Kafana Šta trenutno radiš XIX

Ma sekunda treba da se izgubi neko
Ali izgubljen se nadje
A otet/mrtav tesko

Ja sam se izgubila kad sam imala 7 god
Vracali se sa rodjendana drugarice, sami nas par iz odeljenja vrsnjaci, prvi razred
A ona zivela u nekom naselju tj selu uz grad
Radnja se desava srecom u leskovcu
Ja se sagnula da vezem pertle, a drustvo me nije culo kad sam rekla da cu stati. Oni produzili ja ostala da se vezujem
Zavrsim i ima sta da vidim, nema njih. Nema niko poznat
Ja pojma nemam gde sam koji sam kraj kako do grada nazad
Krenu mi suze i stojim tako u mestu i teku mi suze i smrkcem i gledam oko sebe unezvereno, sta sad hbt
Kad prilazi neka fina teta i pita me sta mi je
Ja joj kazem
Pita me a cija si ti sine iz koje kuce
Ja skapiram ako joj kazem svoje ime i prezime nece joj nista znaciti jer je prezime tatino i nema ta strana porodice veze sa leskovcem
Ali se setim da kazem da sam unuka poznatog poslasticara (mamina porodica) to i to prezime i gde zivimo
Kaze ona a pa znam ko su, ajde vodim te
I tako me odvede kuci ❤️

Ali ja sam bila vec veliko dete 7 godina i znala sam sta da kazem....sta ce malecko detence da kaze kad se izgubi, ne moze nista

Oni pametno satici su zakon da vam pravo kazem, nakacis to detetu cim prohoda i ne daj boze izgubi se bude lakse da se locira
 
Citam sad da je pitanje da li je dijete uopšte i bilo uz majku ili je pokušaj namjestanja price
Jao bre "novinari" kad krenu da spekulisu samo da dobiju klikove
Mani se citanja gluposti
Sad ce na tudjoj nesreci da zaradjuji pustanjem buva
A hit mi je da se u slucaj ukljucio ministar policije, pa pickalivammaterina je l moze jedan slucaj da ne koriste za svoje predizborne kampanje, od kad ministar policije ucestvuje aktivno u nekom slucaju. Cudi me da onaj zvalavi nije seo u helikopter licno da ga vozi da trazi. Povracacu od olosa
 
Jao bre "novinari" kad krenu da spekulisu samo da dobiju klikove
Mani se citanja gluposti
Sad ce na tudjoj nesreci da zaradjuji pustanjem buva
A hit mi je da se u slucaj ukljucio ministar policije, pa pickalivammaterina je l moze jedan slucaj da ne koriste za svoje predizborne kampanje, od kad ministar policije ucestvuje aktivno u nekom slucaju. Cudi me da onaj zvalavi nije seo u helikopter licno da ga vozi da trazi. Povracacu od olos
Jadno dijete u svakom slučaju
 
Jel se susretao ko sa ovim koferima,mjerkam ih vec duze
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-27-21-05-19-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-03-27-21-05-19-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    62,7 KB · Pregleda: 7
Eno tamo na temi osuda koliko hoćeš.
Na kojoj temi?
Aha vi mislite na nekom drugom pdfu...ok...ne pratim

A vidi i forumasi i novinari su ljudi sa svojim misljenjem i sa tastaturom
Razlika je samo u jednoj stvari ali jako bitnoj
"Novinari" moraju da imaju pravnu i moralnu odgovornot za ono sto objave kao zvanican tekst, a nemaju je
Mi na forumu ne moramo

Zato nije ok porediti taj neprofesionalni talog koji sebe naziva novinarima i nas ovde
 
Ni ja nisam ekspert, daleko od toga sam, ali i meni deluje da je oteta.
Dete nema još dve godine. Još uvek nosi pelene, još uvek ima nesiguran hod, za par minuta koliko je majka ispustila iz vida ne bi mogla sama da ode daleko.
Treba uzeti u obzir konfiguraciju terena, da je valovito. Tu bi se tako malo dete saplelo tri puta za pet minuta.
Te priče "nemate pojma koliko su brzi dvogodišnjaci" prosto ne piju vodu. Jesu brzi (relativno) ako se zatrče na ravnom, betoniranom, asfaltiranom. Ali na zemljanom putu gde ima neravnina, busenja trave, korova, tako malo dete ne bi moglo brzo da hoda i nestane kao u zemlju da je propalo.
Imam u komšiluku dete mlađe 3 meseca od ove malene, vidim kakve su mu motoričke sposobnosti, ako sam i zaboravila jer su mi deca bila odavno mala.
Dete je bolesno, pisalo je da je težak epilepticar, da je tek ovog januara prohoda i da ne govori 😢
 
Stvari su u ovim tvrdim zaštićenije nego u platnenim. Zavisi da li češće putujete avionima i autobusima, ili svojim kolima. Kad vam bace veći i teži kofer preko vašeg, ono unutra, ako je nešto lomljivo, neće da se ošteti. A i mogu da se vuku po kiši i snegu, što za platnene nije baš slučaj.
 

Back
Top