Šta znamo o ovcama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
heheh ok ok, I'm just checking.. :wink: da li je neko gledao onaj film sa Gene Wilder-om kada ima aferu sa onom ovcom? hahahaha ne mogu da se setim kako se zove ali u tom filma mozete dosta nauciti o onoj intimnijoj strani ovaca.. jahahaha :lol:
 
bigsister:
e ako ne znash da pletesh nishta od toga...

Ako si ti u pitanju evo momentalno izlazim sa posla da upishem vecernju skolu za pletenje-odsjek za priglavke i rukavice...Samo sa mi ne ozebes...Idu hladni dani pa da se ugrijes kad nema mene...Da nebi morala ici kod komsije... :D
 
chika_doktor:
Grubijanu jedan :D

hahahahaha tishina!!!! :lol: Znaci ti bi rundavu picu a??! A sta bi ti majke ti sa njom, da je pases a?!?! hahaha e sada sam se setio jedne sjajne slike... jedan coban guzi ovcu otpozadi a pored njega drugi coban oborio ovcicu na ledja i daje joj felacio.. :lol: prvi gleda u drugog sa gadjenjem i kaze mu: Gee, you're one sick bastard! hahahah :lol:
 
Steffan:
hahahahaha tishina!!!! :lol: Znaci ti bi rundavu picu a??! A sta bi ti majke ti sa njom, da je pases a?!?! hahaha e sada sam se setio jedne sjajne slike... jedan coban guzi ovcu otpozadi a pored njega drugi coban oborio ovcicu na ledja i daje joj felacio.. :lol: prvi gleda u drugog sa gadjenjem i kaze mu: Gee, you're one sick bastard! hahahah :lol:
Kaže se kunulingus ili tako nekako :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top