Sta ste poslednje gledali u pozoristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinoc u uk vuk, scena kult, gledao studentsku predstavu `muza` - „МУЗA“ Музе Павлове у режији Исидоре Гонцић.
odusevljen sam. ta energija, taj burni `pozorisni` stil sa smenama pokreta, mimike, tona glasa...sjajno
predstava je i zabavna. imam ljubimca medju glumcima, neka to ostane medju nama. uvuklo me je u radnju, ma kompletan dozivljaj

Режија: Исидора Гонцић - студент режије Факултета драмских уметности
Текст: Муза Павлова
Превод: Новица Антић
Драматург: Борис Гргуровић
Продуцент: Павле Јакичић
Костимограф: Оља Марковић
Сценограф: Душко Руљевић

У представи играју:
Јанко Цекић
Матија Живковић
Ђорђе Стојковић
Милица Гојковић
 
To je jedna lepa prica provucena kroz humor i ironiju
o ljudima i prevarama i nasim slabostima....Lecic odlican ali meni
je Brstina zaista sjajan ...preporucujem..to je starija predstava koju
sam ja stigla tek sada da gledam....ono sto je sigurno..predstava pleni paznju
 
Dobro dosli u Srbiju
Dragan Jovanovic
Zvezdara Teatar

..skoro 2 sata smeha sa Draganom Jovanovicem u vise uloga



Uvodna rec
Dragi turisti, dobrodošli u Srbiju, zemlju koja je u poslednje vreme nepravedno zapostavljena na turističkoj karti Evrope. Kažem, nepravedno, jer su na ovom prostoru nastajale i raspadale se najveće i najstarije kulture i civilizacije sveta. Srbi su osnivači kako Mesopotamije tako i Mikene, Egipta i Persije, Kine i Japana, pa čak i starog Rima. Ovoliki istorijski značaj Srbije, vratio je našu zemlju u turističke vodiče i brošure. To što ste uplatili turističku turu baš naše agencije – TURISTIČKE AGENCIJE JOVANOVIĆ, ukazuje na vaš odvažan ukus i avanturistički duh pravog svetskog putnika. Nadamo se da ćete uživati u našem programu. Dobrodošli i srećno.

Osnivac i valsnik agencija..Dragi Jovanovic

.


 
Dve predstave u Ateljeu

Egzibicionista, sa Brstinom, Isidorom Minić, Vojom Brajovićem i Darom Džokić, loš pokušaj komedije, ali zanimljiva studija seksualnih neuroza

Pazarni dan, komad velikog A.Popovića, sa sjajnim Ljubom Bandovićem, Anitom Mančić, Brstinom, Jelenom Petrović, Kičićem, Nebojšom Ilićem, Milicom Mihajlović i drugima... Bilo je različitih komentara na konto, kako su to nazvali, morbidnosti - ja smatram da je predstava remek delo, studija srpskih podela, studija ljudske mizerije, niskih pobuda skrivenih iza ideologije, ljudskosti koja se gubi pred partijskim bojama, ličnim interesima, mržnjom...
 
Dobro dosli u Srbiju
Dragan Jovanovic
Zvezdara Teatar

..skoro 2 sata smeha sa Draganom Jovanovicem u vise uloga



Uvodna rec
Dragi turisti, dobrodošli u Srbiju, zemlju koja je u poslednje vreme nepravedno zapostavljena na turističkoj karti Evrope. Kažem, nepravedno, jer su na ovom prostoru nastajale i raspadale se najveće i najstarije kulture i civilizacije sveta. Srbi su osnivači kako Mesopotamije tako i Mikene, Egipta i Persije, Kine i Japana, pa čak i starog Rima. Ovoliki istorijski značaj Srbije, vratio je našu zemlju u turističke vodiče i brošure. To što ste uplatili turističku turu baš naše agencije – TURISTIČKE AGENCIJE JOVANOVIĆ, ukazuje na vaš odvažan ukus i avanturistički duh pravog svetskog putnika. Nadamo se da ćete uživati u našem programu. Dobrodošli i srećno.

Osnivac i valsnik agencija..Dragi Jovanovic

.


iako gagija ne gotivim sa tv-a,potpuno se slazem sa tvojim komentarom.odlican je u pozoristu,odlican!
 
Ženski orkestar - Narodno pozorište


Veliki ženski glumački ansambl u predstavi odličnog teksta, ali neujednačene glumačke ekipe. Priča o propadanju jednog orkestra, priča je o tome kako se društva poput našeg odnose prema kulturi.

Nela Mihajlović sjajno igra glavnu ulogu, drago mi je da konačno dobija veće uloge u pozorištu. Od ostatka ekipe, posebno dobra je Danijelaa Kuzmanović, koju ranije nisam gledao, a koja je zrela glumica i čudi me da se nije više čulo za nju, Vuk Kostić je standardno dobar, iako ovo nije njegova najbolja uloga, a prijatno iznenađenje je Kalina Kovačević koja se konačno opustila i kreirala jedan pristojan lik... Od ostalih moram, kao lošiji deo ekipe, izdvojiti neuverljivu Bojanu Stefanović i potpuni glumački podbačaj neuverljive Jelene Helc, koja je najslabija karika ove predstave.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top