Sta znaci ovo???

Sto?Pa zar nikad nisi posmatrao kad radi SATA disk. Kabl se naduje ko vatrogasno crevo i onda blago vibrira od silnih podataka.....Cool! Prizor je neponovljiv, uistinu to je na ovom mom SATAIII ne znam za ove krsine I i II....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
pappos:
ne zamerite sto se mesam,nov sam u ovome,ali da li je neko zaista resio ovu zagonetku oko harda jer i mene interesuje resenje.koliko vidim samo ima dosta sale a malo pomoci
Sta ti nije jasno? Hard je ispravan... Problem je na ploci,error koj mu se javlja kad podize windows oznacava da je neki hardver neispravan... znaci moze biti gomila stvari!
To nije zagonetka,nego cinjenica sta se desava kad sutiras racunar!!!
Jel sam ti pomogao malo? :evil:
 
madizi:
i meni se ovo dešavalo to ti HDD izgubi vezu sa grafičkom....
A ja vidim baguje mi komp, kad pogledam meni fali kabl sto spaja graficku i hard disk:shock: .

Inace povremeno gubljenje veze sa HDDom je najcesce kabl koji je zreo za zamenu.Mislim na ata\ide kabl ne ovaj za graficku-HDD:mrgreen:
 
madizi:
i meni se ovo dešavalo to ti HDD izgubi vezu sa grafičkom. probaj da namestiš kabal lepo koji ih spaja. ili možda ti je kabal oštećen, ao to ne nije onda je problem u drajverima
To se rešava jednostavnom zamenom kabla.

Mnogo veći problem je kada prsti izgube vezu sa mozgom, ali kažu da neurohirugija danas i to može da reši.
 
dvr_liberty:
2oggy


Hvala matori,reših problem star godinama........:):):)
No problem.
Inace meni se to manifestovalo sa BSoD jer mi je na HDDu koji je nestajao bio pagefile a OS na drugom koji je bio OK. Nisam siguran sta bi se desilo kad bi otkacio jedini HDD u racunaru sa dignutim sistemom....:confused:
 

Back
Top