Što muškarci lažu za visinu

моје време је прошло да имам потребну снагу и кондицију.

ја сам је осиромашени чико с центиметрима, користио када је требало и где је требало. онај ко треба да зна овде са форума то све зна и документовано.

на себе имам двије ране , задобијене на озрену и илијашу где сам ишао добровољно из србије у војску републике српске, из новог сада оклен си и сам. три године тамо, у хрватској пола године и пола године на косову током 88ме и 89те.

од таквих који се фрљају с рон џеремијем и с таквим примерима апострофирајући да је добра ******* оно што решава сваки проблем (запушава сваку рупу) могу само да добијем непоштовање према овоме што сам ти сада изнео.

тако да несретниче и ако још имам снаге довољно за мојих 50 ја не бих о снаги причао. кад је трбало и где је требало ја сам ишао.

сва срећа ишао сам за народ у срспкој крајини и на косово. јер за њих вреди ићи.

за вас у србији ?

само луд би ишао.

Vreme nikad nije proslo da imas snagu I kondicije. Drugova baba.je sa 93god okopavala.bastu, moj pokojni deda je sa 88god vozi bicikli par puta nedeljno.i iz NS-a isao za Vrdnik...

Sta si ti bio, neko frajer kome me je najlepsa devojka u kraju.svilenom maramicom brisala krv....

Sve je to lepo, nisi jedini. Ako si kao dobrovoljac isao onda si lepo I placen bio...

Ne vec si izgleda na izmaku snage pa nisi spots ban da ukapiras. Da ti pomognem posto ti to nije jaca strana... I muskaraci I zene su pretezno.vizualne osobe, sto si I dam potvrdi kada si onako hrabar posmatrao devojke lepe devojke u klubovima a nisi prilazio. Veliki broj muskaraca ce se pre okrenuti za devojkom koja svoje attribute malo pokaze a ne za nekom koja je obucena kao casna sestra, vecina muskaraca.ce pre biti zainteresovana za devojku koja ima vece grudi a ne kao da su je ujeli komarci, nauka je dokazala da je velicina muskog polnog organa cesto presudan slucaj u izboru partnera, pogotovo kada je sex u pitanju.

Nesrernik si sam al nazalost nisi toga bas nesto narocito.svestan...

Sva sreca pa nisu svi koji su isli bili kao ti....

Jeste brate i svaka cast. I divim ti se. Borio si se i stavljao glavu u torbu jer si kao muskarac imao to kao drustvenu duznost. Treba biti vuchina i to izvuci, ali znas sta je ostalo do toga?
Ti burazeru pricas o zenama koje kad padnes ona uzima i puca. Razumes? Lojalne. Ovo? Ovo su bre deristad?Odhebe te jer nisi uklopio kais i cipele. Gde za to da se zrtvujes? Pa ta ce prva da ti ode ze nekog dzordza s belim carapama i kreditnom, dok ti krvaris za nju. Jesi lud?
мапочео ми о снази...

сад ја са 51 и снага ?

па јбг кад је требало било је. и тамо где треба се показала.

а ион није неки од 25 већ има 42... и сад ту мене он око снаге

па добри напоконе, имал то смисла ?

искрнео напоконе ја сам од 45 те већ почео да шкрипим прописно око костију , кичме... а од 40 те већ да штуцкам...

јбг нуспроизвод озрена , три зиме на озрену у окружењу са три стране од муслимана. снег, хладне ијеке криваја и босна... како рече један мајор мени (тада сам имао 20 година и мало јаче непуних 21 ) , стићи че те ове зиме дани и ноћи по снјегу...да не кажем какав је осјећај када газиш хладну босну у децембру... да је бар једном....

и да није тога, шта има да се курабецам о снаги ја сад са 51 ?

што то не пита рецимо неког од 35 ? да не кажем млађег...

а и ко се снагом хвали...

Vreme nikad nije proslo da imas snagu I kondicije. Drugova baba.je sa 93god okopavala.bastu, moj pokojni deda je sa 88god vozi bicikli par puta nedeljno.i iz NS-a isao za Vrdnik...

Sta si ti bio, neko frajer kome me je najlepsa devojka u kraju.svilenom maramicom brisala krv....

Sve je to lepo, nisi jedini. Ako si kao dobrovoljac isao onda si lepo I placen bio...

Ne vec si izgleda na izmaku snage pa nisi spots ban da ukapiras. Da ti pomognem posto ti to nije jaca strana... I muskaraci I zene su pretezno.vizualne osobe, sto si I dam potvrdi kada si onako hrabar posmatrao devojke lepe devojke u klubovima a nisi prilazio. Veliki broj muskaraca ce se pre okrenuti za devojkom koja svoje attribute malo pokaze a ne za nekom koja je obucena kao casna sestra, vecina muskaraca.ce pre biti zainteresovana za devojku koja ima vece grudi a ne kao da su je ujeli komarci, nauka je dokazala da je velicina muskog polnog organa cesto presudan slucaj u izboru partnera, pogotovo kada je sex u pitanju.

да је та баба уместо окопавања баште са 20 па све до 23 године константно три зиме боравила по снегу по озрену и газила хладну кривају и босну по ко зна колико пута у децембру и јануару пито бих је....

џаба ја то теби причам роне џереми. од таквог става добићу само пљување.

и то је захвална отаџбина, не то је отпад отаџбине.

Imam 3-4 losa iskustva i nisu to ne znam ni ja koliko losa iskustva, niti su oni probisveti, nego jednostavno nismo kliknuli

Ne znam onda cemu tolika razocarenja.
Nije to toliko strasno, kao sto predstavljas.

Izgleda mi kao da si zivela pod staklenim zvonom.
Pa si u dvadesetim godinama otkrila da ljudi lazu.

Bolje iz svega toga izvuci neku pouku, pa nastavi dalje pametnije.

komentar govori o tebi kakav si,
A ne o tome kome pišeš.

Veoma si loše volje, vidi se, i šta ti je iko na forumu kriv da se iživljavaš?

@kapetanmark zaista kao čovjek vrijedi i trudi se biti pošten, principijelan.
Nema smisla to što pišeš nakon onakve poruke.

Ajde imaj neki nivo, zbog sebe!
Morala sam se ubaciti, jer sam zgrožena.

да је та баба уместо окопавања баште са 20 па све до 23 године константно три зиме боравила по снегу по озрену и газила хладну кривају и босну по ко зна колико пута у децембру и јануару пито бих је....

џаба ја то теби причам роне џереми. од таквог става добићу само пљување.

и то је захвална отаџбина, не то је отпад отаџбине.
A vidis tako inteligentan a dedu nisi znao da spomenes, evo da ti pomognem, vise od 4 od proveo u ratu, padobranac bio, preko 100 skokova za vreme rata, ranjen otisao sa 19god....

данас ти је више цењен и гледан кристијан голубовић но онај са кошара што нема ни за очну протезу потребну због задобијене ране

то је наша реалност, жалосна

лаку ноћ

A ne o tome kome pišeš.

Ti se to tek sada ukljucila u temu ili? Ako jesi hajde trk na pocetak pa da vidis ko je prvi poceo sa provociranjem....

A ne o tome kome pišeš.

хвала али мани.

навикао сам. додуше у реалном животу не. јер треба за то и храбрости изрећи.

овде, на нету, форуму (не мислим на овај пдф, овде баш има дивних персона) навикао сам на жалост.

весела и здрава била.

Ne znam onda cemu tolika razocarenja.
Nije to toliko strasno, kao sto predstavljas.

Izgleda mi kao da si zivela pod staklenim zvonom.
Pa si u dvadesetim godinama otkrila da ljudi lazu.
Nema razočarenja, nisam razočarana
Postavila sam temu vise iz sale, znam zašto je slagao, ali neki ljudi su je bas ozbiljno shvatili ne znam zašto jer sam i na saljiv nacin pisala, ali okej razumem da svako shvata na svoj nacin
Ova tema je vise "retorako pitanje" i sprdnja da nasmejem ljude, a decko kao decko nije los lepo smo se ismejali, verovatno bismo bili dobri drugari, ali ne nesto vise od toga jer eto nije obostrano

Nema razočarenja, nisam razočarana
Postavila sam temu vise iz sale, znam zašto je slagao, ali neki ljudi su je bas ozbiljno shvatili ne znam zašto jer sam i na saljiv nacin pisala, ali okej razumem da svako shvata na svoj nacin
Ova tema je vise "retorako pitanje" i sprdnja da nasmejem ljude, a decko kao decko nije los lepo smo se ismejali, verovatno bismo bili dobri drugari, ali ne nesto vise od toga jer eto nije obostrano

Dacu ti savet, koji nisi trazila.
Ako zelih da budes duhovita, pokazi nam neke tvoje fore, neko zezanje...

Nemoj spustati druge, iz zezanja...
Niski momci vec imaju dosta problema, nemoj im stajati na muku...

Dacu ti savet, koji nisi trazila.
Ako zelih da budes duhovita, pokazi nam neke tvoje fore, neko zezanje...

Nemoj spustati druge, iz zezanja...
Niski momci vec imaju dosta problema, nemoj im stajati na muku...
Ono na konto čega sam se ja našalila je laganje, a ne njegova visina, toliko o tome. Bilo mi je čak i simpatično a i smešno. Nemam ništa protiv niskih momaka, niti mislim da su manje vredni, već sam to rekla, ali nema veze ponoviću :) Pozdrav

Ono na konto čega sam se ja našalila je laganje, a ne njegova visina, toliko o tome. Bilo mi je čak i simpatično a i smešno. Nemam ništa protiv niskih momaka, niti mislim da su manje vredni, već sam to rekla, ali nema veze ponoviću :) Pozdrav

Ne bih se slozio.
Ili razlicito shvatamo pojam visine.

Na drugoj temi si napisala da ne volis muskarce ispod 185cm.

I to je u redu. To je tvoja preferencija.
Samo moras znati da je takvih muskaraca oko 10%.

E sad, ako si kvalitetna kao sto pises, zelim ti jednog takvog. Koji ce te oboriti s nogu.

Pa da o muskarcima krenes da pises u nekom lepsem tonu.

мапочео ми о снази...

сад ја са 51 и снага ?

па јбг кад је требало било је. и тамо где треба се показала.

а ион није неки од 25 већ има 42... и сад ту мене он око снаге

па добри напоконе, имал то смисла ?

искрнео напоконе ја сам од 45 те већ почео да шкрипим прописно око костију , кичме... а од 40 те већ да штуцкам...

јбг нуспроизвод озрена , три зиме на озрену у окружењу са три стране од муслимана. снег, хладне ијеке криваја и босна... како рече један мајор мени (тада сам имао 20 година и мало јаче непуних 21 ) , стићи че те ове зиме дани и ноћи по снјегу...да не кажем какав је осјећај када газиш хладну босну у децембру... да је бар једном....

и да није тога, шта има да се курабецам о снаги ја сад са 51 ?

што то не пита рецимо неког од 35 ? да не кажем млађег...

а и ко се снагом хвали...
Hteo sam nesto da napisem, al necu da mracim. Forum je ovo.

.

...
приглупи и лажљиви створе, наведи ми једног добровољца у војсци републике српске (ВРС) који је добровољно дошао у њу и да је за то плаћен био?
неупућени неинформисани створе, необразовани напаљени несретниче

те приче о ''падобранцима'' красе сваког лажова који прича о ратовима из деведесетих па обично те ратне ловачке приче почну са оном чувеном крилатицом ''ја био у 72 ил 63 падобранској'' , то остави за кафану или стоку ситног зуба...

но ти не причаш о падобранцима из ратова дведесетих већ спомињеш тобож ђеда који је био падобранац са ништа мање но 100 скокова у време ћопавог кумровчанина и другог светског рата ?

е јадни лажљиви створе. сад ми је тек јасно оклен ти у првој поруци у овој теми ни мање ни више но рон џереми.

па оклен леденом ћопавцу из кумровца толко падобранаца ? па чак и оне титоистичке будалаштине у пропаганди и филмовима попут партизанске ексадриле говоре да смо какву такву ескадрилу добили тек крајем рата 1944 на самом завршетку рата .... па оклен су искакали наши толки падобранци? са крушке или са шљиве ?

кад смо ''толико'' имали авиона у другом св рату , и падобранца са ништа мање но са 100 скокова еј сто, па што су онда енглези морали да бомбардују швабу 1944 у србији ? или да га руси терјау из бг ?

или ћеш да кажеш имали смо два авиона и баш из тих два твој ђедо је био један од ретких наших падобранаца и накупио 100 скокова ??? . а колко је могло падобранаца да стане у авион којим су управљали ''жаре и далибор из партизанске ескадриле'' ? НИ ЈЕДАН

а ако ти ђедо није био припадник ђопиног титоистичког покрета да није можда дражин покрет имо авиончиће силне ?
ил недићев ?

једино ак оти је ђед био фолксдојчер онда је друга ствар у питање, па га швабе тренирале за падобранца... код вас у војводини то није немогуће.

други светски рат и падобранци и авиони што се нас тиче ? па то није ни за ниво оних у четвртом основне.

једина прича о падобранцима у другом св рату што се нас тиче је она када четници драње михаиловића спашавају стране пилоте који су били претходно пилоти оборени у авиону... од тога ево и филм ће праве...

а друга прича о падобранцима је чувени десант на дрвар и филм где швабови лове ћопу из кумровца... наша јадна авијација која је и посотјала пре другог св рата је скоро баш сва уништена у априлском дебаклу 1941 ...
свакојаких лажи сам чуо, али ова је једна од посебних.

ај бјежи.

Poslednja izmena:
приглупи и лажљиви створе, наведи ми једног добровољца у војсци републике српске (ВРС) који је добровољно дошао у њу и да је за то плаћен био?
неупућени неинформисани створе, необразовани напаљени несретниче

те приче о ''падобранцима'' красе сваког лажова који прича о ратовима из деведесетих па обично те ратне ловачке приче почну са оном чувеном крилатицом ''ја био у 72 ил 63 падобранској'' , то остави за кафану или стоку ситног зуба...

но ти не причаш о падобранцима из ратова дведесетих већ спомињеш тобож ђеда који је био падобранац са ништа мање но 100 скокова у време ћопавог кумровчанина и другог светског рата ?

е јадни лажљиви створе. сад ми је тек јасно оклен ти у првој поруци у овој теми ни мање ни више но рон џереми.

па оклен леденом ћопавцу из кумровца толко падобранаца ? па чак и оне титоистичке будалаштине у пропаганди и филмовима попут партизанске ексадриле говоре да смо какву такву ескадрилу добили тек крајем рата 1944 на самом завршетку рата .... па оклен су искакали наши толки падобранци? са крушке или са шљиве ?

кад смо ''толико'' имали авиона у другом св рату , и падобранца са ништа мање но са 100 скокова еј сто, па што су онда енглези морали да бомбардују швабу 1944 у србији ? или да га руси терјау из бг ?

или ћеш да кажеш имали смо два авиона и баш из тих два твој ђедо је био један од ретких наших падобранаца и накупио 100 скокова ??? . а колко је могло падобранаца да стане у авион којим су управљали ''жаре и далибор из партизанске ескадриле'' ? НИ ЈЕДАН

а ако ти ђедо није био припадник ђопиног титоистичког покрета да није можда дражин покрет имо авиончиће силне ?
ил недићев ?

једино ак оти је ђед био фолксдојчер онда је друга ствар у питање, па га швабе тренирале за падобранца... код вас у војводини то није немогуће.

други светски рат и падобранци и авиони што се нас тиче ? па то није ни за ниво оних у четвртом основне.

свакојаких лажи сам чуо, али ова је једна од посебних.

ај бјежи.
Neko ti dobro drma kavez a kreteni u jedan?

Takvim parazitima kao sto.sinti ne vredi pricati.

Em.sinjadan em nisi normalan.

I da deda mi je.bio.padobranac u 2. S. R. To sto si ti glup pa nisi sposoban da ukapiras nije moj problem.vec samo tvoj.

Hajde popi lekic za smirenje, disi duboko pa se vrati...

Haha... i žene to rade samo drugačije: šminkanje, filtriranje, ugao fotke...ali se za to ne kaže da je laž jer nije konkretizovana i izrečena nekom određenom veličinom. Na neki način razumem lika - kad je svaki centimetar presudan, izreći laž nije mnogo gore od odbacivanja zbog par cm visine. Naravno da nije trebalo da laže, ali zato što time pre svega sebe ponižava.

Back