Šta trenutno radiš? 16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam jednu prijateljicu na fb,e sta ona radi sa slikama,to je da ne povjerujes.
Sve su isfiltrirane do kraja,sa sve suzenjem lica i povecanjem ociju,sto se vidi iz aviona,naravno.
Bukvalno ni u naznakama ne lici na sebe.Slike su totalno neprirodne.
I onda postavi 150 istih slika,samo ona u jednoj istoj pozi,na istom mjestu.Ne znam cemu ista slika sto puta?
pa voli zena sebe, jbga, mora neko
 
Prošao je letnji Sv. Nikola.
Mislim da je slava BL Sveti Stefan. LImune, tvog grada?
Litije su molitva, saborna molitva..za grad, za narod, za blagodat...
Slava mog grada je sv.Pantelija ili Pantelino,09.avgusta.
I to se uvijek slavilo,cak i u Titino doba,cak i svi narodi.
Nikom nije smetalo...znalo se da je uvijek na Pantelino veliki vasar.🙂
 
Dosla kuci po najgorem suncu. Samo se raspakovala i ukljucila bojler pa kao malo da odmorim dok se ugreje. Zaspala i malopre se probudila. Nisam znala mi gde sam ni koje je doba.
Uglavnom, danas sam završila sa hemoterapijom, na koje vreme ne znam. Konzilijum mi je predlozio da odradim PET SKENER, odem da zalažem, ali ne radi, rekoše do jula, ali kog ne zna se.
 
Ja imam jednu prijateljicu na fb,e sta ona radi sa slikama,to je da ne povjerujes.
Sve su isfiltrirane do kraja,sa sve suzenjem lica i povecanjem ociju,sto se vidi iz aviona,naravno.
Bukvalno ni u naznakama ne lici na sebe.Slike su totalno neprirodne.
I onda postavi 150 istih slika,samo ona u jednoj istoj pozi,na istom mjestu.Ne znam cemu ista slika sto puta?
Ozbiljno razmisljam da dodjem da zivim tamo kod tebe u kraj, prvo ona komsinica sto je radila za kes, pa sad ova...ima tu materijala:zaljubljena:
 
Ja imam jednu prijateljicu na fb,e sta ona radi sa slikama,to je da ne povjerujes.
Sve su isfiltrirane do kraja,sa sve suzenjem lica i povecanjem ociju,sto se vidi iz aviona,naravno.
Bukvalno ni u naznakama ne lici na sebe.Slike su totalno neprirodne.
I onda postavi 150 istih slika,samo ona u jednoj istoj pozi,na istom mjestu.Ne znam cemu ista slika sto puta?
Не знам. Нека потреба за самопромоцијом, шта ли. Или оно када нека девојка окачи слику, а онда крену жене које могу мама да јој буду да каче у сличној пози или на истом месту, као да се види да нису ни оне за бацити, или шта већ :lol: Јууухуу, и ми коња за трку имамо фазон :(
Ја одавно немам живаца за то дељење по мрежама. Или ми се можда све то смучило па оно горе наведено превише анализирам.
ОК ми је овде 1-2-3 х годишње, и обредујем се када видим људе са којима сваки дан комуницирам. Али ме и ту смори ако је учестало.
 
Не знам. Нека потреба за самопромоцијом, шта ли. Или оно када нека девојка окачи слику, а онда крену жене које могу мама да јој буду да каче у сличној пози или на истом месту, као да се види да нису ни оне за бацити, или шта већ :lol: Јууухуу, и ми коња за трку имамо фазон :(
Ја одавно немам живаца за то дељење по мрежама. Или ми се можда све то смучило па оно горе наведено превише анализирам.
ОК ми је овде 1-2-3 х годишње, и обредујем се када видим људе са којима сваки дан комуницирам. Али ме и ту смори ако је учестало.
Meni odmah pade na pamet forum i "izazovi", plaža, fitnes... :( Valjda smemo još da budemo žive i izađemo među ljude, i pored naših godina.:tiganj:

Umalo da se sinoć okačim pored ovih naših devojaka :rotf:, bila sam na bazenu, zadovoljna što opet može da se pliva
 
Meni odmah pade na pamet forum i "izazovi", plaža, fitnes... :( Valjda smemo još da budemo žive i izađemo među ljude, i pored naših godina.:tiganj:

Umalo da se sinoć okačim pored ovih naših devojaka :rotf:, bila sam na bazenu, zadovoljna što opet može da se pliva
А није форум, овде се зезамо и имамо те као темтске слике. То када се сморимо и нико више не качи па да се људи покрену.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top