Što muškarci lažu za visinu

Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama
ma sve lazu...
za visinu
kilazu
duzinu
godine
minutazu
da imaju decu
zenu
zeni lazu za svalerku
od kada je mene jedan slag'o za kilometrazu na Golfa,od tada vise ne verujem muskarcima......
jedino zene ne lazu... :ne:
 
Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama
Ja sam 183-184 zavisno kada se merim, posto je ujutro covek visi, ne razumem zasto ljudi lazu za visinu.
 
Što sam ja tebe toliko uvredila ?
Ne tangiraj se. Njih čim ostaviš malo same odmah se poruku! To moraš nadgledati, jer čim okreneš leđa kreće tuča.

Boys Will Be Boys Fighting GIF by GritTV
 
Pa šta, kao, lažem na forumu da bih ostavio bolji utisak na nekoga ovde? Pošto mi je stalo šta o meni misle ljudi koje ne znam lično? :D

To je ozbiljan problem foruma, kad god napišeš nešto o sebi ispadne "a jeste sad"... Ne znam šta da ti kažem do metar u ruke i možeš slobodno doći :D
Mozda ti ne lazes ali vecina muskaraca laze za visinu jedino su zene tu iskrenije, zato sto su obicno i nize od nas sto je logicno.
 
Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama

Можда би момак волео да, као код жена за сисе и дупе, постоји могућност надоградње кичме, да се убаци који пршљен. Па да буде вишљи.
 

Back
Top