Шта сте схватили боравећи на форуму?

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.595
Нећу да паламудим него ћу одмах набројати своје импресије:

- пуно света ноћу не спава :mrgreen:

- проценат генијалних и 'пацијената' је отприлике подједнак

- међугенерацијски јаз углавном не постоји, што је добро

- неки људи се праве глупљима него што јесу, из мени непознатих разлога
 
ne vole me svi na svetu :confused: to sam znala i ranije a sad sam shvatila i u praksi i sad mi to ne odgovara

shvatila sam da sam ranjiva i tamo gde nisam ni znala da me ima. cini mi se da sam to saznanje mogla da izbegnem :confused:
jako je to neprijatno
mozda i nisam mogla da izbegnem. nekad mi je odgovaralo da mislim da nisam mogla a sad mi odgovara da mislim da sam mogla

ili nisam pazila tamo gde je trebalo da pazim. ili postoje i jace stvari od mene.
ili sam sve to htela? pa sto sad nije bas super, mozda sam htela da mi ne bude super. ali ne preporucujem. mada opet mislim da nikad nije super
 
Poslednja izmena:
- Што дужи пост то већа вероватноћа да не вреди ни пребијене паре.
Слободно их заобиђите, ништа не пропуштате.


- Чак и најгори манијак уме да напише смислен и квалитетан пост.

- Наизглед нормални форумаши често умеју непријатно да изненаде.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da su: mnogi muskarci bas glupi, poneki kod proseka, unistila ih romantika te su sve same dr**dzije, jedan ume da pise poeziju i za jednog sam sigurna da krisom nosi zenin donji ves.I ima jedan totalno perverzan pop.
Da su : mnoge zene bas glupe, poneka je kod proseka, unistila ih romantika te su sve same mast****rke, jedna misli da je skolovana i za jednu sam sigurna da krisom nosi muzevo odelo,odlazi kao musko u barove i skuplja donji ves mladih, zgodnih, nevinih momaka nesigurnih u njihovu seksualnost.
Da su jehovini svedoci ovde prisutni i dosadni kao i na vratima.
Da par poznatih licnosti dodju ovde da kenjkaju ali uglavnom naprave vece sr**e i budu uglavnom kaznjeni.
Da su neki admini Bogovi ali samo je jedan Bog najveci admin.
Da se covek uvek moze od srca nasmejati na svoj i tudj racun.
Da je sve lepo sto je saroliko.
 
Da ima umnih ljudi, a još više budala.
Da ima vaspitanih ljudi, a još više pajsera.
Da ima ljubitelja Srbije, a priličan broj odrođenih smradova.
Da ima tolerancije, ali mnogo više nema.
Da se, kao, svi volimo, a očima ne možemo da se vidimo.
Da su sve žene nevine. a muškarci ne poljubljeni....

Ma, mnogo sam toga shvatio, ali slabo se izražavam....
Ja se i izražavam ybg...:mrgreen: (Osim toga...;))

- - - - - - - - - -

- највећи смарачи су вегани и дојиље
Zaboravila političke komentatore...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

patriote su najveći smarači

Patrijote...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da su: mnogi muskarci bas glupi, poneki kod proseka, unistila ih romantika te su sve same dr**dzije, jedan ume da pise poeziju i za jednog sam sigurna da krisom nosi zenin donji ves.I ima jedan totalno perverzan pop.
Da su : mnoge zene bas glupe, poneka je kod proseka, unistila ih romantika te su sve same mast****rke, jedna misli da je skolovana i za jednu sam sigurna da krisom nosi muzevo odelo,odlazi kao musko u barove i skuplja donji ves mladih, zgodnih, nevinih momaka nesigurnih u njihovu seksualnost.
Da su jehovini svedoci ovde prisutni i dosadni kao i na vratima.
Da par poznatih licnosti dodju ovde da kenjkaju ali uglavnom naprave vece sr**e i budu uglavnom kaznjeni.
Da su neki admini Bogovi ali samo je jedan Bog najveci admin.
Da se covek uvek moze od srca nasmejati na svoj i tudj racun.
Da je sve lepo sto je saroliko.

Najinteligentniji post dosad na temu koji sam skonto ;) ... pogotovo zanimljivo ono za poznate licnosti . :lol:

-Evo nakon ovog posta sam ipak vratio nadu da ima forumasa ciji su postovi vredni paznje , i da trosenje vremena na forumu moze biti i zabavno i korisno.
 

Back
Top