Kafana Šta trenutno radiš XIX

1701719820629.jpeg
 
I posle kad se svi zaraze? Jer vlada solidan stomačni virus, paralelno sa dugotrajnim kašljem. :roll:
Koji svi :lol: koleginica danima mrtva bolesna siri zarazu, eno je sva se potresla sto ce da nas zarazi, pa cu i ja da se brinem za nju, uganucu trepavicu od brige

Danas sam sama u studiju, nemam teren ni klijente pa su svi bezbedni
i nemam pojma sta imam, da li sam pojela nesto pa sam zeznula creva ili je virus od koleginice.....videcemo.... ja pretpostavljam da me ona sjjebala jer ona ima kombinaciju proliva, kasljanja i upaljenih sinusa
Mene muci proliv od nocas, nemam druge siptome
Temperaturu nemam, da imam ne bih isla... ako je dobijem bezim kuci

Btw vlada veliki kasalj, imamo povecan broj slucajeva ove zime... to mozemo da zahvalimo vegan mamama koje ne vakcinisu decu
 
Pala sam dva puta. Ovde prvi put vidim ovoliko snijega i da ništa nije ocisceno. Zakazala sluzba načisto. Vecinom to rade pripadnici nase manjine,dobiju na pocetku sezone novac za to i čekaju da padne. Ove godine je bas,baš pao pa ih uhvatio na spavanju :mrgreen:
Vec godinama se bune zbog preteranog bacanja soli i onih kamencica za koje si sigurno vidjala da ih posle kupe ovim velikim masinama, ali ako padne kisa to cesto zavrsi u odvodu, zapusava i teze se cisti.
Pa su prosle godine izracunali koliko puta je u Becu pao sneg, a koliko tona soli i kamenja su bacili i ispostavilo se da je to bilo 2-3 puta vise nego sto je potrebno.
I valjda ove godine smanjili kolicinu i odlucili se za ekolosko, klasicno ciscenje, a sneg napadao.

Jesi se ubila? :(

I ja sam na sajmu skoro pala. Sva sreca, pa je bila strasna guzva, ne mozes da padnes koliko je ljudi, pa sam se spontano obesila o dve Spanjolke koje ni sekundu nisu prekinule svoj vrlo ziv razgovor „rlrlrltlrl“, klimnule glavom na moje „Sorry“, pridrzale me, ali se „rlrlrlrlrl“ nije prekidao. :lol:
 
Poslednja izmena:
Vec godinama se bune zbog preteranog bacanja soli i onih kamencica za koje si sigurno vidjala da ih posle kupe ovim velikim masinama, ali ako padne kisa to cesto zavrsi u odvodu, zapusava i teze se cisti.
Pa su prosle godine izracunali koliko puta je u Becu pao sneg, a koliko tona soli i kamenja su bacili i ispostavilo se da je to bilo 2-3 puta vise nego sto je potrebno.
I valjda ove godine smanjili kolicinu i odlucili se za ekolosko, klasicno ciscenje, a sneg napadao.

Jesi se ubila? :(

I ja sam na sajmu skoro pala. Sva sreca, pa je bila strasna guzva, ne mozes da padnes koliko je ljudi, pa sam se spontano obesila o dve Spanjolke koje ni sekundu nisu prekinule svoj vrlo ziv razgovor „rlrlrltlrl“, klimnule glavom na moje „Sorry“, pridrzale me, ali se „rlrlrlrlrl“ nije prekidalo. :lol:
Ризла је овде забрањена од пре 2 године, само со...а со скупа, па се клизамо, што колима, што пешке.
А со испод минус 10 не ради, биће весело...
 
Vec godinama se bune zbog preteranog bacanja soli i onih kamencica za koje si sigurno vidjala da ih posle kupe ovim velikim masinama, ali ako padne kisa to cesto zavrsi u odvodu, zapusava i teze se cisti.
Pa su prosle godine izracunali koliko puta je u Becu pao sneg, a koliko tona soli i kamenja su bacili i ispostavilo se da je to bilo 2-3 puta vise nego sto je potrebno.
I valjda ove godine smanjili kolicinu i odlucili se za ekolosko, klasicno ciscenje, a sneg napadao.

Jesi se ubila? :(

I ja sam na sajmu skoro pala. Sva sreca, pa je bila strasna guzva, ne mozes da padnes koliko je ljudi, pa sam se spontano obesila o dve Spanjolke koje ni sekundu nisu prekinule svoj vrlo ziv razgovor „rlrlrltlrl“, klimnule glavom na moje „Sorry“, pridrzale me, ali se „rlrlrlrlrl“ nije prekidao. :lol:
Nisam se ubila,sreća debela jakna,jednom sam na dupe jednom sam se na ruku dočekala,ona me malo bolucka.
Završila sam seriju. Top
 
Pala sam dva puta. Ovde prvi put vidim ovoliko snijega i da ništa nije ocisceno. Zakazala sluzba načisto. Vecinom to rade pripadnici nase manjine,dobiju na pocetku sezone novac za to i čekaju da padne. Ove godine je bas,baš pao pa ih uhvatio na spavanju :mrgreen:
Kako sam ja pre mesec dana otprilike pala- odletela na bazenu , u svlačionici hodniku, ribali pločice pred kraj radnog vremena, pa uglancali do max, samo u kupaćem i papučama.Srećom, nosila sam ranac pa nisam podmetnula ruke i nisam udarila glavom. Otad hodam tamo ko Japanka, milimetar po milimetar.
 

Back
Top