Kafana Šta trenutno radiš XIX

Puno kilometara sam danas od vozala, i sa mnogo ljudi poslovala.
U povratku, pred sam dolazak, na radiju , pesma Miholjsko leto od Balaševića. Rasplakah se ko kiša. Mislim da dobrih godinu dana nisam suzu pustila pre toga.
Ne znam ni što sam sad...klimaks, pomračenje nečega ili momenat kad je popustila maska...
 
Da nije tužno, bilo bi smešno.
Komšinica, baba od 83 godine ima nekog starog psa koji se jedva vuče sitnim koracima. Mršav i olinjao.
Danas pas laje i trči, gledam i ne verujem. Hvali se baba kako je izlečila psa, kaže dala mu lek za srce, pritisak i diklofenak pre tri dana i od tad je ko nov...naravno, svoje lekove. Samo mi nije jasno odakle joj ideja da mu da i za pritisak. Nadam se da pas nije samo nadopingovan i da će preživeti "lečenje"
 
Da nije tužno, bilo bi smešno.
Komšinica, baba od 83 godine ima nekog starog psa koji se jedva vuče sitnim koracima. Mršav i olinjao.
Danas pas laje i trči, gledam i ne verujem. Hvali se baba kako je izlečila psa, kaže dala mu lek za srce, pritisak i diklofenak pre tri dana i od tad je ko nov...naravno, svoje lekove. Samo mi nije jasno odakle joj ideja da mu da i za pritisak. Nadam se da pas nije samo nadopingovan i da će preživeti "lečenje"
Ima tu i nešto jače.
 
Paaa...mislim da je zd bila bliza sa dijagnozom :lol:
Sad se u usa vode neke polemike da se narcisoidnom poremecaju dodaju i psihoticne osobine i da se tretira na taj nacin...tako da, ako im prisiju jos i psihozu, ovaj nas narcis je spreman za lezanje negde :lol:
Nikad taj leci neće.
Zanimljivo je da ni ne moraš reci na šta misliš,kao da je jedini takav,odmah se zna.
 
Nikad taj leci neće.
Zanimljivo je da ni ne moraš reci na šta misliš,kao da je jedini takav,odmah se zna.
Mislim da ovaj celokupan sistem treba da udje u udzbenike psihologije/psihijatrije
Ali bukvalno da se uporedi sa nacizmom, ne u smislu zlodela pocinjenih, nego u smislu indoktrinacije velike mase ljudi, manipulacija masom. Meni je ovo fascinantno sta se nama desava vec par godina, sa psiholoske strane
 
Mislim da ovaj celokupan sistem treba da udje u udzbenike psihologije/psihijatrije
Ali bukvalno da se uporedi sa nacizmom, ne u smislu zlodela pocinjenih, nego u smislu indoktrinacije velike mase ljudi, manipulacija masom. Meni je ovo fascinantno sta se nama desava vec par godina, sa psiholoske strane
Onaj nas je jos gori, ako je moguce. Meni je nas bas zao a ponekad mi se i gadimo.
 

Back
Top