Sta zelite da postanete?

Sta god samo da sam srecan i da kane koja pristonja kinta...I nemojte da k*e*nj*a*t*e o tome kao: nije vazno sta radis sve dok ti se svidja, **** nije!!!
Dzaba meni sto sam ovo ili ono, ako mi npr. dete nema sta da jede ili sta da obuce!!! :x :roll: :evil: :!:
 
Tinar:
Ma nemam blagog pojma. Prvo sam htela arehologiju, ali egiptologiju, ali toga nema kod nas. :( A sada me privlachi istorija umetnosti ili filozofija/psihologija. Stvarno ne znam shta cu sa sobom, i to me mnogo plashi. :cry:
a znas li sta ces sa predsobljem?

-uf, glupa mi je fora :oops:

Ma ima arheologija u BG-u. A i ja vooolim psihologiju i filozofiju, i to mi se cini kao bas super zanimanje... a nemoj da se nerviras i plasis-pa ima vremena, odlucices :wink: ...
 
wild_child:
Moony Angel:
Mada ima jos vremena (pa tek sam I srednje), odavno razmisljam da upisem arheologiju u BG-u :wink: .To mi se jaaako dopada :D .

Bolje nemoj.To je bio i moj zivotni san ali sa tim poslom nemas buducnosti mnogo pogotovo ne u nasoj zemlji.A jedino sto sa tim mozes da radis( a da nije na iskopinama) jeste da radis ko hustos u muzeju.....

Inace ja sam(ako bog da) od ove godine buduci student engleskog jezika :D

a znam, ali meni se to TAKO svidja... ali dobro... vidjecu, imam jos 4 godine da odlucim... svejedno, hvala na savjetu... :wink: :wink:
 
Shinoda:
Sta god samo da sam srecan i da kane koja pristonja kinta...I nemojte da k*e*nj*a*t*e o tome kao: nije vazno sta radis sve dok ti se svidja, **** nije!!!
Dzaba meni sto sam ovo ili ono, ako mi npr. dete nema sta da jede ili sta da obuce!!! :x :roll: :evil: :!:

ma daaaaj, akobudes srecan sa poslom, deci nece smetati sti nemaju bas lepu odecu.. a i snasli bi se nekako!! mislim - i zena da ti radi i ti, pa skupili bi para da jedete!
 
winnetou:
Shinoda:
Sta god samo da sam srecan i da kane koja pristonja kinta...I nemojte da k*e*nj*a*t*e o tome kao: nije vazno sta radis sve dok ti se svidja, **** nije!!!
Dzaba meni sto sam ovo ili ono, ako mi npr. dete nema sta da jede ili sta da obuce!!! :x :roll: :evil: :!:

ma daaaaj, akobudes srecan sa poslom, deci nece smetati sti nemaju bas lepu odecu.. a i snasli bi se nekako!! mislim - i zena da ti radi i ti, pa skupili bi para da jedete!
Joj,zamisli takav zivot.Vi ne mozete da skrpite za zivot a...
 
Novinar :P
To zhelim od shestog razreda... :P prvo mi se nije dopadalo, jer ja... pa... neke ljude mnogo smaram :P ali sa najboljim namerama :D i onda mi je mama rekla da bih bila super novinar, tako dosadna... prvo sam bila ljuta na nju, a posle nekog vremena sam se stvarno nalozhila na taj posao i to traje i danas :wink:
Obooozhavam (i mislim da znam) da pishem, da putujem... dobro, ta putovanja prilichno zavise od toga gde bih radila, ali sam posao u novinarstvu bi me jako usrecjio... prosto, nemanje radnog vremena, posao, posao i samo posao... ah... :D
Mada, u poslednje vreme razmatram neke varijante... Novinarstvo plus psihologija... zato shto me to odavno odushevljava, a pogotovo otkako ove godine imam psihologiju u shkoli... Mada... dva faxa... nije to jeftino... chak i kad bih na oba upala na budzhet... a i nisam sigurna da bih bila toliko vredna sve chetiri godine... :roll: Druge opcije su novinarstvo i neki jezik... i shto se jezika tiche, stvarno postoje najrazlichitije mogucjnosti... Engleski, latinski, arapski, kineski, japanski, skandinavski jezici, swahili, grchki, portugalski... Shta da vam pricham, obozhavam jezike :D
 
Electra:
Novinar :P
To zhelim od shestog razreda... :P prvo mi se nije dopadalo, jer ja... pa... neke ljude mnogo smaram :P ali sa najboljim namerama :D i onda mi je mama rekla da bih bila super novinar, tako dosadna... prvo sam bila ljuta na nju, a posle nekog vremena sam se stvarno nalozhila na taj posao i to traje i danas :wink:
Obooozhavam (i mislim da znam) da pishem, da putujem... dobro, ta putovanja prilichno zavise od toga gde bih radila, ali sam posao u novinarstvu bi me jako usrecjio... prosto, nemanje radnog vremena, posao, posao i samo posao... ah... :D
Mada, u poslednje vreme razmatram neke varijante... Novinarstvo plus psihologija... zato shto me to odavno odushevljava, a pogotovo otkako ove godine imam psihologiju u shkoli... Mada... dva faxa... nije to jeftino... chak i kad bih na oba upala na budzhet... a i nisam sigurna da bih bila toliko vredna sve chetiri godine... :roll: Druge opcije su novinarstvo i neki jezik... i shto se jezika tiche, stvarno postoje najrazlichitije mogucjnosti... Engleski, latinski, arapski, kineski, japanski, skandinavski jezici, swahili, grchki, portugalski... Shta da vam pricham, obozhavam jezike :D

i ja hocu da budem novinar.. i isto razmisljam o dva fakulteta: zurnalistiku i geografiju.. sestra mi je rekla da se fakulteti dele na teske, lake i geografiju, tako da mi ne bi bio problem da zavrsim oba..
a kombinacija sa nekim jezikom.. pa ne bih, ucim engleski od treceg razreda osnovne - idem na privatne casove i u skoli, naucicu da pricam super, ako budem isla do cetvrte godine!!
 
hm ... treba nekako naci zlatnu sredinu ... ((; ipak i treba misliti malo i na ljude oko sebe (;
za ono sto se pre pricalo ...

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Hm...pa...mislim da svako treba da radi ono sto voli.Inace,pretpostavljam da svaki posao u nekom momentu dosadi.Onaj ko stvarno voli nesto i ko zna da moze biti srecan s tim,samo napred.Bez obzira na to da li u tome ima para ili ne.

pitanje je samo odluke.posle se vec nekako snadjes.
 
why not smile:
Hm...pa...mislim da svako treba da radi ono sto voli.Inace,pretpostavljam da svaki posao u nekom momentu dosadi.Onaj ko stvarno voli nesto i ko zna da moze biti srecan s tim,samo napred.Bez obzira na to da li u tome ima para ili ne.

pitanje je samo odluke.posle se vec nekako snadjes.

e, tako je.. samo, nadam se da cu doneti pravu odluku kada bude bilo vreme!
 
why not smile:
Hm...pa...mislim da svako treba da radi ono sto voli.Inace,pretpostavljam da svaki posao u nekom momentu dosadi.Onaj ko stvarno voli nesto i ko zna da moze biti srecan s tim,samo napred.Bez obzira na to da li u tome ima para ili ne.

pitanje je samo odluke.posle se vec nekako snadjes.
nije sve u parama, ali nije da su totalno beznacajne ... naravno da prvo treba gledati sta volis da radis, a zatim koliko para donosi ... ja ni ne znam koliko koji posao ~donosi para, p ni ne mogu da kazem OoPs ... ali ne mozes ziveti od ljubavi prema poslu .. kazem opet, treba misliti i na ljude koji ce te u tom zivotu okruzivati ... nekad treba i zrtvovati svoju srecu ... blah ... .... m pustite me, brbljam po obicaju ...

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
joGooOOD:
kod nas to izopaceno.Gledaju se SAMO pare...bzvz iako,da se ne lazemo,svako tezi uspehu.... 8)
sta bre kod nas ... svuda u svetu ... i ne gledaju se Samo pare ... tj mozda kod vecine/nekih, ali ne kod Svih! ... da li su tebi Samo bitne pare? ((;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Rozalina:
srećica:
1.zxena Robbie Williamsa!!!!! :oops: :oops: :oops: :lol:
2.pevachica(svi koji me znaju,napisace peticiju da ja ne pevam,ali NE VERUJTE IM!!!! :oops: )
3.milionerka-udovica kada umre Robbie
Natasa,moj savet....NEMOJ MOLIM TE SAMO DA PEVAS!!!!!!!!PLIZZZZZ!!!!
ostalo moze...:X

postala si odvratna u poslednje vreme...znash to...ccc.. :wink:
I just wanna feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel...
 
mortishaaa:
joGooOOD:
kod nas to izopaceno.Gledaju se SAMO pare...bzvz iako,da se ne lazemo,svako tezi uspehu.... 8)
sta bre kod nas ... svuda u svetu ... i ne gledaju se Samo pare ... tj mozda kod vecine/nekih, ali ne kod Svih! ... da li su tebi Samo bitne pare? ((;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

jok bwe x2 8)
 

Back
Top