Sta ste danas ucinile za druge...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa postavila sam ti pitanje zato sto na svaku temu koju dodjes imas zamjerku..smeta ti kuhanje, zenski trikovi i tajne o pranju lonaca..itd da ne nabrajam
Ako ti se ne svidja ignoriras i mirna Bosna, a ne se posprdno hvatas za svaku otipkanu rijec...

Ne smeta mi sve nego si ti trenutno izabrala da me predstavis tako da bi me najurila sa teme.

Gde ti u mom pitanju kako je moguce odvojiti ono sto radimo za sebe i za druge vidis zamerku/svadju/sl.?
I stvarno, ne daj boze da malo rasirimo bilo koju temu u bilo kom pravcu. :confused:
Sto tebi to toliko smeta?
 
Pa postavila sam ti pitanje zato sto na svaku temu koju dodjes imas zamjerku..smeta ti kuhanje, zenski trikovi i tajne o pranju lonaca..itd da ne nabrajam
Ako ti se ne svidja ignoriras i mirna Bosna, a ne se posprdno hvatas za svaku otipkanu rijec...

Bas tako...
Uvek nadjes zamerku na svaku temu...
Ako nista nisi ucinila za druge danas, zasto si ovde dosla da se raspravljas?
Ucini dobro nama i ne pisi na ovoj temi ako nemas da kazes nesto vezano za nju...
:cao:
 
Ne smeta mi sve nego si ti trenutno izabrala da me predstavis tako da bi me najurila sa teme.

Gde ti u mom pitanju kako je moguce odvojiti ono sto radimo za sebe i za druge vidis zamerku/svadju/sl.?
I stvarno, ne daj boze da malo rasirimo bilo koju temu u bilo kom pravcu. :confused:
Sto tebi to toliko smeta?

Evo odgovorila ti je autorica teme .
Osobno me ne diraju tvoji upisi ali ne vidim svrhu posprdnih i zajedljivih komentara na svakoj temi koje ti zoves "prosirivanjem tema":roll:Nemam ja sto tebe predstavljati, svatko sebe predstavlja:manikir:

I hvala Bogu sto je tako:)
 
Ноћас до ситних сати била логистичка подршка на пиџама-партију 5 тинејџерки....:sad2:
:D
Јутрос им спремала доручак, после ручак, па дезерт....а сад још треба да покупим сав неред који су оставиле....:confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top