Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nedostaje mi karakterističan ukus i miris nekadašnje bunarske vode koji je obeležio moje detinjstvo, znači nafta. Pre nekoliko godina NIS, Rusi i Mađari su radili istraživanja po Srbiji, pa i u našem naselju, znači nafta, tu je ispod. :lol:

Nadajmo se da neće biti potrebe da to potraje, pa i DJ Žeks zna da UV zračenje koka virus, samo da nam je što više sunca. :)
Torima sluzio davno vojsku u Vojvodini,neki pusti kukuruzi u koje su ih bacili a voda imala ukus nafte.

Ima li negde vode koja moze da se pije u Vojvodini,stalno citam kako je za piće,kuvanje kupuju?
 
Moja firma.
Firma posluje, ali ljude salju da koriste odmore.
Nema mnogo pitanja, samo te obavijeste.
Ja sam recimo sada na odmoru, iako imam posao koji moram da zavrsim I zavrsavam ga.
Kod nas ne šalju još nikoga prinudno, niti će. Mi imamo posla i šefovi nas ne plaćaju iz svog džepa pa im nije frka. Znam da se prinudni plaća 65%, kao bolovanje.
Ja sam se istripovala da bi mogli da mi kažu da uzmem odmor ako It problem potraje i budem neaktivna. Bilo bi mi žao da trošim dane, ionako ih nemamo puno godišnje.
 
Torima sluzio davno vojsku u Vojvodini,neki pusti kukuruzi u koje su ih bacili a voda imala ukus nafte.

Ima li negde vode koja moze da se pije u Vojvodini,stalno citam kako je za piće,kuvanje kupuju?
Ima u Sremu vode koja je dobra.
A ta koja vuče na naftu ima poseban šmek.

Inače kod nas trenutno uopšte nema vode, što je posebno korisno u ovo vreme korone. Što bi reko bata Đole tamo u Rupi 5 im majki j...m.
 
Kod nas ne šalju još nikoga prinudno, niti će. Mi imamo posla i šefovi nas ne plaćaju iz svog džepa pa im nije frka. Znam da se prinudni plaća 65%, kao bolovanje.
Ja sam se istripovala da bi mogli da mi kažu da uzmem odmor ako It problem potraje i budem neaktivna. Bilo bi mi žao da trošim dane, ionako ih nemamo puno godišnje.
To bi ti bila bas steta. Ovako si se iscimala, ali si rijesila problem.
Kod nas nije prinudni, placen je regularno, ali prave problem ko ima mnogo dana od prosle godine.
Lose su prosli neki koje su poslali na odmor umjesto rada od kuce a sada ih vratili u kancelarije.
 
meni je nekada ovo bilo smesno
a sada mi je covek toliko odvratan, da vise nikakav humor uz njegov lik i ime ne moze da prodje
jutros smo sedele napolju i cujem komsije kod kojih je dosao neki poznanik kako se sablaznjavaju nad njegovim monologom u sinocnoj emisiji sa najdubljim gadjenjem
znaci nije do mene
do onog je koji nam se svima zgadio
nekog mozes mozes da vlis, nekog da mrzis, neko da te nervira, a kad neko dostigne taj nivo da ga se svi gade to je haj level..nema dalje.
2EDC5B3D-37EA-4C66-B993-8F441B0FF7B7.jpeg



... :)
:cmok2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top