Šta se dešava sa ženama posle 40-te pa odlepe?

Pa polazim od sebe...
Ja sad radim ono sto volim,nisam tip...sto nisam...nego uradim ono sto bih...
Kada iz te perspektive krenes nekim putem...cenim da neces zaliti ni za cim a i ne moras puno toga menjati ...
Ali i da silom prilika i moras da menjas...( Otkud jaznam da me nece udariti auto sutra i polomiti me celu...daleko bilo)...pa dobro...prilagodi se covek svemu...ali mislim da nije dobro da sam sebi u startu stavljas bespotrebne zivotne rampe i ograde koje nicemu ne sluze.
Ја не кажем да ти себи треба да стављаш рампе, поготову не сада у добу у ком се налазиш. Ја ти кажем да околности и могућности касније не дају човеку да мења стање и да преокреће свој живот. Што је човек старији и што више има обавеза у виду породице, деце и сл. ствари, теже му је да прави промене.

Ја ти никада не бих рекао да ограничаваш себе, осим ако то није на твоју чисту штету или штету твојих. Ти сада можеш да радиш, оно што за 20 или 25 година нећеш моћи. Неки неће моћи ни за 10 или за 5.

Misljenja si da ti je ovaj zivot na ovoj planeti neka vrsta dara dje si ti dosao da se zabavis, budes srecan, bezbrizan i...sebican - prema ostalima i prema planeti...ili da nisi dovoljno dobar, da ne valjas i da tvoj dnk ne zasluzuje razmnozavanje vec unistenje? I jedno i drugo su krajnosti.
NIsam, samo zivim zivot kako zelim. Kako si dosao do toga da sam sebican?

NIsam, samo zivim zivot kako zelim. Kako si dosao do toga da sam sebican?
1707945135492.png

Ja kazem,ako ce vec neko da se menja,sto je to povezano sa 40 god?
Zasto su 40 prekretnica?
Sto se mene tice,od kako posedujem samosvest i imam sopstvenu samostalnost,ne mislim da ce me docekati nespremno sve to sto dolazi "za vratom" kroz zivot...sto da ne,zapravo radujem se tome i idemo jako🦾
Ja drasticnu promenu ne verujem da cu imati,jer je razvoj i rast konstantan ne dogadja se preko noci, ali ako te "mikro"promene kumulativno pogledas u rasponu od 10 god. svakako ces videti promenu.
Ali to je dobar i prirodan proces nevezano za pol.
Odličan stav. Mada, obično se ti ni ne pitaš. Desi ti se nešto u organizmu i poremeti ti sve planove

Ej al ne znate šta znači odlepiti. Bio sam večeras u pabu ovde. Sad je ovde ponoć i dođoh kući. Popio nekoliko Ginisa i mogu reći da je to izvrsno pivo. Prepun London debelih odvratnih nekih pijanih devojaka. Počeo sam da shvatam Engleze i uopšte Anglo-saksonce zašto postaju gejevi. Ovde momci izgledaju normalno, mršavi, fino obučeni. A one sve debele, u tangama, trese se salo, neki engleski odvratan sve na O, grozne.

Da ovde živim mislim da bih postao *****.

Idem da spavam.

Back