Quantcast

Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.046
Zasto?
Pms?
Sta te muci?

Elektrika.
Kako si ti zd?
Posejala ono danas?
Jel imas visak vremena bez torti?
Мучи ме што морам нешто да обавим што ми ужасно смета, а не могу док је ова ситуација. И сада чекам и нервирам се, и бесним мало на друге више на себе. Па се смирим, па опет и тако...

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.887
Мучи ме што морам нешто да обавим што ми ужасно смета, а не могу док је ова ситуација. И сада чекам и нервирам се, и бесним мало на друге више на себе. Па се смирим, па опет и тако...
Znas onu:
Ako moze da se resi, ne vredi se nervirati.
Ako ne moze da se resi, ne vredi se nervirati.
:zag:

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.392
jbt od kad sam procitala vest ti si treca osoba sa istim zakljuckom
ono toliko je mutio da i sada svakom proleti kroz glavu da nije neka mucka, pa se onda u trenutku osetis ko gofno jer si pomislio tako nesto...
Pa kada eksponira djecu. Sam ih navodi kao primjere, sad su volonteri, pa sin je I primjer kako zavrsavaju klinci koji nece da uce, posto nije polozio prijemni

tuc muc

Iskusan
Poruka
6.246
Moj matori konkuriše za počasnog građanina Rovinja, ako ovo potraje eto CRO ambasadora da mu uruči povelju, kupio sam na početku ove frke u cugu trijes komada konzervi, i bila je to loša praksa, kasnije sam dokupljivao po desetak, jer mi prodavačicina faca tokom tog prvog pazara lebdi pred očima kao nešto opominjuće. :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.