Šta trenutno radiš ? 10

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod mene je u prosloj kuhinji bila havarija bez aspiratora
bilo je dosta prozora, ali je sporet bio u uglu sa suprotne strane i aspirator je bio neophodan
i lijepo mi mater rekla, ali ne...non stop sam brisala, a element iznad sporeta je svejedno propao jer je strujanje vazduha takvo bilo da svu paru vuce gore u cosak : (((

sad sam pametnija
to nije uredjaj koji kosta ne znam koliko
a stvarno znaci
cak i kad je spojen u recirkulirajuci rezim
sto je uvijek losija opcija
 
Једнима треба јака особа, јер су саме слабе, други беже од јаке особе, јер није добра жртва.
Ne smatram.ja sebe jakom
sta ti uopce znaci ovaj komentar?

moze bez njega, ako te ne mrzi da non stop brises masnocu i vodenu paru sa plocica i elemenata iznad i ako imas prozor
i ako ti ne smeta da mijenjas te elemente znatno cesce
ako nemas prozor onda ne moze uopce
jer ces zivjeti u svinjcu
probala sam, bila sam u fazonu moze i bez aspiratora
moze, al nije zabavno
ja svoje slobodno vrijeme nemam namjeru trositi na kontinuirano ribanje plocica i kuh elemenata
moze...moze i bez sudomasine i bez deterdzenta moze...moze i u pecini
al posto je 2019 ne mora ako to financije dopustaju
Pa ne znam ni sta vama znaci da kad covek okaci fotku da se pohvali i iskaze zadovoljstvo onim sto je napravio, vi pitate za hebeni aspirator i filozofija o nekoj drami od masnoce i pare
Pljuc

Hebe mi se za vase aspiratore ....
Kuvala sam u kihinjama i sa i bez njega i nikakva drama u oba slucaja
Ja licno kod sebe nisam ugradjivala niti mi treba jer imam i previse prozora u kihinji i luftiranja....
Tamo gde nema takvih uslova koristila sam to cudo i ok....
 
kod mene je u prosloj kuhinji bila havarija bez aspiratora
bilo je dosta prozora, ali je sporet bio u uglu sa suprotne strane i aspirator je bio neophodan
i lijepo mi mater rekla, ali ne...non stop sam brisala, a element iznad sporeta je svejedno propao jer je strujanje vazduha takvo bilo da svu paru vuce gore u cosak : (((

sad sam pametnija
to nije uredjaj koji kosta ne znam koliko
a stvarno znaci
cak i kad je spojen u recirkulirajuci rezim
sto je uvijek losija opcija


meni je sporet pored prozora, takav mu je polozaj. imam rupu za aspirator sa prirodnom ventilaijom ali nije mi preko potreban aspirator.
 
nalazim se u ulici gde se odigrao masakr troje ljudi pre neki dan....
policija je non stop tu...
mada,džaba...njih više nema...
a ubicu još nisu uvatili...
i nije baš prijatan osećaj biti na 10-ak kuća od zločina...:sad2:

sad ćemo malko d apobegnemo na Frušku goricu...svež vazduh ovo ono...
 
Poslednja izmena:
Ne smatram.ja sebe jakom

Pa ne znam ni sta vama znaci da kad covek okaci fotku da se pohvali i iskaze zadovoljstvo onim sto je napravio, vi pitate za hebeni aspirator i filozofija o nekoj drami od masnoce i pare
Pljuc

Hebe mi se za vase aspiratore ....
Kuvala sam u kihinjama i sa i bez njega i nikakva drama u oba slucaja
Ja licno kod sebe nisam ugradjivala niti mi treba jer imam i previse prozora u kihinji i luftiranja....
Tamo gde nema takvih uslova koristila sam to cudo i ok....
**** se i meni sta si ti ugradjivala ili nisi ugradjivala i zasto
stojim iza onog sto sam rekla i obrazlozila
bas zato sto je covjek ocigledno ulozio vrijeme da to napravi
i jos nesto - to sa prozorima u gomili slucajeva ne igra
i vecina tih kuhinja se vremenom pretvore u cumeze, koliko god ih cistio
para i masnoca odrade svoje
 
jbte
ovdje ladno vise nista uz dlaku covjek ne smije napisat
sreca pa mene fakat boli *****


ne raspravljam se, samo sma konstatovala da kada je mala kuhinja i veliki prozor da aspirator nije preko potreban, meni nije preko potreban. a i moja kuhinja je wenge boje, a to je boja vrlo zahvalna z aodrzavanje....ne vidi se stroka toliko. plocice su neke krem boje ali takva krem da se oept ne vidi stroka, osiim ako nisu fleke od paradajz sosa ili slicno.

da je kuhinja bez prozora imala bih aspirator.
 
ne raspravljam se, samo sma konstatovala da kada je mala kuhinja i veliki prozor da aspirator nije preko potreban, meni nije preko potreban. a i moja kuhinja je wenge boje, a to je boja vrlo zahvalna z aodrzavanje....ne vidi se stroka toliko. plocice su neke krem boje ali takva krem da se oept ne vidi stroka, osiim ako nisu fleke od paradajz sosa ili slicno.

da je kuhinja bez prozora imala bih aspirator.
ma uopce ne mislim na tebe
 
Kod nas nije bio problem prljavstine, ocisti se, ali su se elementi iznad sporeta bili deformisali.
Uz aspirator tih problema nema, al se masnoca uvuce u dijelove oko aspiratora, jedva je perivo.


meni evo vec 3,5 godine sve ok...ali prozor je zaista predimenzioniran u odnosu na kuhinju iz razloga sto je trebalo da kuhinja i dnevni boravak budu povezani, ali ja sma podigla zid i dobila kuhinju sa trpezarijom od 4,5 kvadrata. :lol:

mene nervira otovreni koncept gde se sve vidi i sve je povezano, jer ja kuvam i onda nekada ostavim tako, ne operem odmah sudove, perem uvee ili kako stignem sad. nekako volim da mi je soba samo soba.
 
Медијапан се не деформише, елементи не мрдају већ 19 година, без аспиратора.
Прозор је на метар од шпорета, што се миомириса тиче.
А што се масноће тиче, оно што прска мени је највећи проблем, остало се само пребрише са плочица.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top