Stariji muskarac-mladja zena

Bravo , vidjela si da 20 godina ne mora nista da znaci .Jedna forumasica je spomenula da su to dva svijeta .
Cista predrasuda . I vrsnjak ti moze biti totalno drugi svijet .

Vidi, oni su se upoznali na Pravnom fakultetu ako ti nešto znači ...
Iskreno oni mene nisu pitali za odobrenje , možda se ja ne bih složila sa tolikom razlikom.
Rekla sam ovde na temi i moje mišljenje ... zato neću da pokupim ovo bravo.
 
Ova statistika ti je bre starija od jednog veka. Vazila je u vremenima kada se puno...ratovalo:mrgreen:, danas zive par godina duze (prosek u razvijenim zemljama).
Cinjenica je da zeMske vec pocetkom cetrdesetih godina svog zivota pocinju sa...znakovima starenja sto se kod muskaraca tek desetak godina kasnije pokazuje (vrat, ruke...jako primetno):aha:, naravno, uvek ima izuzetaka:D
Najvazniji razlog zasto bi bilo prirodno da su muskarci stariji je...duhovno-intelektualni nivo je daleko dalji kod lepse populacije...3-12 godina, da bi bili "ravnopravni" partneri :per:

tibi ta teorija je prevazidjena
ako si bio na nekoj 10 ili 20ogodisnjici mature video si i sam ;)
muskarci mnogo ranije propadaju,a son koneri je jedan u milijardu :lol:
 
:hvala: Navela sam jer se ljudi sablažnjavaju tolike razlike...a može dobro da funkcioniše
Moji su bili 30 godina u braku
Mada, ponekad pomislim da je malo sebično od njih .

noicna moro, ipak je to prvo nas zivot, a onda pripada i onaima koji su hteli to ili ne deo nasih zivota..
sebicno ili ne, moglo je i da ne dodje do te kombinacije, pa da se ti nikad ne rodis..;)
na kraju krajeva, ipak je i ta kombinacija imala vise dobrih nego losih strana..


podrzavam svaku razliku u godinama, ako je odnos izmedju dve osobe potpuno iskren..
ako su zajedno zbog ljubavi, emocije ili samo seksa..
ne podrzavam ni jednu varijantu gde je jednoj strani interes novac, a druga misli da razmenjuje emociju..to mi je :bljak: kolika god da je razlika u toj vezi i u ciju god da je korist..
 
To što sam rano ostala bez oca.
Znam, može to i ovako da se dogodi ali svesni su da je mogućnost veća sa tom razlikom.
Hajde da ja pogledam iz svoje perspektive . Da li je nenormalno ako upoznam puno mladju zenu koja jos uvijek moze da rodi
i pozelimo da imamo dijete ? Razgovaram sa nekim poznanicima i ona cak prilicno zlurado konstatuju da da je proslo moje
vrijeme da se zenim .Jos kad bih imao i dijete sa mladjom zenom , bila bi to fantasticna prilika za ispiranje usta .Naravno ,
da cu umrijeti dok je dijete relativno mlado , ali tu je majka da nastavi .Bitno je da tom djetetu stvorim neku perspektivu , a to
sto ce me komsiluk olajavati , apsolutno me ne interesuje .
 
Hajde da ja pogledam iz svoje perspektive . Da li je nenormalno ako upoznam puno mladju zenu koja jos uvijek moze da rodi
i pozelimo da imamo dijete ? Razgovaram sa nekim poznanicima i ona cak prilicno zlurado konstatuju da da je proslo moje
vrijeme da se zenim .Jos kad bih imao i dijete sa mladjom zenom , bila bi to fantasticna prilika za ispiranje usta .Naravno ,
da cu umrijeti dok je dijete relativno mlado , ali tu je majka da nastavi .Bitno je da tom djetetu stvorim neku perspektivu , a to
sto ce me komsiluk olajavati , apsolutno me ne interesuje .
To samo ako te žena pripomogne u umiranju. Svi stari kreljevi su se ženili pilicama i spavali sa njima čak i kad nisu mogli da ih seksaju jer to podmlađuje muškarca. Moj tata se nekoliko puta ženio i to svaki put sa mlađom generacijom i ima 93 godine i neće još da mre. Ako hoćeš da dugo živiš na svakih 20 god uzimaš pile od 18 god....živećeš 300 god u dobrom zdravlju. :mrgreen:
 
Hajde da ja pogledam iz svoje perspektive . Da li je nenormalno ako upoznam puno mladju zenu koja jos uvijek moze da rodi
i pozelimo da imamo dijete ? Razgovaram sa nekim poznanicima i ona cak prilicno zlurado konstatuju da da je proslo moje
vrijeme da se zenim .Jos kad bih imao i dijete sa mladjom zenom , bila bi to fantasticna prilika za ispiranje usta .Naravno ,
da cu umrijeti dok je dijete relativno mlado , ali tu je majka da nastavi .Bitno je da tom djetetu stvorim neku perspektivu , a to
sto ce me komsiluk olajavati , apsolutno me ne interesuje .



nisam procitala puno odgovora na pitanje koje sam postavila na prethodnoj strani..
polemike na ovu temu - deca starijih roditelja je bilo..i vrlo oprecni stavovi..

zelim ti sarvase da nadjes to sto trazis!
ebo komsiluk, ko za njih zivi?


koliko vas koji postujete na ovoj temi smete da napisete da ste svoj zivot uredili po peesu i da ste svaki minut svog zivota proziveli u sreci?
koliko vas je moralo da napravi na svom putu kompromis prema prioritetima postavljenim u trenutku, a koje su nametnule okolnosti?

a zivot je samo jedan..
barem ovaj kog smo svesni..
 
To samo ako te žena pripomogne u umiranju. Svi stari kreljevi su se ženili pilicama i spavali sa njima čak i kad nisu mogli da ih seksaju jer to podmlađuje muškarca. Moj tata se nekoliko puta ženio i to svaki put sa mlađom generacijom i ima 93 godine i neće još da mre. Ako hoćeš da dugo živiš na svakih 20 god uzimaš pile od 18 god....živećeš 300 god u dobrom zdravlju. :mrgreen:
Da ne bih zivio 300 godina , kupio sam motocikl . Prvi motor sam kupio prije 36 godina i dobronamjerni komsiluk
je prognozirao da cu brzo ussrati asfalt ( bas taj izraz su koristili ) , pogotovo sto sam vozio i moto trke .
Jos uvijek vozim motore , a vecina tih prognozera je pod zemljom , tako da ih ne mogu pitati za nove prognoze !:mrgreen:
 
Da ne bih zivio 300 godina , kupio sam motocikl . Prvi motor sam kupio prije 36 godina i dobronamjerni komsiluk
je prognozirao da cu brzo ussrati asfalt ( bas taj izraz su koristili ) , pogotovo sto sam vozio i moto trke .
Jos uvijek vozim motore , a vecina tih prognozera je pod zemljom , tako da ih ne mogu pitati za nove prognoze !:mrgreen:

Žen'me ćaća il' mi motor kupiiii na nešto se uzjahati moraaa.Na curicu ili Yamahicuuu. :orkestar:
 
Hajde da ja pogledam iz svoje perspektive . Da li je nenormalno ako upoznam puno mladju zenu koja jos uvijek moze da rodi
i pozelimo da imamo dijete ? Razgovaram sa nekim poznanicima i ona cak prilicno zlurado konstatuju da da je proslo moje
vrijeme da se zenim .Jos kad bih imao i dijete sa mladjom zenom , bila bi to fantasticna prilika za ispiranje usta .Naravno ,
da cu umrijeti dok je dijete relativno mlado , ali tu je majka da nastavi .Bitno je da tom djetetu stvorim neku perspektivu , a to
sto ce me komsiluk olajavati , apsolutno me ne interesuje .

Šta bi radio komšiluk u maloj sredini do ogovaranja komšija i petljanja u tuđi život :per: Ali baš te briga. Bitno da si ti srećan. Ni ja se ne obazirem na ogovaranja.
 

Back
Top