Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jеbiga lunjo, tebe bas poteralo :(
kako je mama, jel isla na preglede?

Naiđe to tako, zato sam i uzela bolovanje, da se distanciram bar od jednog izvora :lol:
Mama grozno, ima tu neku nejasnu temperaturu do 38 i grozan kašalj već danima.
Dobila je hemomicin pa pije ali mislim da je virus, nisu vadili krv ofk. Kod nje je problem što je već imala pre deset godina isto tako upalu pluća, p se svaki kašalj iskomplikuje.
Ide u utorak na kontrolu, ako joj ne bude bolje verujem da će je poslati na dalje analize.
 
Naiđe to tako, zato sam i uzela bolovanje, da se distanciram bar od jednog izvora :lol:
Mama grozno, ima tu neku nejasnu temperaturu do 38 i grozan kašalj već danima.
Dobila je hemomicin pa pije ali mislim da je virus, nisu vadili krv ofk. Kod nje je problem što je već imala pre deset godina isto tako upalu pluća, p se svaki kašalj iskomplikuje.
Ide u utorak na kontrolu, ako joj ne bude bolje verujem da će je poslati na dalje analize.
Luno,
Imao moj svekar pre par godina taj neki tromesecni kasalj, on vec krenuo da se pozdravlja :lol:
 
Ja sam samo oduvek davala Paracetamol UPSA, I ako mu je dejstvo krace ali moje dete je Brufen sirup povracalo oduvek. Tezak joj bio za zeludac. Nisam kombinovala.
Sada kada je febrilna uzme Fabrice u tbl sto je isto Paracetamol I to je to.
Dete samo pojiti to je najvznije, posebno ako se daje Brufen jer on mora da se dobro rastvara unutra zbog bubrega itd.
 
moj srecom nije imao visoku temperaturu, najvise oko 38 sa nesto i to prije godinu dana, krknem paracetamol i legnem da spavam
То са спавањем ми није било јасно кад је ова моја први пут добила темп.
Др каже чим крене да пада, лези и спавај
Како да спавам, жено, шта ако скочи опет, а ја спавам?
Ако скочи, неће ни дете моћи да спава, пробудиће те сама
И стварно, буди се сама чим темп.гура према 38.5, али сам ја била у страху у почетку.
 
Moje dete je za ove tri godine sigurno bar četiri-pet puta imao temperature koje smo morali ovako spuštati, plus oblozi,plus kupanje, plus sve ostalo.. prosto mu je takav organizam, isti je na mene.
Paracetamol sam mu samo n početku davala kao lek izbora jer apsolutno nije delovao. Sad uvek prvo krećem sa brufenom, paracetamol dajem samo kao dopunu ako temperatura nastavi da raste pre sledećeg termina za brufen.
 
То са спавањем ми није било јасно кад је ова моја први пут добила темп.
Др каже чим крене да пада, лези и спавај
Како да спавам, жено, шта ако скочи опет, а ја спавам?
Ако скочи, неће ни дете моћи да спава, пробудиће те сама
И стварно, буди се сама чим темп.гура према 38.5, али сам ја била у страху у почетку.
ja se niceg ne bojim, takav sam po prirodi. i kad padne vani dok sam sa njim svi se nesto trzaju a ja nista. samo mu kazem ajmo ustaj. a volim ga ko oci u glavi..jednostavno nisam panicar..
 
ee mozda je ruzno reci, al startale me tete prije par dana kad sam dolazio po njega u vrtic, kao kako on trci prema vama a kad dodje mama po njega vristi...bilo mi zao bivse zene, al dijete nemosh zajebati, dzaba skupi pokloni i sve..ja mu sve pravim od krpa i kartona i neke kantice od vrhnja, a on se ubi igrajuci, satima...

Moj je obožavao sunđere za sudove, kupim mu u lidlu dva pakovanja onih malih, ukupno manje od 100 din a on se sit naigra, i kule i zgrade i šume pravi od toga, posle se brljamo sa bojama i tako, jeftina a super zanimacija.
 
Danas sam četvrti put odnela štampač u servis u poslednjih mesec dana. Isti kvar, reklamacija. Već mi gazda nudi novac da vrati od popravke, al, ne može. Rekao je da će ga popraviti, uzeo je pare...popravi ga i on radi dan-dva pa iz početka. Mislim da bi najviše voleo da se posvađa sa mnom i otkači me, a meni je izazov da vidim koliko lepim razgovorom može da se postigne. U stvari, mislim da me se pomalo i plaši, možda misli da sam neka kontrola rada...tako se ponaša, sve delove i papirologiju mi daje na uvid.
 
Како ми фали то... Исцртамо све... Ликове, сценографију... Па ликове исечем, залепим на роштиљ штапиће и онда правимо луткарско позориште.
Или када месимо колаче. А брашна свуда. И по обрвама.
А тако брзо прође...
 
Probaj, mislim ne može da bude gore od ovoga što jeste :lol:
Ili ovo što Troja kaže, naći nekog ko drži vežbe kao vežbe, a ne kompletan filozofski koncept... E sad, tu treba biti obazriv, da ne prodješ kao ja sa onom ludačom sa pole dance-om, gde sam posle 15 minuta njenih joga vežbi plakala od bolova (bukvalno).
Pa znam zato se i bojim
Moze da me vrati na terapije kod fizijatra samo posle jednog casa sa pogresnim vezbama
Aj sad ti budi pametan
 
Danas sam četvrti put odnela štampač u servis u poslednjih mesec dana. Isti kvar, reklamacija. Već mi gazda nudi novac da vrati od popravke, al, ne može. Rekao je da će ga popraviti, uzeo je pare...popravi ga i on radi dan-dva pa iz početka. Mislim da bi najviše voleo da se posvađa sa mnom i otkači me, a meni je izazov da vidim koliko lepim razgovorom može da se postigne. U stvari, mislim da me se pomalo i plaši, možda misli da sam neka kontrola rada...tako se ponaša, sve delove i papirologiju mi daje na uvid.
retrogradni je merkur, nije do gazde :lol:
 
Pa znam zato se i bojim
Moze da me vrati na terapije kod fizijatra samo posle jednog casa sa pogresnim vezbama
Aj sad ti budi pametan
ako hoces da uradis dobro sebi, idi u star fitnes
vlasnik je tamara ratkovic, najstrucnija osoba za pilates na prostoru balkana
a pilates je program vezbanja osmisljen za resavanje problema kicmenog stuba
tu ne mozes da pogresis, a od pilatesa ces da imas samo benefit

Vojvode Dobrnjca 50A, Čarli Čaplina 39, 11000 Beograd
065/2327-827
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top