Quantcast

STA STE DANAS RADILI

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.255
E što ''volim'' kad vidim da su svi nešto radili, a ja 'vatala zjale....I tako danima i u krug...Kao učim, a više gledam kroz knjigu, nego išta drugo...Žderem se što ništa ne radim, a onda ne mogu da radim, jer se samo žderem...
Inače sam blago depresivna, što je posledica preterane letnje opuštenosti, tako da sad moram da odlažem kraj fakulteta za sledeće proleće, umesto za ovu zimu kako sam planirala.

A inače, današnji dan mi je valjda najgori u poslednjih nekoliko meseci....Pola dana sam blejila u ekran, i mrzela sebe što to radim, al' podsvest mi nije dala da se odlepim kad zna da je ne čeka ništa lepo....Prezasićena sam, al' jbg, koga briga. Nemam pravo na depresiju. Imam sve uslove (samo me volja malko 'ebe).
U međuvremenu sam jela, oprala sudove, savila veš i stavila drugi da se pere, oribala kupatilo i to je to.

Jedva čekam da padnem ovaj ispit, da mi padne pritisak sa leđa i da se bacim na učenje k'o normalan svet. (Svaki septembar mi bude ISTI ovakav, užas, kukanje što sam bila lenština celog leta i dozvolila sebi da mi propadaju rokovi...).

Uh, sad mi je malo lakše kad sam se istresla....

aom_nut

Primećen član
Banovan
Poruka
668
imala sam taj sastanak...odradila sam 4 tabele i 3 figure za paper...proverila sam jos neke uzorke, uporedila statistiku....pacijenata nije bilo tako da sam se vratila kuci na vreme...
bojim se da ti uopste ovo nije zanimljivo :(
mozda odem do gym-a i u saunu....to je vec vredno pomena :)
daj mi 10 minuta da se odlucim!

Amelie Poulain

Obećava
Poruka
57
I drugima propadaju rokovi...
Cini mi se da sam izgubila cetiri godine svog zivota, mada mozda i nisam. Odrastala sam, razvijala se u bogatiju osobu, a konkretnih postignuca nema.

Danas sam srela drugaricu iz srednje skole. malo smo se izjadale jedna drugoj, malo su se pogledi razumeli vise od reci. Imala sam jedan modni eksperiment. To je sve.

mmaallaa

Zainteresovan član
Poruka
322
Citajuci vase postove vidim koliko je lep zivot brucosa. Ustanem kad hocu, popijem kafu sa komsijom, pustim se do grada, sednem na pice u nekom od kafica i uzivam u lepov vremenu, uvece se vidim sa deckom. I sve bi bilo jos lepse da se ne blizi oktobar!

mmaallaa

Zainteresovan član
Poruka
322
hirajgoagain:
e je l te ne plasi to minimalistichko vidjanje s deckom kad pocnete da zivite moraces da ga gledas ceo dan... ili necete poceti

tako su meni objasnili problem
ako je bilo za mene pitanje, sledi odgovor, ne plasi me minimalisticko vidjanje sa deckom, jer umemo mi i po ceo dan da se ne odvajamo, a drugi deo pitanja bas i ne razumem :confused: , sta kad pocnemo da zivimo? :)

topmodelsica

Elita
Poruka
15.850
Skuvala sam puding sa cokoladom i u njega dodala zaledjene visnje i pojela sam ga. Gledala sam revije Kristijana Diora, slusala sam radio Dzenariku i gledala sam crtani Tom i Dzeri na Cartoon Networku. Jela sam i pitu sa krompirom, a jutros sam jela zapecene makarone sa sirom i jajima.

bojim_se

Obećava
Poruka
95
Ustala, skuvala kafu, prosetala kuce, pospremila malo po stanu kada sam se vratila, zvala moje telefonom, pricala poprilicno, lepo se ispricala sa sestrom... opet setnja sa kucetom i evo me, podgrevam rucak od juce...
Malo sam na naslovima, malo na Krstarici, malo na youtube, malo na PunMiris.com, brauzing, luking samting...

topmodelsica

Elita
Poruka
15.850
Uporedjivala sam kvote iz kloadionica, i pojela sam 4 cokoladice Nut bar od lesnika, i ne racunam sta sam jutros jela i radila, jer stvarno ne mogu od ovih koeficijenata da odahnem pa da pisem sve detaljno polako strpljivo :-) a jutros sam ustala kao vampir u pola 9 i spava mi se.