Sta sam uvek mrzeo kod zena?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Mnogo zena u zivotu sam izvodio na rukove, vecere, ( a Bogmi, poneku i na dorucak....;))

Nista mi nije bilo mrskije nego kada neku izvedem na klopu u skup restoran,, a ona gleda u jelovnik i ne trazi ono sto voli da jede, vec ono sto je NAJSKUPLJE u jelovniku!

Mnoge zene su takve!

Nije problem sto ja to moram da platim, vec je problem sto mi se takva zena odmah nekako - ogadi....:sad2:

Ne znam zasto.....? :think:
 
To joj je prilika da proba nesto novo, ko zna kad ce opet moci... Logicno je da tako postupi nego da uzme nesto sto svaki dan jede.

U ovome ima istine....

Jednom sam izasao sa jednom koja je bila iz ....niske klase u jedan restoran sa morskim specijalitetima...

Porucila je jastoga u ne secam se kakvom prelivu....

Kao da me je udarila nogom u haha....Al morao sam da otrpim taj bol....

Kasnije mi je to ....krvavo platila...:per:
 
da secam se jedne koja je uzela neki skup vocni kup..nije sa mnom bila nego smo se znali spavali u istoj sobi na moru..shatro neka sponzorusa odron..i ona je kao liznula nesto i ostade puna casa..i ne secam se razgovora uglavnom pitao sam je sto uzimas ako ti se ne jede..pa kao da dize sebi cenu..pravi se da ima ukus..i tako uopsteno mi se gade te sto se loze na kesh i kola
 
da secam se jedne koja je uzela neki skup vocni kup..nije sa mnom bila nego smo se znali spavali u istoj sobi na moru..shatro neka sponzorusa odron..i ona je kao liznula nesto i ostade puna casa..i ne secam se razgovora uglavnom pitao sam je sto uzimas ako ti se ne jede..pa kao da dize sebi cenu..pravi se da ima ukus..i tako uopsteno mi se gade te sto se loze na kesh i kola

hahahaha strasno. eeeee
 
Mnogo zena u zivotu sam izvodio na rukove, vecere, ( a Bogmi, poneku i na dorucak....;))

Nista mi nije bilo mrskije nego kada neku izvedem na klopu u skup restoran,, a ona gleda u jelovnik i ne trazi ono sto voli da jede, vec ono sto je NAJSKUPLJE u jelovniku!

Mnoge zene su takve!

Nije problem sto ja to moram da platim, vec je problem sto mi se takva zena odmah nekako - ogadi....:sad2:

Ne znam zasto.....? :think:

A otužni su muškarci koji izvode žene na večere pa onda gledaju kako, šta i za koliko su naručile... ne zna se ko mi je tu jadniji, taj muškarac ili ta žena, ali nbtno.
 
A otužni su muškarci koji izvode žene na večere pa onda gledaju kako, šta i za koliko su naručile... ne zna se ko mi je tu jadniji, taj muškarac ili ta žena, ali nbtno.
Ako muskarac odvede zenu u neki skup restoran treba da bude galantan isto kao kad bi je odveo na picu, a ona ne treba da bude seljancura pa treba da ima meru i ako vec hoce da jede recimo jastoga treba da ume da koristi escajg.
Ma dobar je i pasulj sa rebarca suva a i jastog ponekad.
 
el se meni cini il si ti vec otvarao slicnu temu...:neutral: mojne se ponavljas :neutral:
bese nesto o nekoj koja nije volela mango il papaju il tako nesto pa narucila sok od toga pa ga pipnula nije....a i da se ne lazemo,sta drugo ocekujes od latina misssim :)))))
 

Back
Top