Kafana Šta trenutno radiš XIX

Moje prezime je još uvek od bivšeg, ne zato što sam emotivno vezana za njega, već tada pre skoro 20g kad sam se od njega razvela deca su bila još uvek relativno mala. Ne u smislu mala, mala, već nisu bile školu završile i njima je značilo da se naš 3 preživimo isto, a nisam nesto ni imala para za bacanje. One se i dalje prezivaju isto, a meni je to postalo sasvim normalno.
 
Ovo je ok. Ja 2500 platim sa njihovom farbom sve ovo što si navela. Tako da mi 2500 samo za šišanje zvuči mnogo.
I ja šišanje platim 400, ali ovo je neka na "glasu" i ćerka nikad nije bila zahtevna jer joj je kosa dugačka, jaka i ravna pa je samo ravnanje bilo dovoljno.
Sad je pubertet uzeo maha i obećala sam joj frizera kojeg želi. Računam da i to neće biti neka promena, ali ako vidi da i najbolji rade kao i obične frizerke, vrše neće imati tih želja.
U stvari nije ni svesna kako dobru kosu ima,a te dobre kose nemaju neke razlike kada se drugačije nameste.
Nju često pitaju da li je radila keratin ili peglala kosu a u stvari je ni ne suši posle pranja.
 
Ja platim 1000 din sisanje.... Ovde u bg ni nema zensko za manje...ima ali to samo ako skracujes krajeve fazon jedan cm kod nekih ne daj boze...
Za njega je je sisanje 600, to trimericom malo prodje
Ja licno sam stipsa kad su te stvari u pitanju, nije mi zao pet soma u kafanu da dam, ali na frizere kozmetiku garderobu jedva dam pare i uvek kopam nesto jeftino...
Znam da koleginice daji po 4 soma za sisanje i farbanje paket i to je jos i jeftino kako deru neki saloni
 
Sa kakvim debilima mi radimo majko mila
Zakaze nis u velikoj plani teren za 2
Sad zovu pomerili za 12
Pa je l imamo krila pickavammaterina
Jer se velikoj zvezdi digo k da stigne tamo kako on hoce, pa sad cela kompanija plus mi sa njima moramo da letimo
Jjebali vas poznati i njihove fondacije za pranje para, ne daj boze da neko poznat donira pare a da se to ne slika, ko da se nije desilo jelte, mater vam narcisoidnu
 
Ja ih znam dvoje, muško i žensko, odbili slikanje, dali velike pare. Bez obzira što više ne radim ne bi bilo pošteno da kažem ko su jer to je njihova želja, a da tako kažem zvezde. Političari su najgori, sve obećaju dok se ne slikaju, a onda te zaborave, gamad.
 
Ja ih znam dvoje, muško i žensko, odbili slikanje, dali velike pare. Bez obzira što više ne radim ne bi bilo pošteno da kažem ko su jer to je njihova želja, a da tako kažem zvezde. Političari su najgori, sve obećaju dok se ne slikaju, a onda te zaborave, gamad.
Ma... Nis se slika sta god da radi...da svi vidimo da su oni dali :roll:
Ova zvezda skuplja pare za deciju onkologiju...nis dao jedan deo.....ide peske do grcke i promivise da bi skupio pare...culi ste vec za to....
A realno mogla su pet bogatasa da se skupe daju pare, srede to sto treba i ajde zdravo
A ne da se pravi festa, glumi tu nekog mucenika sa pesacenjem...
Nisam fan tih narcisoidnih donacija
Sve te fondacije peru puno para
 
Ma... Nis se slika sta god da radi...da svi vidimo da su oni dali :roll:
Ova zvezda skuplja pare za deciju onkologiju...nis dao jedan deo.....ide peske do grcke i promivise da bi skupio pare...culi ste vec za to....
A realno mogla su pet bogatasa da se skupe daju pare, srede to sto treba i ajde zdravo
A ne da se pravi festa, glumi tu nekog mucenika sa pesacenjem...
Nisam fan tih narcisoidnih donacija
Sve te fondacije peru puno para
Kad je on osnovao fondaciju, pojma nemam, sad sam videla.
 
On je bio jedno divno dete i brat takodje išli sa mojom decom u osnovnu školu, a leta su provodili zajedno na plaži. Sta se tu desilo i šta im je udarilo u glavu, mada za N znam da jeste veliki vernik, stvarno ne znam sta da mislim.
 
On kao on je super decko
Ali cela ta prica da se skupljaju pare pa trcanje pa fotkanje...povrac...
Pet bogatasa da su se skupila da su dala ove pare i zavrse posao....a on ih ima oko sebe koliko oce....
Nema potrebe za ovom festom
A ako mu se trci zbog konekcije sa bogom samo napred, i to moze bez kamera i sponzora i reklama
Poenta je, sve sto zelis da uradis iz altruizma uradices i cutaces, sve sto zelis da uradis iz narcizma uradices pred kamerama
 
Sviđalo se to tebi ili ne takav je princip po kome se radi. Pare za donaciju nije lako izvući od nekoga, uvek će radije da kupi nešto što je potrebno u bolnici nego da uplati. Pogotovo velike firme. Znaš i sama moć reklame, na kraju to je obostrana korist i za bolnicu i za firmu. Od toga se ne može pobeći.
Ma znam jasno mi je
Meni se ne svidja sistem al koga zabole sta se meni dja....nego komentarisemo onako ...
 
Ma znam jasno mi je
Meni se ne svidja sistem al koga zabole sta se meni dja....nego komentarisemo onako ...
Ma naravno, al ako će to da promeni dušeke i krevete na dečijem ili za odrasle, nebitno, slikaj, snimaj, piši, jer ako čekaš državu piši propalo. Sistem zaboraviš i ideš kod onog ko može.
Sacekaj da se smiri malo...sad bas udara
Izgleda se smiruje, počinjem da kriziram, imam još 6 komada, tragedija.
 

Back
Top