Što muškarci lažu za visinu

@Bambi Bilo je sve u redu dok sam bila tu :mafijas:
није их тада још довољно видјело ову тему. потом а и после ноћи све више комплекса је увидело тему и би шта би.

рекох на почетку самом да ће ова тема бити попут прста у око. без обзира што је ауторка теме лепо назначила да је питање упућено онима који лажу за висину те зашто то чине ?

наравно, очекиван карамбол.

није их тада још довољно видјело ову тему. потом а и после ноћи све више комплекса је увидело тему и би шта би.

рекох на почетку самом да ће ова тема бити попут прста у око. без обзира што је ауторка теме лепо назначила да је питање упућено онима који лажу за висину те зашто то чине ?

наравно, очекиван карамбол.
Reakcija je kao kad nekim ženama prokomentarišep frizuru ili kilažu

Reakcija je kao kad nekim ženama prokomentarišep frizuru ili kilažu
отприлике.

али овде је битно то што си ти навела зашто то НЕКИ мушкарци чине. и дала примјер где је лагао за минимум 15 цм а не два три...

рекох ти отворио сам прије тему ''да ли височији мушкарци имају већу избор када су у питању жене од оних ниских''
Карамбол. Комплекси су прштали.

па ти рекох, видећеш. и би тако. само што те нијесу разапели.

отприлике.

али овде је битно то што си ти навела зашто то НЕКИ мушкарци чине. и дала примјер где је лагао за минимум 15 цм а не два три...

рекох ти отворио сам прије тему ''да ли височији мушкарци имају већу избор када су у питању жене од оних ниских''
Карамбол. Комплекси су прштали.

па ти рекох, видећеш. и би тако. само што те нијесу разапели.
Šteta nisu me razumeli
Nije sve do visine, znam jednog dečka koji je 180 i to je okej visina, ali eto nije nesto preterano visok
Decko ima toliko prijatnu energiju, nasmejan je i siguran u sebe
Tako da nije ni do visine ni do izgleda, sve je u glavi

Samo sam ja prokomentarisala one što lažu na šaljiv način 🤣 i hop eto ti čitave vojske
један је свој први пост на ту тему започео са :

рон џереми је висок 170 цм, има ''вршњака'' од 26 цм са којим запуши ама баш сваку рупу.

а завршио своје ''ловачке приче и бајке'' са :

мој деда је у ДРУГОМ СВ РАТУ био падобранац, имао 100 скокова!

коментар сувишан.

један је свој први пост на ту тему започео са :

рон џереми је висок 170 цм, има ''вршњака'' од 26 цм са којим запуши ама баш сваку рупу.

а завршио своје ''ловачке приче и бајке'' са :

мој деда је у ДРУГОМ СВ РАТУ био падобранац, имао 100 скокова!

коментар сувишан.
Koja je sledeća faza čitave sage ili joj je kraj 🤣

Back