Sta vas je danas iznerviralo

teleneor prepaid otimačina

ako ne potrošiš kredit za 60.dana

biće vam izbrisan, tj . ukraden

uzimaju a ne pitaju

....tako je u CG odavno, mora da se portosi minimalno 2e mesecno, ako ne gase broj, pa posle kupuj nov...nema veze koliko para ima na racunu, mora da se trosi toliko taman da ima i 50e ako ne trosis gase....bas me cudi da se nisu ovi nasi i pre setili toga....
 
bio na šalteru, pazario kartu,

odložio sa strane nove skupocene kožne, sa untrašnje strane , obložene pamukom, rukavice

uzeh kartu i kusur a rukavice ostadoše u vrednosti jedne prosečne zlatne burme

naravno da se setih da ih uzmem i posle minute nestadoše

posle mene okrivljuju što na isti način nađoh burmu

u Pink zadruzi 1.


:rotf::tajna::tease::tajna::huh:
 
A meni neko nedavno preporučio da pređem na TN...Sa VIP-a...Nije ni VIP nešto ali...

Od kako je TN promenio vlasnika, mnogo toga se promenilo,
Pre su stvarno bili najbolji,
Doduše malo skuplji, ali pouzdani
A sad...svako malo me razočaraju
Npr uplata traje 2 mes
I tako
Doduše ja sam prešla na post paid i za sad je sve ok
Povoljna cena i ne kradu minute
 
Ja sam u VIP na postpaid i nisam baš siguran da mi sve ide po protokolu ali šta da se radi...
Tema...Kada ti neko kaže, uradićemo to i to i ti ga čekaš i on te ispali...E sad nije bilo određeno kada će se uraditi ali je taj koji je sugerisao ostavio utisak ''uskoro'':zroll::zroll::zroll:
 
Ljigavi, ''neoslonjivi'' ljudi svuda...I to što je čikago napadnut sa harp zraci pa se srbadija smrzava na - 50...Nadam se da će konačno skupiti snagu (i oružje!) i proglasiti S.A.O. u najvećem bastionu srbstva na zapadnoj hemisferi.Time okončavši vekovno ugnjetavanje od strane američkih imperijalista!!!
 
Danas u prevozu mi ukrali novačanik.
Plata kasni.
I za kraj dana, kao da nije dovoljno, izvrnem nogu.
Bem ti današnji dan.

Nadam se da nije bilo puno para u novčaniku.
Znam da apsurdno zvuči, al bolje što plata kasni, jer bi ti i platu ukrali.
Nema veze ako npr ne dižeš svu platu sa bankomata, dosta je da ti ukradu karticu, (za koju pretpostavljam da nosiš sa sobom) jer dosta ima kartica koje su pay pass dakle ne treba pin
i dovoljno da te neko ojadi 2-3 puta za po 1500 din
Nije dovoljno reći pazi jer su lopovi profesionalci, sadašnji i bivši policajci...
 
Nadam se da nije bilo puno para u novčaniku.
Znam da apsurdno zvuči, al bolje što plata kasni, jer bi ti i platu ukrali.
Nema veze ako npr ne dižeš svu platu sa bankomata, dosta je da ti ukradu karticu, (za koju pretpostavljam da nosiš sa sobom) jer dosta ima kartica koje su pay pass dakle ne treba pin
i dovoljno da te neko ojadi 2-3 puta za po 1500 din
Nije dovoljno reći pazi jer su lopovi profesionalci, sadašnji i bivši policajci.

Nije bilo puno para, nekih 200din.
Nije apsurdno, nikad mi nije bilo draže što kasni.
Znam za to, u većini radnji i ja sama pazarim tako, bilo mi smešno kad mi je operaterka rekla da ne može ništa da se desi jer taj ko je uzeo karticu ne zna pin, a kad sam joj rekla da može da pazari u radnji, uglavnom kartica je blokirana.


tehnicki gledano post si okacila u ponoc.dakle..bem ti jucerasnji dan

Počela sam da ga kucam pre ponoći.


To sam i ja primetio...Sve više ljudi nema pojam o vremenu, to vidim na poslu, ne znaju ni kada je prvi ni kada je poslednji dan u mesecu.

Hoće to kad su ti svi dani isti.

Meni je danas, bez obzira što je prošla ponoć, još uvek četvrtak, petak mi počinje tek kad se probudim.
 
Razboleo sam se i morao da odem u ambulantu, što je uvek frustrirajuće iskustvo.

Ovog puta je bračni par pripadnika nacionalne manjine poznate po neplaćanju doprinosa a korišćenju svih mogućih davanja iz budžeta digao galamu što ne mogu da uđu preko reda, a došli su zadnji. Pominjali su čak da će da zovu novinare i televiziju. Na kraju ih sestra prozvala.
 

Back
Top