Šta vas je danas oduševilo?

6976013_700b_v2.jpg
 
Nisam ni video, a ne pravio :(

Просто ко пасуљ. Узмеш калупе силиконске, сада су се појавиле и ове огромастичне јагоде, паковање у Максију 59дин.
Јагоде пресечеш на пола, отопиш чоколаду са путером у микроталасној, стави на пола минута и види како се топи, не на дужем да не почне чоколада да гори, и промешаш лепо.
Ставиш јагоде у силиконски калуп, гарант имате у кући, прелијеш чоколадом и сачекаш да се чоколада сасвим охлади.
Ставиш у фрижидер или на пола сата у фриз и олала :)))
Види, можеш да купиш и дашчице за сладолед, па пре него што ставиш јагоде на хлађење, или на оне веће грил чачкалице, лепо забодеш у сваку јагоду са чоколадом, тако да имаш и прибор за јело :)) Ако немаш силиконске, можеш да користиш било које.


Мене одушевило данас што сам устао сабајле, наспаван, и одрадио свашта нешто, сад идем мало да се бакћем око аутомобилише .
 
Poslednja izmena:
Има један старији чикица који ради као ђубретар у Градској чистоћи. На Врачару је, али сам га данас видео у Булевару.
Мете улице, ставља ђубре у контејнер и никад га не бисте приметили да нема пса који га стално прати.
Пас га прати у стопу, овај мете 5 метара, овај стоји уредно и чека да заврши, ако дођу ђубретари да носе канте, он лаје на њих, а на пролазнике не, уопште их не констатује.

Е, данас сам видео опет деку и да су кученцету сашили прслук и обукли му, наранџасти, чист и леп, баш шивен за њега, на коме пише Градска чистоћа :)))))
 
Имају ђуб. шклопицију на којој се возе двојица ђубретара, ваљда га иритира звук, мада не лаје на аутомобиле...

Волео бих да сам их уфоткао, како он њега уредно чека и каква је то посвећеност; већ годинама знају Врачарци чикицу и пса :))))
 

Back
Top