danas razvede nego što ostane zajedno ili se možda o tome malo više priča... Nisam siguran.

Mislim da je ovo baš individualna stvar, da nema ko više i kome je gore i kad... Mislim da se ljudi razvode kad više ne vide smisao ili ne mogu očima da se vide, da to nema veze sa tim kad je vreme.
 
По мени тешко питање.. Има нас који смо живели сасвим "нормално" и да нас жена шутне. Не стигнеш да мислиш, размишљаш, примећујеш, неке на око пролазне разлике али ипак непремостиве. Ломи те живот и свакодневница, па све то гураш у седамнаести план. Конкретно ко се тога више плаши како ти кажеш, рекао бих жене. Мада све је то индивидуално.
 
Zene svakako, a tu se racuna i hrabrost.
Sto se vise plasis hrabriji si kada uradis.
Iako je uvrnuto sasvim je realno.

U sustini brak je prezivljena institucija koju treba ocuvati samo kada se radjaju deca.
Verovatno, nekim zakonom zabraniti vencanja bez dece i razvode do nekih navrsenih godina dece, a roditelje koji prave sranja za to vreme kaznjavati ....batinama. Naravno, zezam se, ali decu ne treba da imaju budale i ako su vec rodili decu neko mora da ih kontrolise, misli se na roditelje. Zakonom nadomestiti moralne postavke
 
Разводи су данас прилично реална могућност, па да видимо, коме развод иде на руку а коме не.
Да ли је битно време, паре, деца, начини посматрања живота и шире...
verujem da nikome od partnera razvod ne ide na ruku, posebno ako se ima i dece..
ali ako brak dodje u situaciju da ne funkcionise, onda je kako narod kaže
bolje dobar razvod nego loš brak...samim tim nema razloga da se bilo ko plaši
 
Мени је трећи брак, значи да имам искуства?
Суштина је проста. Бољи је добар развод него лош брак!
Чим се ти ниси нашао у два велика могућност је и да трећи заврши. Негде постоји проблем. Не улази се у брак тек тако...
 
Мислим, на основу примера из околине бар, да жене лакше пресеку и донесу одлуку.
Чини ми се да је мушкарцима лакше да трпе и нађу издувни вентил са стране.
Женама више смета да дишемо исти ваздух ако се не слажемо.
 
Мислим, на основу примера из околине бар, да жене лакше пресеку и донесу одлуку.
Чини ми се да је мушкарцима лакше да трпе и нађу издувни вентил са стране.
Женама више смета да дишемо исти ваздух ако се не слажемо.
Ne cini mi se.Mi smo prilicno patrijahalna sredina, i faktor "sta ce okolina da kaze" igra veliku ulogu.Zena ce biti optuzena da je "rasturila porodicu", dok ce suprug imati sazaljenje okoline. Dodatna otezavajuca okolnost su deca.Zene se teze odlucuju na razvod ako imaju decu, i duze trpe bilo kakav oblik maltretiranja od strane supruga
 
Ne cini mi se.Mi smo prilicno patrijahalna sredina, i faktor "sta ce okolina da kaze" igra veliku ulogu.Zena ce biti optuzena da je "rasturila porodicu", dok ce suprug imati sazaljenje okoline. Dodatna otezavajuca okolnost su deca.Zene se teze odlucuju na razvod ako imaju decu, i duze trpe bilo kakav oblik maltretiranja od strane supruga
Можда.
Писала сам на основу околине. Већина жена око мене је покренула развод. Мушкарци су могли тако још деценијама. Чак се и другари жале на брак али у њему остају. Другарице, која год се жалила је пресекла, пре или касније.
 
Можда.
Писала сам на основу околине. Већина жена око мене је покренула развод. Мушкарци су могли тако још деценијама. Чак се и другари жале на брак али у њему остају. Другарице, која год се жалила је пресекла, пре или касније.
Jeste da zena gleda par poteza unapred, i pripremi ih kada se jednom odluci na razvod, ali joj duze treba da se odluci na prvi korak
 
Мислим, на основу примера из околине бар, да жене лакше пресеку и донесу одлуку.
Чини ми се да је мушкарцима лакше да трпе и нађу издувни вентил са стране.
Женама више смета да дишемо исти ваздух ако се не слажемо.
Ja u tome ne vidim nikakav + zenama osim sto imaju jos neku sansu da se zajebu:malav:
 
viber_image_2022-06-15_14-41-57-401.jpg
 

Back
Top