Šta vas iritira na dejtu?

Sa pravilima mislim i na zenski dio koji dodje repetiran sa sigurno nekih 7-9 pravila.

hahahha kakvi retardi, niko ne umije da se opusti i uziva, naravno pazeci na ugrozavanje sopstvenih vrijednosti.

ali ljudi koji siluju te dejte, pa svako malo kao traze nekog…bukvalno im se svode na razgovore za posao, zato su im i veze nikakve.

trebaju poceti sa pravljenjem ugovora kod notara, naravno sa probnim radom za vezu.
 
Ja evo nikako da skrenem temu od ova dva sumo rvaca, odje fali moderatora da brisu. :D

odd future wtf GIF by JASPER & ERROL'S FIRST TIME
 
Unistavaju me unaprijed odredjena pravila kojih se vjerovatno moram trsiti:

1. nema seksa na prvom dejtu
2. na prvom dejtu mora doci do poljupca

drugo pravilo se odnosi na uzajamno svidjanje, kao neka potvrda i ako nema poljupca odustaje se. To pravilo mi se svidja i ostaje, zbog prvog sam se jeo neko vrijeme.

Al dobro, nema veze.

Kod mene nema poljupca na prvom dejtu, nikad!
Ako sam zainteresovana poljubim ga u obraz kad mi se približi i kažem tiho da mi je bilo lepo i da bih volela da se opet vidimo.
Ako nisam zainteresovana završavam poslovno. "Hvala ti na vremenu i želim ti sve najbolje." sa mojim veštačkim osmehom ko sa reklame.
 
Kod mene nema poljupca na prvom dejtu, nikad!
Ako sam zainteresovana poljubim ga u obraz kad mi se približi i kažem tiho da mi je bilo lepo i da bih volela da se opet vidimo.
Ako nisam zainteresovana završavam poslovno. "Hvala ti na vremenu i želim ti sve najbolje." sa mojim veštačkim osmehom ko sa reklame.
Zanimljivo da sam to ‘pravilo’ pokupio od jedne zenske.

kako god pogledam, to pravilo je ekstra.
 
Da vam ispričam moja poslednja dva prva dejta.

Katastrofa br 1:

Lepo vreme, popodne, pijemo kaficu pored jezera, milina, i manje- više ovako ide konverzacija:

- Malo sam depresivan jer je juče mom ocu bila sahrana.
- Žao mi je, ovaj…
- Ma da, nego nemam dobar odnos sa braćom i sestrom.
- Pa to nije dobro, a sa majkom?
- I ona je umrla pre par godina
- Izvini, nisam znala, žao mi je…
- U stvari najgore mi je što me sad i devojka ostavila, izgleda.
- Molim? Ti imaš devojku?
- Ma nemam, sad ću da ti ispričam. Mi se mesecima nismo videli zbog korone…

I tako sam ja slušala njegove ljubavne probleme sa bivšom/ sadašnjom devojkom jer nisam htela da ispadnem idiot, ipak je čoveku umro otac itd. Posle toga mi je poslao poruku u kojoj se zahvalio kao bilo mu je super i da se vidimo opet, ja sam mu odgovorila da imam puno posla i blokirala ga suptilno.


Prvi dejt sa jednim drugim likom, a poslednji na kome sam bila, to beše pre mesec dana:

Veče, prohladno ali prijatno, mi u restoranu, sve je super samo što je on malo kao neki narcis. Par puta mi je rekao da je najlepši čovek na svetu. Mislim on jeste atraktivan ali sa 36 godina da tako govori je no comment.
I nastavimo mi posle restorana preko jednog drvenog mosta i on stane pa me zagrli. Ali ne zagrli normalno nego nekako čudno i broji od deset unazad. Onda se odmakne i nasmejan mi kaže: Sad ćeš da vidiš zašto sam ja najlepši čovek na svetu. I otkopča pantalone, ne nosi donji veš, ponos mu stoji uspravno!
Ja sam šokirana i okrenem se i počnem da bežim. On trči za mnom! Sustigao me je kad smo stigli do ulice. (Zakopčao je pantalone u međuvremenu, pre ili za vreme trčanja.) Tu je bilo malo ljudi pa je bio normalan dok se nismo rastali. Njemu je ta situacija bila smešna, kakav kreten!

Eto šta me iritira na dejtu :confused:
Reči nemam.
Mislim da ću sad da ponovo zapalim cigaru iako sam sad jednu ugasio.
Reči nemam.
Nije mi dobro.
 
Da vam ispričam moja poslednja dva prva dejta.

Katastrofa br 1:

Lepo vreme, popodne, pijemo kaficu pored jezera, milina, i manje- više ovako ide konverzacija:

- Malo sam depresivan jer je juče mom ocu bila sahrana.
- Žao mi je, ovaj…
- Ma da, nego nemam dobar odnos sa braćom i sestrom.
- Pa to nije dobro, a sa majkom?
- I ona je umrla pre par godina
- Izvini, nisam znala, žao mi je…
- U stvari najgore mi je što me sad i devojka ostavila, izgleda.
- Molim? Ti imaš devojku?
- Ma nemam, sad ću da ti ispričam. Mi se mesecima nismo videli zbog korone…

I tako sam ja slušala njegove ljubavne probleme sa bivšom/ sadašnjom devojkom jer nisam htela da ispadnem idiot, ipak je čoveku umro otac itd. Posle toga mi je poslao poruku u kojoj se zahvalio kao bilo mu je super i da se vidimo opet, ja sam mu odgovorila da imam puno posla i blokirala ga suptilno.


Prvi dejt sa jednim drugim likom, a poslednji na kome sam bila, to beše pre mesec dana:

Veče, prohladno ali prijatno, mi u restoranu, sve je super samo što je on malo kao neki narcis. Par puta mi je rekao da je najlepši čovek na svetu. Mislim on jeste atraktivan ali sa 36 godina da tako govori je no comment.
I nastavimo mi posle restorana preko jednog drvenog mosta i on stane pa me zagrli. Ali ne zagrli normalno nego nekako čudno i broji od deset unazad. Onda se odmakne i nasmejan mi kaže: Sad ćeš da vidiš zašto sam ja najlepši čovek na svetu. I otkopča pantalone, ne nosi donji veš, ponos mu stoji uspravno!
Ja sam šokirana i okrenem se i počnem da bežim. On trči za mnom! Sustigao me je kad smo stigli do ulice. (Zakopčao je pantalone u međuvremenu, pre ili za vreme trčanja.) Tu je bilo malo ljudi pa je bio normalan dok se nismo rastali. Njemu je ta situacija bila smešna, kakav kreten!

Eto šta me iritira na dejtu :confused:
Hmmmmmmmm...što se tiče ovog prvog dejta..ja bi se da sam na tvom mestu izvinuo što nisam obukao crninu.I time mu stavio do znanja da nije ni trebao da dolazi na dejt kada je u žalosti.
A priče o bivšima su mi omiljene odmah zovem konobara da platim.
Ne znam.Ne znam šta da kažem.
A što se tiče ovog drugog.Ehh.Da sam na tvom mestu..Pukao bi mu takav jedan šamar..ehhhh..čekajjjj..hmm.ovakav jedan..
Kakvo nepoštovanje.Kakva umišljenost.
Resetovao bih ga na fabričke postavke,trenutno.
Kakvo nepoštovanje.
Gde pronalaziš ovakve kretene.
Mislim.Ne znam.
 
Hmmmmmmmm...što se tiče ovog prvog dejta..ja bi se da sam na tvom mestu izvinuo što nisam obukao crninu.I time mu stavio do znanja da nije ni trebao da dolazi na dejt kada je u žalosti.
A priče o bivšima su mi omiljene odmah zovem konobara da platim.
Ne znam.Ne znam šta da kažem.
A što se tiče ovog drugog.Ehh.Da sam na tvom mestu..Pukao bi mu takav jedan šamar..ehhhh..čekajjjj..hmm.ovakav jedan..
Kakvo nepoštovanje.Kakva umišljenost.
Resetovao bih ga na fabričke postavke,trenutno.
Kakvo nepoštovanje.
Gde pronalaziš ovakve kretene.
Mislim.Ne znam.

Hvala ti na savetu, ali lik je deset cm viši od mene-185 i utreniran, nosi veličinu L, a ja sam M dakle mnogo manja od njega. Da sam ga udarila verovatno bi me bacio s mosta.
Od sad samo na forumu lovim, ovde nema kretena :lol:;)
 
Kod mene nema poljupca na prvom dejtu, nikad!
Ako sam zainteresovana poljubim ga u obraz kad mi se približi i kažem tiho da mi je bilo lepo i da bih volela da se opet vidimo.
Ako nisam zainteresovana završavam poslovno. "Hvala ti na vremenu i želim ti sve najbolje." sa mojim veštačkim osmehom ko sa reklame.
Veštački osmeh-okeeeeeeeeej, zapisano u svesku.
"Ako sam zainteresovana.."-A dali je "on" zainteresovan?
"Kod mene nema poljubca na prvom dejtu" pa zarez pa "nikad"- jeli treba ovo da komentarišem?Odkud znaš da je "on" želeo poljubac??
Gde stavih svesku?
Umišljena.Upisano.
"kažem tiho da mi je bilo lepo i da bih volela da se opet vidimo"-Ti baš voliš da se muvaš oko crvenog dugmeta.
 

Back
Top