STADION

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I sad za 26 treba ja da ti verujem? Ili ona? :hahaha1:.......:dash:

A kako lepo pogodi sve tri stolice? A za trecu, nemoj da mislis da je toliko bas stara da ne moze da se napravi dobra juha! :rotf:

A to da nemas veze sa prvom stolicom cu jos sa No 26 da porazgovaram. Reko sam ti da cu ti razbucam veridbu! :rtfm:..........:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Pratim te u stopu. A tek kad stignes u Kolin. Ima da ti u sobu ubacim jos tri cehinje pa neka te umlate sve redom. Bice 5 na 1. Naplacivacu ulaznice za gledanje lincovanja u zivo! :lol: :lol: :lol:

Najpre jesam bio, ne teraj me da idem u ekonomsku da trazim dnevnik :)
Ona ima Krauca, a zar ti nisam reko da je i druga veridba raskinuta :(
Jel bese ti imao zenski hokejaski klub :)

Jaoooooooo :heart::cmok2::heart:

Moj broj indexa je 2926

Moj 3010 :)

@ Djole
Wellcome back :)
beer.jpg
 
Najpre jesam bio, ne teraj me da idem u ekonomsku da trazim dnevnik
Ona ima Krauca, a zar ti nisam reko da je i druga veridba raskinuta
Jel bese ti imao zenski hokejaski klub
Sve ja znam sta si mi ti rekao ali ti radis kao da se nista nije desilo! :rotf:
Nemam ove sezone zenski hokejaski klub. Neke se poudavale a neke otisle na studije. Ostalo je malo devojaka pa sam ih pozajmio u Pardubice.
A sto pitas? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Sve ja znam sta si mi ti rekao ali ti radis kao da se nista nije desilo! :rotf:
Nemam ove sezone zenski hokejaski klub. Neke se poudavale a neke otisle na studije. Ostalo je malo devojaka pa sam ih pozajmio u Pardubice.
A sto pitas? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Tebi sam ljut :evil: Kad sam tamo januara pitao neku da mi nadjes, nisi nijednu, a sad se pola poudavale :(

Pa da dodje da ti bude pomocni trener.:zper:

To ne, ili cu biti glavni menadzer ili nista :)
 
Da ponovim jos jednom: Nikakvih obavestenja niti komentara o "akcijama" nece biti na ovoj temi. Imate PP pa izvolite.
Dobila sam izricitu naredbu da sve sto ima veze sa tim brisem. Dakle, upozoreni ste.
 
00008950.jpg

Marko Pantelić, koji je potpisao jednogodišnji ugovor sa Ajaksom, imaće sasvim dovoljno vremena da se upozna sa novim saigračima i sredinom, kako bi spremno dočekao duel sa Dinamom iz Zagreba u Grupi A Lige Evrope (22. oktobra i 5. novembra). Hrvati su preneli da je amsterdamski klub poslednjeg dana prelaznog roka doveo "srpsku napast" sa pitanjem "da li se Dinamovcima tresu gaće".
IZVOR

Ajme, šta sve novinari neće napumpati, napraviše od njega Ronalda...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top