Status veze?

gost 193200

Elita
Poruka
24.287
Hebo te, sad nesto razmisljam... uopste nije dobro imati slobodno vreme, cini mi se...

Od 7 veza koje sam imala do sada, mislim na veze koje su trajale neko vreme, 5 veza je bilo u statusu "tajna", "sensitive", "classified", "confidential"...

Samo 2 veze su bile javne, i to davno, pre 10-15 godina.

U poslednje vreme sve vise komplikujem i mislim da to radim podsvesno namerno, samo da se ne bi udala. z:cry:

Zaboravih pitanje...

Kakav status imaju vase veze? Ako uopste znate da postoje razne veze... kod nekih ljiudi je sve u zivotu isto iz dana u dan.... tako da...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mene izgleda pali visoki rizik, i mislim da nisam normalna zbog toga.

A s druge strane mislim da sam normalna, i da bi svaka druga koja bi imala istu priliku isto uradila.

Nego... nije tema samo o meni, valjda i vi imate neka iskustva po tom pitanju
 
ja sto na um to na drum...tesko da kod mene nesto moze da bude tajno.....i to odmah kazem, to je jedan od razloga zasto kod mene prevare, mutni odnosi i komplikacije ne piju vodu....:))))
 
E hebi ga sad Neizreciva... postoje i drugaciji ljudi od tebe.

Mozda bi i ti znala sakriti kad bi tako trebalo

:))) ma probala ja ali neuspesno.....ma znam ja sebe, pre bih pukla nego da bih mogla biti u tajnoj vezi sa nekim....i posteno kazem ;)....

a ti ako volis adrenalin ne udaj se dok ti i to ne dojadi.....missim, ne moras se udavati nikad, nije lose biti i sam....
 
Hebo te, sad nesto razmisljam... uopste nije dobro imati slobodno vreme, cini mi se...

Od 7 veza koje sam imala do sada, mislim na veze koje su trajale neko vreme, 5 veza je bilo u statusu "tajna", "sensitive", "classified", "confidential"...

Samo 2 veze su bile javne, i to davno, pre 10-15 godina.

U poslednje vreme sve vise komplikujem i mislim da to radim podsvesno namerno, samo da se ne bi udala. z:cry:
Da pogodim, volis da furas sa ozenjenima? Batali to, ali stecene navike se tesko odbacuju...
 
Zaboravih pitanje...

Kakav status imaju vase veze? Ako uopste znate da postoje razne veze... kod nekih ljiudi je sve u zivotu isto iz dana u dan.... tako da...

javne. te tajne mi nekako imaju prizvuk sledećeg: ili je jedna od osoba u tajnoj vezi već u nekoj drugoj vezi, braku ili je jednu stranu sramota da se pojavi u javnosti sa tom drugom osobom, pa je iz tog razloga veza 'tajna'. :aha:
 
Mene izgleda pali visoki rizik, i mislim da nisam normalna zbog toga.

A s druge strane mislim da sam normalna, i da bi svaka druga koja bi imala istu priliku isto uradila.

Nego... nije tema samo o meni, valjda i vi imate neka iskustva po tom pitanju

ma sve se to može posmatrati iz više uglova, a svaka veza je priča za sebe...

Ja sam oženjen, ne krijem to, nosim burmu, svima samo pričam o ženi i da sam zaljubljen u nju... a opet me razne cice spopadaju i ne daju mi mirno da spavam (što rek'o Sarvas)... :)
 
Ja sam krila od caleta skoro svaku svoju vezu, nezgodan covek sta cu, niko mu nije "dovoljno dobar" za mene, i jednostavno da bih postedela sebe bespotrebnih komplikacija lakse mi je bilo da veza bude tajna iako smo free i ja i dragi:tajna:
 
Poslednja izmena:
Ja sam krila od caleta skoro svaku svoju vezu, nezgodan covek sta cu, niko mu nije "dovoljno dobar" za mene, i jednostavno da bih postedela sebe bespotrebnih komplikacija lakse mi je bilo da veza bude tajna iako smo free i ja i dragi:tajna:

z:lol:
Mogu da zamislim kako je to u tvom slucaju... z:lol:
Ne mislim nista lose inace, cak mi je pomalo simpaticno, iako ja tako nesto bih tesko trpeo...
 
Poslednja izmena:
sigurno je iz crnu goru, samo tamo rastu vaki primitivci od roditelja

ma šuti ja sam bio jednom na nekoj svadbi u jednom mjestu u istočnoj RS, neki dan smo ga spominjali... :)

Ja normalno plasao sa nekom ribom što sam je upoznao... kad joj skoči otac da me tuče... a nisam ni znao da joj je otac tu, izveo bih ja nju napolje...:)
 

Back
Top