Quantcast

Sta trenutno radis? 11

smokva

Legenda
Poruka
50.735
Na fejsu neka zena prodaje kaputic,karirani,mnogo mi se dopao.za dz bukvalno.ja je zamolim da mi izmeri,sve mi super.
Odem ja do nje,rukavi mi do laktova,ne kapiram sta je merila.
Vracamo se muz i ja kolima,on kao pa bas mi je zao,a mene sunce ogrejalo,sva sretna sto mi ostale parice,kao da sam ih na ulici nasla :lol:

Poruka
9.605
Na fejsu neka zena prodaje kaputic,karirani,mnogo mi se dopao.za dz bukvalno.ja je zamolim da mi izmeri,sve mi super.
Odem ja do nje,rukavi mi do laktova,ne kapiram sta je merila.
Vracamo se muz i ja kolima,on kao pa bas mi je zao,a mene sunce ogrejalo,sva sretna sto mi ostale parice,kao da sam ih na ulici nasla :lol:
Ne, ne..tvoj zivot je film. Ja sve tacno zamisljam..
Nego ne znam na kojoj temi da vam ispricam jedan trac...:zper:

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
34.697
Jel se mnogo povrijedio?
Macka mala: (
Nije jako, srećom.
Još je to bilo kod mame, nismo imali ni jekoderm ni ništa, mazala sam odmah puter, pa smo brzo išli kući da mađemo jekoderm, nije dozvoljavao ni da vidimo.
Sad je već ok, crveni se ali smo naćapali masti dosta, mazaću mu i noćas u snu, pa će proći valjda za vikend...
Al prepali smo se, uvek ga bar neko drži na oku kad je u takvom raspoloženju, ovo je prvi put da smo svi usmerili pažnju na nešto drugo, pa živ da se poždereš..
Imali smo sreće svi, hvala Bogu

Poruka
18.641
Nije jako, srećom.
Još je to bilo kod mame, nismo imali ni jekoderm ni ništa, mazala sam odmah puter, pa smo brzo išli kući da mađemo jekoderm, nije dozvoljavao ni da vidimo.
Sad je već ok, crveni se ali smo naćapali masti dosta, mazaću mu i noćas u snu, pa će proći valjda za vikend...
Al prepali smo se, uvek ga bar neko drži na oku kad je u takvom raspoloženju, ovo je prvi put da smo svi usmerili pažnju na nešto drugo, pa živ da se poždereš..
Imali smo sreće svi, hvala Bogu
Moj Dušan je, kada je imao dve godine, zalepio dlan na smederevac, sa bočne strane gde je ložište. :sad2:
Ostao dlan na limu. Bilo je užasno, mene boli i sada kada se setim.
Nema nikakav ožiljak, sve se regenerisalo.
Mačko, ovde tračaraj, gde bi drugo.

Poruka
9.605
Moj Dušan je, kada je imao dve godine, zalepio dlan na smederevac, sa bočne strane gde je ložište. :sad2:
E dobro si mi rekla.
prica mi mama ona jutros izvela psa i vidi neko okupljanje komšija iz njihove i druge ulice i pridje ona da vidi šta se dešava te čuje da su postavili nocas nove saobracajne znakove i da će ovih dana da zoniraju pa je sada nastala drama...no, u svemu tome komšija sa kraja ulice kaže kako muku muči sa parkingom ionako i da je postavio kamere da bi uhvatio ko mu se od novih komšija komšija parkira redovno na kapiju... kad ono jutros ispred kapije kesa puna praznih flaša od šampanjca... vrati on kamere i ima šta da vidi: pevačica plavusica iz Ns i njena sestrica stilistikinja izlaze iz mini hotela koji je tu otvoren skoro i nose tu kesu pa gledaju gde će sa njom i na kraju je ostave njemu ispred kapije sednu u džip i odu.
to je bilo oko pola dva..da znate! 😉

moonja..

Elita
Poruka
18.029
Zato su dobri child lock sistemi.
Ja sam grejao baterije za igrice na šporetu i spizdim dlan na milisikundu, ali ceo. Nije mi otpala koža i brzo se regenerisala uz bakinu pomoć, a bolelo je užasno.