Šta trenutno čitate - utisci i preporuke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Truman:
ms:
Herman Hese, Demijan

Ja upravo od Hesea citam roman "Gertruda".Dosta davno sam procitao Demijana,odlicna je knjiga.Inace procitao sam vecinu njegovih romana pa mogu da ti preporucim,samo ne znam sta si od njega vec citao.

Meni jos ostala od velikih dela od Hesea naravno da procitam Igru staklenih perli inace njegove knjige koje ja favorizujem su:
demjan kao prva knjiga od njegovih dela
Sidarta
Stepski vuk
nije losa ni gertruda
a i Klingsorovo poslednje leto
Narcis i Zlatousti
i naravno hvale ljudi Igru staklenih perli :)
 
ZimCo:
Truman:
ms:
Herman Hese, Demijan

Ja upravo od Hesea citam roman "Gertruda".Dosta davno sam procitao Demijana,odlicna je knjiga.Inace procitao sam vecinu njegovih romana pa mogu da ti preporucim,samo ne znam sta si od njega vec citao.

Meni jos ostala od velikih dela od Hesea naravno da procitam Igru staklenih perli inace njegove knjige koje ja favorizujem su:
demjan kao prva knjiga od njegovih dela
Sidarta
Stepski vuk
nije losa ni gertruda
a i Klingsorovo poslednje leto
Narcis i Zlatousti
i naravno hvale ljudi Igru staklenih perli :)

Nisam citao Klingsorovo poslednje leto.Sto se tice
Igre staklenih perli ova knjiga mi se na pocetku cinila nezanimljivom jer je naizgled malo teze shvatiti o cemu se radi ali knjiga,makar mene,pomalo podseca na Sidartu,samo sto je mnogo opsirnija.
 
mr_pleasure:
ZimCo:
mr_pleasure:
"favorizujem", stvarno tako govoris... mislim inace?
Ne sto??

zato sto je vuk rekao: pisi kao sto govoris, a ne: foliraj se na svakom koraku.
ok. 1:0 za tebe na domacem si terenu no kad dodjes u goste neces moci da se pokupis...
inace rec "favorizovati" je francuskog porekla i zanaci biti naklonjen, povladjivati kome, ici kome na ruku, potpomagati koga. Pa ako ti se ne svidja ti iskoristi isto...
da li te je ovo zadovoljilo?
 
ZimCo:
mr_pleasure:
ZimCo:
mr_pleasure:
"favorizujem", stvarno tako govoris... mislim inace?
Ne sto??

zato sto je vuk rekao: pisi kao sto govoris, a ne: foliraj se na svakom koraku.
ok. 1:0 za tebe na domacem si terenu no kad dodjes u goste neces moci da se pokupis...
inace rec "favorizovati" je francuskog porekla i zanaci biti naklonjen, povladjivati kome, ici kome na ruku, potpomagati koga. Pa ako ti se ne svidja ti iskoristi isto...
da li te je ovo zadovoljilo?

decak, znam ja sta znaci rec, nego kada je cujem imam utisak da slusam rusku jakic. jel i ti kada ustanes ujutru, pogledas sebe u ogledalo, i kazes ZimCo lutko, najlepsi si?
 
mr_pleasure:
ZimCo:
mr_pleasure:
ZimCo:
mr_pleasure:
"favorizujem", stvarno tako govoris... mislim inace?
Ne sto??

zato sto je vuk rekao: pisi kao sto govoris, a ne: foliraj se na svakom koraku.
ok. 1:0 za tebe na domacem si terenu no kad dodjes u goste neces moci da se pokupis...
inace rec "favorizovati" je francuskog porekla i zanaci biti naklonjen, povladjivati kome, ici kome na ruku, potpomagati koga. Pa ako ti se ne svidja ti iskoristi isto...
da li te je ovo zadovoljilo?

decak, znam ja sta znaci rec, nego kada je cujem imam utisak da slusam rusku jakic. jel i ti kada ustanes ujutru, pogledas sebe u ogledalo, i kazes ZimCo lutko, najlepsi si?

covece a sto tebi smeta toliko rec favorizovanje, niti sam dvolican niti sebe "gledam u ogledalu", koji ti je da te nije obuzela neka zla sila????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top