stenci mesanci haskija na poklon

nece ti smazati morsko prase :lol:

nego, prije nego odlucis uzeti psa dogovori se s ostalim ukucanima i tako to...

psa ne moras nuzno sterilisati; postoji jos nacina...zastite + uvijek imas opciju da
npr. zenkicu ne izvodis kad ima tjeranje
medjutim, za npr. zenkicu je zdravije da se sterilise ako se nece upariti jer se preduprijede rizici
od brojnih bolesti; tumora, upala maternice i slicno

na pdf imas usvajaliste i tamo ima dosta stenaca; manjih od haskija ako je to (hipoteticki...) problem
 
Vragana kako bre nece da mi smaze morsko prase...cak i ako je neki fini pa ga ne pojede:D ovo malecko bi umrlo od straha (bukvalno) pred tako velikom i ,,strasnom'' zivotinjom...
Moja drugarica je inace kad je isla na odmor ostavila kod rodjaka morsko prase...i smazalo ga komsijsko kuce :(
edit: A nije morsko prase jedini razlog sto ne usvojim kuce...ja preko nedelje studiram u Bg-u, a vikendom radim u Krusevcu...prase zivi u Krusevcu...ali ne bi imao ko da hrani kuce u Bg-u vikendom....(gde, hvala Bogu, zivim sama pa ne bi bilo ukucana da se bune :D)
 
Poslednja izmena:
Vragana kako bre nece da mi smaze morsko prase...cak i ako je neki fini pa ga ne pojede:D ovo malecko bi umrlo od straha (bukvalno) pred tako velikom i ,,strasnom'' zivotinjom...
Moja drugarica je inace kad je isla na odmor ostavila kod rodjaka morsko prase...i smazalo ga komsijsko kuce :(
edit: A nije morsko prase jedini razlog sto ne usvojim kuce...ja preko nedelje studiram u Bg-u, a vikendom radim u Krusevcu...prase zivi u Krusevcu...ali ne bi imao ko da hrani kuce u Bg-u vikendom....(gde, hvala Bogu, zivim sama pa ne bi bilo ukucana da se bune :D)

ok, to jest...tragicno
al evo moja Lora; prvo se nije podnosila s tvorovima, a sad se igraju :D
 
Imas tvora? :D:D:D Jel dize rep?:D
Inace, psi mnogo vole da ruckaju prasice, ali stvarno...jos nisam cula za slucaj da su se nasli u istoj prostoriji a da se nije tragicno zavrsilo(jedno prase je umrlo od stresa jer je malecko mace pokusavalo da se igra sa njim...prasici su mnooooogo osetljive zivuljke)
 
Mene nazivaju bolesnom jer ih ravnam sa ljudskim bicima, ali bas me briga :D
Ja bih uzela tog malog cupavog polu-haskija, ali ne mogu jer bi smazao morsko prase za veceru :) Doduse i nije haski za stan...a i ti mi ga ne bi dala jer ja ne bih htela da ga sterilisem...


da ga tolko hoces pristala bi ti na sve,da ti kazem ja.ovo je stene naucilo bi na morsko prase sta ti je...i haski moze da se nauci na stan!
 
da ga tolko hoces pristala bi ti na sve,da ti kazem ja.ovo je stene naucilo bi na morsko prase sta ti je...i haski moze da se nauci na stan!

Ma pristala bih da mogu...al' vikendom sam u drugom gradu, pa ne mogu da drzim ovde nikakve ljubimce nazalost :) Onaj post sam napisala hipoteticki....
A iskreno, i kada bih bila vikendom ovde, bilo bi i morsko prase sa mnom, nikad se ne bih usudila da dovedem macku ili kuce...previse volim svoje morsko prase da bih rizikovala :)
A isto tako iskreno mislim da nije u redu drzati velike kucice u stanu...
Nego...sve je to hipoteticki...
Ako nekom zatreba da se pricuva zivotinja na par dana npr. do usvajanja, ukoliko se radi o radnim danima(tada sam u Bg)...slobodno me kontaktirajte za pomoc...
 
e ovakve mejlove kaoovaj iznad dobijam za ove stence dnevno po 5,6 komada.sa istim tekstom
"mi smo ljubitelji kakve niste videli,obozavamo pse(kso mali smo kod dede i babe imali nekog:))
mi cemo je voleti ,mi je zelimo,bas je zelimo"
i onda ja kazem vazi kazite gde da donesem steen alimorace da bude sterilisano niti bude odgovora niti icega.
 

Back
Top