Sto se dobre ribe tripuju kad ih neko iskulira???

plastično..Devojku koja ponudi svoj polini organ na lizanje na izvolte gledam da ne uzimam u obzir, kad mi bog dao da mogu da biram . Žao mi je ako moj stav nije bio dovoljno jasan, razumem i to obzirom da ovde retko pišem ozbiljno . Jasnije?

jasno, nego kako..ako neka nekada fura svetleću rekalumu: ,,liži" to ima da se apsi

- - - - - - - - - -


loš vic i skaradan, jako loš..
 
Decko pada u zaborav, vas dvoje se dogovorite a ja cu sad da vezbam harmoniku malo za subotu:super:
Donecu i prase, zbog obicaja:rumenko:

možeš samo Anu Nikolić u metal varijanti da mi muziciraš, u suprotnom ću smaatrati da nemaš ni ukusa ni veštine, elem ..aj za navežbavanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:

- - - - - - - - - -

Daleko bilo, svaka roba ima svog kupca ... i ovako su nam zatvori popunjeni

šta je pjesnik teo da reče?
 
Čestitam, to su već dve smislene i leksički ispravne rečenice u nizu, zamalo i gramatičke. Znam da to možda deluje kao mala stvar, ali hej... fora je da postavljamo sebi male ciljeve svakodnevno.

nemam pojma šta je tebi fora da me pratiš gde god ostavim post, kada si tu..jadno i žalosno, udaraš bedno i izmišljaš, oket leksičiki ispravno, al išta te drugo nagoni da širiš laži o meni?

- - - - - - - - - -

da li sad treba da povučem reČ? :lol:

treba :lol:
čiso radi da se posložimo nekada:lol:
 
Pa sta znam.... ja sam stvarno seto dobre ribe al sam bio i sa nekim krsevima..... isto tako sam i iskuliro mnoge sto ovakve sto onakve. znas sta sam primetio jednu stvar kod dobrih riba odma cim cuju da si se navato s nekom njihovom drugaricom ili malo boljom poznanicom odma krenu da te cimaju. naravno ne generalizujem daleko od toga, ali sam primetio takve slucajeve..
Imala sam ja jednu takvu “drugaricu”, kad bih ja rekla za nekog decka da mi se svidja ona bi se smuvala sa njim. Sve kao on joj je prisao prvi, ovo ono..
Tema ~ ne znam sta da kazem, u mojim godinama se nista ne odbija :mrgreen:
Cekaj, da li sam to zalutala na Tinejdzeri??
 
Sad će sebastian da kupi tv i šta onda :mrgreen:

onda samo provajder treba da se odabere :lol:

- - - - - - - - - -

Imala sam ja jednu takvu “drugaricu”, kad bih ja rekla za nekog decka da mi se svidja ona bi se smuvala sa njim. Sve kao on joj je prisao prvi, ovo ono..
Tema ~ ne znam sta da kazem, u mojim godinama se nista ne odbija :mrgreen:
Cekaj, da li sam to zalutala na Tinejdzeri??

nije lepo tako da pišeš o drugaricama, nisi ih badava smatrala drugaricaama, šta onda smeta u njoj ili kod nje, ako vas je muvao isti tip?
 
Sad će sebastian da kupi tv i šta onda :mrgreen:

onda samo provajder treba da se odabere :lol:

- - - - - - - - - -



nije lepo tako da pišeš o drugaricama, nisi ih badava smatrala drugaricaama, šta onda smeta u njoj ili kod nje, ako vas je muvao isti tip?

Sebastian je upravo narucio tv preko tehnomanije ( na cekove :rumenko: ) a vi kako hocete:p
 
Zato sam stavila navodnike. Ja sam bila naivna u toj prici, a to drugarstvo sreca nije dugo trajalo.
Samo smo ostale skolske, a te njene veze nisu dugo trajale.
I meni je prisao bivsi decko jedne moje dozivotne drugarice, ubrzo posle raskida dok je ona bila ocajna i u soku. Naravno da sam odbila i da joj to nikada nisam rekla, cak i sada posle 20 i vise godina (da ne budem bas precizna ;) ) kad se vidimo dodje mi da joj kazem sve, u kakvog je kretena bila zaljubljena, ali precutim ipak. Da ne diram nesto sto je ostalo iza nas i nije vredno pomena.
 

Back
Top