Тражење жена за бесплатан секс: повећање свог друштвеног статуса.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Poruka
196
Већ сам писао о томе, женски инстинкти раде на два нивоа: први, најмоћнији – „заљубљивање док не изгубиш пулс“ у оне веома „високорангиране алфа мужjaке“ – потенцијалне вође древних хорди мајмуна, и други, много слабији, али много практичнији за просечног мушкарца – „заљубљивање” у мушкарце који су постигли висок друштвени статус.

Можете само се родити са особинама „павијана високог ранга“, не можете вештачки развити такве особине у себи. Али друштвено признат статус се можете постићи!

То jecт, свака мушкарац који због било каквог достигнућа стекне било какву славу – са тачкке гладишта женских инстинктивних програма почиње да се доживљава као „високо рангирани“, чак и од оних жена које, пре стицања статуса, не би уопште приметили овог мушкарца.

Због тога су рок музичари, спортисти и друге јавне личности толико популарни међу женама. Штавише, новац нема никакве везе, жене се заљубљују у њих и дају секс потпуно бесплатно.

Дакле, ако мушкарац, без обзира на његову претходну привлачност према женама, стекне било какву славу, сигурно ће постојати одређени број жена „вођених инстинктом“.

Знајући овај закон природе, можете прећи са теорије на праксу. Постоје секте, интересне групе, разне врсте тренинга (и тако даље), измишљене првенствено за ****** укључених жена који „тренера“ доживљавају као „алфа мужјака“.

На пример, научите да свирате неки музички инструмент и свирате у некој групи, по могућству популарној, или постаните познати на неки други начин и појавиће се жене спремне на бесплатaн секс.

Идеално је давати лекције које подразумевају сталну ротацију женског контингента, на пример, популарне плесове.

Господо, да ли Ви сте се у животу сусрели са таквим феноменом?

Господо, обратите пажњу, ово је важно! Овај текст говори конкретно о друштвеном статусу мушкарца.

О новцу ћемо касније, ако буду у прилици.
Kojoj grupi muškaraca nabrojanih u temi ti pripadaš?

Kojoj grupi muškaraca nabrojanih u temi ti pripadaš?
Ја не играм ове игрице. Имам висок ниво гађења према женама... Само жене високог квалитета (само 18 године, више чак и не гледам)...

Не знам, можда jecте, можда ниje...

Немам поштовања према овим примитивним створењима...
Nisu to stvorenja. To su ljudi zenskog pola koja imaju drugaciju percepciju sveta od tebe, drugacije prioritete i jos mnogo stosta.

Ti govoris da su zene zrtve svojih bioloskih potreba, a onda ih krivis za isto. Zasto su krive ako im je to u prirodi?

Kad je naci nemacka bila razvaljena u Berlinu, zene su se davale za hranu rusima umesto da, kako bi musko uradio, odbio da jede i umro tako. Takva je situacija. Zene su izuzetno fleksibilne. Lako se one sa osvajavima kroz istoriju pripitome radi opstanka.

Већ сам писао о томе, женски инстинкти раде на два нивоа: први, најмоћнији – „заљубљивање док не изгубиш пулс“ у оне веома „високорангиране алфа мужjaке“ – потенцијалне вође древних хорди мајмуна, и други, много слабији, али много практичнији за просечног мушкарца – „заљубљивање” у мушкарце који су постигли висок друштвени статус.

Можете само се родити са особинама „павијана високог ранга“, не можете вештачки развити такве особине у себи. Али друштвено признат статус се можете постићи!

То jecт, свака мушкарац који због било каквог достигнућа стекне било какву славу – са тачкке гладишта женских инстинктивних програма почиње да се доживљава као „високо рангирани“, чак и од оних жена које, пре стицања статуса, не би уопште приметили овог мушкарца.

Због тога су рок музичари, спортисти и друге јавне личности толико популарни међу женама. Штавише, новац нема никакве везе, жене се заљубљују у њих и дају секс потпуно бесплатно.

Дакле, ако мушкарац, без обзира на његову претходну привлачност према женама, стекне било какву славу, сигурно ће постојати одређени број жена „вођених инстинктом“.

Знајући овај закон природе, можете прећи са теорије на праксу. Постоје секте, интересне групе, разне врсте тренинга (и тако даље), измишљене првенствено за ****** укључених жена који „тренера“ доживљавају као „алфа мужјака“.

На пример, научите да свирате неки музички инструмент и свирате у некој групи, по могућству популарној, или постаните познати на неки други начин и појавиће се жене спремне на бесплатaн секс.

Идеално је давати лекције које подразумевају сталну ротацију женског контингента, на пример, популарне плесове.

Da, sreli smo se, ali ima i onih koje nadju jadnike gluplje od sebe i daju im šansu.
Prosto ne mogu da verujem da se žene seksaju besplatno....je l ti možeš da veruješ da ima žena koje se besplatno seksaju? Sreo si neku takvu da hoće besplatan seks?

Nisu to stvorenja. To su ljudi zenskog pola koja imaju drugaciju percepciju sveta od tebe, drugacije prioritete i jos mnogo stosta.

Ti govoris da su zene zrtve svojih bioloskih potreba, a onda ih krivis za isto. Zasto su krive ako im je to u prirodi?

Kad je naci nemacka bila razvaljena u Berlinu, zene su se davale za hranu rusima umesto da, kako bi musko uradio, odbio da jede i umro tako. Takva je situacija. Zene su izuzetno fleksibilne. Lako se one sa osvajavima kroz istoriju pripitome radi opstanka.
Да шалим се ja. Радим као манипулант у котларнице, имам плату око 40 000 рублеj, какве жене, сав новац трошим на децу...

40000 рублеj то je око 400 евро...

Bolje voda nego sona kiselina....
E jbga brate na sta sad i ti pomisljas. Neka baba manijak, juri me motorkom po dvoristu.
Fina baka, samo napunila vode, cesmovaca, malo i zagrejala da me ne sokira puno. Taman da me osvesti da necu yebati s gitaricom i romantikom.

Ti si biće visoke rase? Radiš u kotlarnici za 400.- ojra, hahahahahahah
Sve lepojke od 18 godinica će da polete tebi u zagrljaj, hahahah

Poslednja izmena:
Ti si biće visoke rase? Radiš u kotlarnici za 400.- ojra, hahahahahahah
Sve lepojke od 18 godinica će da polete tebi u zagrljaj, hahahah
Не присиљавам вас да ми верујете и чак вас не присиљавам да читате ове текстове.

Штавише, ако одједном осетите оштар бол у доњем делу леђа док читате моје текстове - молим Вас, престаните да га читате одмах!!! Одмах!!!!!

Korado Korlević:

''Vrlo su se uspješno okončali eksperimenti gdje se iz matične stanice ženke došlo do
rasplodne stanice kojom se oplodilo drugu ženku, koja je pak na svijet donijela uspješno,
zdravo mladunče. Suprotno je nemoguće jer je jajna stanica enormnije kompliciranija od spermija,
tako da je jasno kako ulazimo u doba kad će dominantno zavladati žene.
Vrlo brzo će unutar populacije uspješno biti 70 posto žena i svega 30 posto muškaraca.''

Eto ti pa razmisli...

P dobro i da bude, sta fali.
30 posto yebe 70 posto. Pa brate ima zenske da se lome oko tebe, a taman da te ne smore i drze na drvetu i tove visokokaloricnim crvima da budes potentan.
P to je super ako je tako. One rade sebi o glavu. Do yaya, matice i zenke pcele a ti trut. Samo se nakrivis na stranu i ubacis ga.
I kmezis se. Danas mi je hladno, sutra mi je toplo. Jel moze princes krofne umesto tiramisu. Dosadilo.
Sklonite ovou klovnastu, smara breu.

Samo da se pazi ako bi da izvuce nesto preko i misli da ce postati poznata,ne namesti neko silovanje kad shvati da je samo za kres

Jedini fenome ovde sa kojim sam se srela , si ti. Pokušavam da nađem mrvicu nekog smisla u tvojim temama, cilj i poentu ali mi ne uspeva. Imam utisak da si preskočio dobar deo oblasti, koji se zove biologija, nauka, koja može da ti objasni zašto ženke biraju sposobne, talentovane muškarce za sex, tj za potomstvo.

Pazi ovu definiciju
S Vikipedije, slobodne enciklopedije

Društvene životinje imaju alfa mužjaka i/ili alfa ženku kojima su ostale jedinke podređene. Kada postoje i alfa mužjak i alfa ženka, onda je to alfa par.
Šimpanze pokazuju podređenost alfi u zajednici, ritualnim gestima kao što je poklanjanje, puštanje alfe da prvi prolazi ili sklanjanje u stranu kada alfa izaziva. Kanidi, takođe pokazuju podređenost alfa paru u čoporu, dozvoljavajući im da prvi jedu i oni su jedini par koji se pari (ili barem uspješno izvedu mlade do zrelosti).
Alfa status se najčešće dobija fizičkom superiornošću.

Posto smo mi ljudi bica koja imamo mozak tj. visok nivo inteligencije i koji smo izmislisli nesto sto se zove oruzije i obesmislili tu fizicku superiornost, sta onda kod nas znaci biti Alfa Muzjak?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back