Nisam ni video, a ne pravio
Просто ко пасуљ. Узмеш калупе силиконске, сада су се појавиле и ове огромастичне јагоде, паковање у Максију 59дин.
Јагоде пресечеш на пола, отопиш чоколаду са путером у микроталасној, стави на пола минута и види како се топи, не на дужем да не почне чоколада да гори, и промешаш лепо.
Ставиш јагоде у силиконски калуп, гарант имате у кући, прелијеш чоколадом и сачекаш да се чоколада сасвим охлади.
Ставиш у фрижидер или на пола сата у фриз и олала

))
Види, можеш да купиш и дашчице за сладолед, па пре него што ставиш јагоде на хлађење, или на оне веће грил чачкалице, лепо забодеш у сваку јагоду са чоколадом, тако да имаш и прибор за јело

) Ако немаш силиконске, можеш да користиш било које.
Мене одушевило данас што сам устао сабајле, наспаван, и одрадио свашта нешто, сад идем мало да се бакћем око аутомобилише .