... starim ....

Pa da, msm, nisu zivi...:mrgreen:

Sta "sve ce nas stici" to nas je stiglo cim smo se rodili, jos tad su pocele secunde da odbrojavaju...mada nije to tema uopste...:mrgreen:

dobro, dobro de :mrgreen:

samo devojka krizira a nema još 16
moramo se okanuti tog opterećenja o večitoj mladosti, bezbrižnoj mladosti, mladosti...ah, biti star je postalo najgore što se može biti. a nekad su se stariji cenili :whistling:
 
dobro, dobro de :mrgreen:

samo devojka krizira a nema još 16
moramo se okanuti tog opterećenja o večitoj mladosti, bezbrižnoj mladosti, mladosti...ah, biti star je postalo najgore što se može biti. a nekad su se stariji cenili :whistling:

Ma bolje krizirati zbog godina nego zbog droge...:mrgreen:

Pa dobro, ko ne bi da bude vecno mlad...
Cene se i dalje, samo u manjoj kolicini...:p
 
dobro, dobro de :mrgreen:

samo devojka krizira a nema još 16
moramo se okanuti tog opterećenja o večitoj mladosti, bezbrižnoj mladosti, mladosti...ah, biti star je postalo najgore što se može biti. a nekad su se stariji cenili :whistling:

Da nisi opsednuta fizičkom starošću i da si pročitala predhodne postove, shvatila bi o čemu se ovde, zapravo, govori. :manikir:
 
Primećujete li da starite? :think:

Meni sledeće nedelje 16-a godina za vratom. :neutral:
Osećam da sada već uveliko razmišljam i planiram svoju budućnost.
Pre svega, mislim na dalje školovanje. Shvatam da su svi oko mene mojih godina, pa i ja sa njima, postala ozbiljinija. Jesmo vragolasti, ali ipak ne kao nekada.

Dešava li vam se isto ili bezbrižno dočekujte starije doba? :zper:


Hahah, krajem meseca punim 18, i imam osecaj kao da odlazim u penziju, a svi mi govore da mi je to sada najbolji period, to mi imamo tako neki trip, ustvari nismo stari (sto je i logicno xD) :)
 
Najbolji period je tamo negde, sredina dvadesetih pa do sredine tridesetih. Kako reče jedan mentor likovnog, period adolescencije je emocionalno najgore doba za čoveka. Posle je sve staloženo, sređeno, žene pristupačnije, stagnacija, još ako nađeš posao koji voliš- šlag na tortu... too bad i'll be dead by then
 
Najbolji period je tamo negde, sredina dvadesetih pa do sredine tridesetih. Kako reče jedan mentor likovnog, period adolescencije je emocionalno najgore doba za čoveka. Posle je sve staloženo, sređeno, žene pristupačnije, stagnacija, još ako nađeš posao koji voliš- šlag na tortu... too bad i'll be dead by then

Kad nameravaš da rikneš? Al' bez zajebavanja.
 
ja se ne bih osecala super na tvom mestu ni da imam kamen mudrosti
anyway, delim direktovo misljenje
i iz godine u godinu sve vise uzivam, zapravo tek pocinjem da uzivam u ovom zivotu
najgori je period 16-17
 
Pa po Jungu se period mladosti završava nakon 40 godina. Posle nastupa starost
Pošto i ovako ne planiram da imam decu, ženu možda al' treba naći neku koja isto neće želeti, tako da šta bude biće. A ako poživim duže to će biti samo u slučaju da se sve kockice slože u celinu što je nemoguće; samim tim, planiram da odem opušteno, ležerno
Onako, roknem svakojake pilule, sigurna doza, zalijem pivom, pre toga ga dobrano izdrkam, iserrem se. Vrti se Gloomy Sunday od Bili ili Szomoru Vasarnap od Šereša ako uspem naći, na vinilu, i jednostavno odem.
 
Imam 21 punui uzeo 22gu. Osecam se kao da imam 15 godina i tako se dozivljavam,a kad se setim kad sam bio mali pa kazem vidi onog coveka ima 22 godine,matora konjina.
Eee tugo i zalosti sta me snadje. Pola pichoka u mojoj grupi vec trudno ili se verilo a kod mene nista. Vreme mi p[rolazi...z:(
 
za 3 meseca cu imati 20, isuse :eek: ali ne osecam se matoro :lol:

tacnije, danas sam u novinama videla moju skolsku iz osnovne, valjda se prva porodila na Bozic, a to joj je drugo dete... e tad sam se osetila matoro :lol:
 
za 3 meseca cu imati 20, isuse :eek: ali ne osecam se matoro :lol:

tacnije, danas sam u novinama videla moju skolsku iz osnovne, valjda se prva porodila na Bozic, a to joj je drugo dete... e tad sam se osetila matoro :lol:

Nije to nista,moja ortakinja je pobegla od kuce u prvom srednje,posle se i porodila sa 15-16 godina...A ovako na prvi pogled je bila normalna,iz normalne porodice...
 
Kush vece srece od tvog celjada?
Nije smisao zivota u plati od pesto iljada dinara,egzotici i drogi i picu vec u imanju porodice jer tu je sva sreca. Ove stvari donose srecu kad idu uz porodicu,a same od sebe ne vrede nsita.
 

Back
Top